Clitoroplastyka

Autor:

Niektóre kobiety nie są zadowolone z wymiarów swojej łechtaczki. Niekiedy jest ona zupełnie ukryta pod fałdem skóry, co uniemożliwia pełną satysfakcję seksualną, albo zbyt wyeksponowana na zewnątrz, co sprawia dyskomfort, a nawet ból. Clitoroplastyka , czyli plastyka łechtaczki, pomaga przywrócić jej odpowiedni rozmiar oraz komfort i satysfakcję z życia seksualnego.

Dla kogo jest zabieg ?

Zabieg skierowany jest do kobiet, które nie odczuwają dostatecznej satysfakcji podczas współżycia z powodu całkowicie lub częściowo zasłoniętej przez fałd skóry łechtaczki. Natomiast zabieg staje się koniecznością w przypadku, gdy łechtaczka jest zbyt wyeksponowana na zewnątrz. Wiąże się to z nadmiernym lub bolesnym odczuwaniem bodźców fizycznych podczas kontaktów seksualnych, a także w czasie wykonywania codziennych czynności. W tym przypadku zaleca się skrócenie napletka łechtaczki.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa około 30 minut i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Zabieg polega na chirurgicznym odsłonięciu górnej części łechtaczki, poprzez redukcję napletka.

Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może odczuwać lekki dyskomfort/ból w okolicy krocza, może jednak wrócić do codziennych czynności. Pełna rekonwalescencja trwa około 2 tygodni. Po tym czasie możliwy jest także powrót do pełnej sprawności seksualnej.

Publikowane: 12.03.2014

Więcej opinii na ten temat

Clitoroplastyka - Cenniki

Ceny od 4 000 zł
Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii
Ceny od 2 000 zł
zazwyczaj do 4 000 zł
dr Dawid Serafin Serafin Clinic
dr n.med Iwona Gabriel
Bytom, Żary
Ceny od 2 000 zł
dr n.med Iwona Gabriel
Ceny od 3 000 zł
zazwyczaj do 3 000 zł
Dr Barbara Parda-Glomska
Ceny od 1 500 zł
dr n. med. Marcin Sierociński
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni