XIX Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging

Chirurgia Plastyczna

  09.03.2018 - 11.03.2018

     Double Tree by Hilton Hotel, ul. Skalnicowa 21, Warszawa,

Jak są Twoje wrażenia po kongresie/konferencji?
   Dodać opini   

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, które zostało powołane w 1999 roku z inicjatywy niewielkiej, bo 17-osobowej grupy dermatologów od lat zainteresowanych problemami estetycznymi skóry.

XIX  Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging

Dzisiaj organizacja liczy blisko 400 najlepszych dermatologów zajmujących się dermatologią estetyczną. Większość z nas prowadzi prywatną praktykę, w której są wykonywane zabiegi wykorzystujące najnowocześniejsze, uznane na świecie metody.

Kongres jest największym i najważniejszym wydarzeniem w tej branży. Precyzyjnie wyselekcjonowane tematy przedstawiane w trakcie 3-dniowego spotkania są okazją do zapoznania się z nowościami, ale przede wszystkim do pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń. Starannie przygotowywany program obejmuje zarówno zagadnienia teoretyczne, jak również pokazy technik zabiegowych. Wysoki poziom merytoryczny zapewniają wykłady najlepszych specjalistów z kraju i ze świata.

Kongres1

Nieodłącznym elementem Kongresu jest również udział wystawców, którzy przedstawiają bogatą ofertę produktów wykorzystywanych w codziennej praktyce lekarskiej. W roku 2018 spotkanie pasjonatów dermatologii estetycznej organizowane jest już po raz dziewiętnasty!


Logo Stowarzyszenie

 

REJESTRACA >>


Reklama Aesthetica

Miejsce wydarzenia

Adresy

Adres
ul. Skalnicowa 21
04-797 Warszawa

 Warszawa   

Dotyczące tematu

Potwierdzone zgłoszenia
tel: 22 278 00 00
www strony organizatora
Oficjalne języki wydarzeń
  • Polski
Dziedziny
  • Chirurgia Plastyczna