Pacjent uzyska voucher o wartości 20 PLN za 1 zdjęcie. Maksymalnie 200 PLN za 10 zdjęć w ramach jednej rekomendacji. Voucher można przekazać innej osobie. Jest generowany w formie alfanumerycznego kodu i jest do wykorzystania w formie rabatu przy zakupie następnej usługi. Dzięki voucherom Estheticon otrzymasz od swoich pacjentów nowe rekomendacje ze zdjęciami. Obecni pacjenci z przyjemnością ponownie skorzystają z Twoich usług i będą polecać Twój gabinet lub klinikę swoim znajomym!

W dzisiejszych czasach niemal każdy konsument poszukaje rzeczywistych opinii bez względu na to, czy rozważa kupno przedmiotów codziennego użytku, czy zamówienie usługi. Jednocześnie chce mieć pewność, że oceny pochodzą od prawdziwych klientów. Autentyczne i relewantne zdjęcia dodawane przez autora recenzji zwiększają jej wiarygodność. Jednocześnie przyciągają uwagę czytelnika i pozytywnie wpływają na jego decyzję.

Aktywować vouchery na moim profilu

Estheticon vouchery umożliwią Ci:

  • uzyskać więcej wartościowych opinii ze zdjęciami przed/po
  • zwiększyć ruch na Twoim profilu i Twoich stronach
  • motywować pacjentów do ponownego skorzystania z Twoich usług
  • oferować swoim obecnym pacjentom dodatkowe usługi
  • zwiększyć lojalność pacjentów
  • motywować pacjentów, aby polecili Cię swoim bliskim i znajomym
  • podziękować pacjentom za podzielenie się swoją opinią po zabiegu
  • pozyskiwać nowych pacjentów
2018 03 08 1437
Opinia ze zdjęciami przed/po -  3000 - 4500 wyświetleń rocznie (aby zobaczyć szczegóły, kliknij na zdjęcie). 

Jak to działa???

Za każde zdjęcie dodane do opinii otrzyma pacjent voucher o wartości 20 PLN.
W ramach jednej opinii można w ten sposób uwzględnić maksymalnie 10 zdjęć i pacjent uzyska voucher o maksymalnej wartości 200 PLN na usługi określone przez lekarza czy klinikę, którym wystawił opinię. Voucher może wykorzystać sam lub przekazać go swoim bliskim. Jego ważność wygasa po upływie 1 roku od wstawieniu ostatniego zdjęcia.

screenshot BE access PL
Vouchery aktywuj w górnej listwie menu -> administracja -> vouchery (oznaczone na czerwono)

Rozwiązanie techniczne

Po dodaniu pierwszego zdjęcia wygeneruje się alfanumeryczny kod, którego wartość rośnie poprzez dodanie każdej nowej fotografii. Wskazane jest, aby zdjęcia prezentowały dłuższy okres po zabiegu. Pacjent może więc wstawiać kolejne fotografie po zakończeniu rekonwalescencji. Kiedy jego voucher uzyska pożądaną wartość, przy zakupie kolejnej usługi przekaże lekarzowi unikatowy kod vouchera, uzyskując w ten sposób rabat o równowartości vouchera. Lekarz zweryfikuje ważność vouchera na odpowiedniej stronie portalu Estheticon.

screenshot BE PL

Jak uruchomić usługę?

W administracji w zakładce "Vouchery", wystarczy aktywować usługę, akceptując  jednocześnie ogólne warunki użytkowania. Uzyskasz również dostęp do panelu, gdzie możesz w łatwy sposób skontrolować ważność vouchera oraz jego aktualny status wpisując alfanumeryczny unikatowy kod vouchera w oznaczone okno. Tutaj również znajdziesz listę wszystkich wystawionych przez Ciebie voucherów.

screenshot FE visitor PL
Lista voucherów

Jak pacjent dowie się, kto oferuje vouchery?

Lekarze, którzy są uczestnikami projektu i oferują tę usługę swoim pacjentom, będą mieć na swoim profilu widoczną zakładkę “Vouchery”. Ponadto pacjent, który zechce podzielić się swoim doświadczeniami po zabiegu u tego lekarza, zostanie poinformowany o możliwości uzyskania vouchera przy dodawaniu opinii.

screenshot reviewform PL
Pacjentowi, który kontaktuje się lekarzem oferującym vouchery, wyświetli się niebieski box z informacją. 

Wykorzystanie voucherów

Każdy lekarz sam określa warunki korzystania z voucherów dla swoich pacjentów - warunki będą automatycznie wyświetlane na jego profilu.

screenshot profil PL
Warunki lekarza

Dostępność voucherów

Usługa jest dla lekarzy i klinik bezpłatna i dostępna dla wszystkich poziomów prezentacji (Basic, Premium, Premium+, Ultimate).

Aktywować vouchery na moim profilu


Warunki uzytkowania voucheru >>


Skontaktuj się z nami

Aktualizowane: 22.08.2018