II Konferencja Rak Piersi: Onkologia i Plastyka

Chirurgia Plastyczna

  22.09.2017 - 23.09.2017

     IBB Andersia, pl. Andersa 3, Poznań,

Jak są Twoje wrażenia po kongresie/konferencji?
   Dodać opini   

W dniach 22/23 września br. organizujemy II Konferencję Rak Piersi- Onkologia i Plastyka. Pierwsze spotkanie, które odbyło się w kwietniu 2016 roku, okazało się dużym sukcesem merytorycznym.

II Konferencja Rak Piersi: Onkologia i Plastyka

Od początku do samego końca Konferencji sala wykładowa była pełna. Koledzy i Koleżanki pytani o opinie odpowiadali jednogłośnie, iż prezentowane tematy były ciekawe i „życiowe”; takie, które przenosimy zaraz do naszej codziennej praktyki klinicznej. W 2016 roku mówiliśmy o raku piersi, onkologii i plastyce patrząc na chore przez pryzmat ich wieku. Tym razem wspólnie z prof. Noweckim zaproponowaliśmy dyskusję, patrząc na chorą przez stopień zaawansowania raka piersi.

Między głównymi sesjami będą prowadzone wykłady w systemie „okiem eksperta”, gdzie chcemy zaprezentować ciekawe i zarazem kontrowersyjne problemy. To tutaj spodziewamy się znanych wykładowców spoza naszego kraju.

Spotkanie ma być po raz kolejny Platformą współpracy pomiędzy Chirurgiem onkologiem, Chirurgiem plastykiem, Onkologiem klinicznym i Radioterapeutą. Różne tematy, różne problemy dyskutowane we wspólnym gronie będą wartością samą w sobie, która pomoże Państwu w codziennej pracy i tworzeniu Nowoczesnych Breast Unit.

Rejestracja uczestników

PROGRAM

Miejsce wydarzenia

Adresy

Adres
pl. Andersa 3
61-894 Poznań

 Poznań   

Dotyczące tematu

Biuro organizacyjne:
Wydawnictwo Termedia
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 61 656 22 00
szkolenia@termedia.pl
www strony organizatora
Oficjalne języki wydarzeń
  • Polski
Dziedziny
  • Chirurgia Plastyczna