Autor: Pavel Hilbert, CEO Estheticon

Estheticon informuje użytkowników portalu, którzy lekarze cieszą się zaufaniem pacjentów, których ekspertów pacjenci doceniają za ich pracę, dzieląc się na portalu swoimi doświadczeniami z zabiegu i wyrażając im słowa podziękowania. Lekarze, którzy otrzymają od swoich pacjentów najbardziej wartościowe opinie, uzyskają wyróżnienie TOP 5 dla danego zabiegu w danym regionie.

Wyróżnienie to jest przyznawane co trzy miesiące dla 5 lekarzy wykonujących zabieg w wybranym regionie. Pacjenci mogą z łatwością znaleźć TOP 5 ekspertów według widocznego oznaczenia na liście lekarzy.

2019 04 29 1505
Podgląd, jak TOP 5 wygląda na liście lekarzy dla danego zabiegu i miasta.

Jakie kryteria są brane pod uwagę przy udzielaniuTOP 5?

Podstawowym warunkiem otrzymania TOP 5 jest co najmniej 5 opinii dla danego zabiegu. O wyróżnieniu TOP 5 decyduje nie tylko liczba otrzymanych recenzji, ale również ich jakości. Pod uwagę jest więc brana treść każdej opinii, im więcej informacji o zabiegu i okresie rekonwalescencji, tym lepiej.

Bardzo korzystne jest załączenie zdjęć przed i po, prezentujących efekty zabiegu. Ważna jest również liczba gwiazdek wyrażających zadowolenie pacjenta oraz fakt, na ile jest opinia pomocna dla innych użytkowników portalu.

widget

Ustawienie widgetu

Widget TOP 5

Lekarz, który w danym kwartale otrzyma wyróżnienie TOP 5, zostanie o tym poinformowany e-mailem. Otrzyma również link do administracji, gdzie taki widget może pobrać, a następnie wkleić na własnej stronie internetowej, aby poinformował swoich pacjentów o takim wyróżnieniu.

widget2

Wygląd widgetu TOP 5

Rady

  1. Nie wiesz, jak zachęcić pacjentów do napisania opinii? Przeczytaj nasze rady na blogu.
  2. Pamiętaj, że możesz zwrócić się do pacjentów z prośbą o podzielenie się swoimi doświadczeniami za pomocą naszego szablonu e-mail.
  3. Wyślij e-mail, dziękując pacjentowi, że wybrał właśnie Twój gabinet. Załącz link do swojego profilu na Estheticon, gdzie w łatwy sposób pozostawi opinię.

Publikowane: 29.04.2019