Autor:

Acculift - laserowa lipoliza z liftingiem skóry - to najbardziej zaawansowana technologicznie metoda modelowania twarzy i ciała z wykorzystaniem lasera AccuSculpt.

Acculift modeluje okolice podbródka, linii żuchwy oraz tzw. chomiki ( z boku twarzy), usuwa nadmiar przemieszczonej z wiekiem tkanki tłuszczowej w obrębie owalu twarzy i szyi. W przypadku modelowania ciała metoda ta idealnie sprawdza się: w okolicy kolan, brzucha, ujędrniania skóry na ramionach i w innych rejonach, ginekomastii u mężczyzn, różnych poprawkach po liposukcji oraz w leczeniu rozstępów.

Metoda daje jednoczesną możliwość poprawy gęstości i napięcia skóry poprzez intensywne pojędrnienie tkanek i głębiej położonych powięzi. Efekty są porównywalne z liftingiem chirurgicznym. W trakcie zabiegu zazwyczaj nakłuwa się skórę lub wykonuje małe, 1mm nacięcia, przez które wprowadza się kaniulę ze światłowodem. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym i trwa od pół godziny do 2 godzin w zależności od wielkości obszaru poddawanemu lipolizie. Po zabiegu należy założyć opatrunek uciskowy. Pacjent bezpośrednio po wykonaniu zabiegu może opuścić klinikę. Zabiegi wykonywane są u kobiet i mężczyzn, zwykle po 40. roku życia, gdy pojawiają się cechy starzenia grawitacyjnego, a także w celu modelowania i pojędrniania skóry ciała.  Pełna odbudowa skóry z oczekiwanym efektem regeneracji i poprawy napięcia ma miejsce po 3-4 tygodniach i poprawia się w ciągu 4-6 miesięcy od zabiegu.

Efekt uzyskiwany jest dzięki światłu lasera o długości 1444 nm, które jest intensywnie pochłaniane przez tkankę tłuszczową. Umożliwia to precyzyjne i bezpieczne usuwanie tłuszczu, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Zniszczony tłuszcz podlega wchłonięciu. W przypadku większej ilości można go usunąć przy pomocy strzykawki. Po tej części zabiegu wykonuje się laserowy termolifting, korzystając z bodźca jakim jest ciepło oraz aktywizując procesy przebudowy tkanki łącznej i poprawiając jej jędrność.

Publikowane: 10.12.2013

Acculift - Cenniki

Lecznica Melitus
Warszawa
Ceny od 4 000 zł
zazwyczaj do 12 000 zł
Lecznica Melitus
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni