Nici liftingujące APTOS

97% CZY BYŁO WARTO Wynikające z 31 doświadczeń pacjentów

Opadające policzki, kąciki ust, brwi, zmarszczki nosowo-wargowe czy podwójny podbródek to najczęstsze problemy z jakimi borykają się pacjenci. Ze względu na fakt, iż większość z nich oczekuje spektakularnych rezultatów przy możliwie najkrótszym okresie rekonwalescencji świetnym rozwiązaniem dla wymagających są nici liftingujące Aptos.

Aptos to nici wchłanialne, które mają maleńkie mikrowypustki na całej swojej długości. Zabieg implantacji umożliwia podciągnięcie obwisłych tkanek i podwieszenie ich tak, aby zapobiec ponownemu opadaniu. Pozwala również poprawić kontury tkanek miękkich, nadając im objętość i spowalniając procesy starzenia. Kolejną jej zaletą jest fakt, że jeden ze składników nici - kwas polimlekowy (L-lactic) dodatkowo wywołuje efekty odmładzające aktywując naturalną regenerację skóry i spowalniając procesy starzenia.

Procedura zabiegowa jest bardzo łatwa, bezpieczna i nie pozostawia blizn. Polega na wykonywaniu nakłuć specjalną igłą. Następnie nici wprowadzane są pod skórę, wzdłuż wcześniej zaznaczonych linii. W zależności od obszaru w skórze umieszcza się 2–10 nici. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym i trwa na całą twarz ok. 30-40 min, poszczególna okolica natomiast to 10-15 minut.

To procedura lubiana przez pacjentów, ponieważ w krótkim czasie i przy minimalnej ingerencji osiągamy efekty porównywalne z tym, które daje tradycyjny lifting. Pierwsze rezultaty można zaobserwować od razu po zabiegu. Natomiast z biegiem czasu efekt narasta – widoczne są wyraźne postępy kolejno po 2, 4 i 8 tygodniach po zabiegu, które w konsekwencji utrzymują się do 2 lat.„ –tłumaczy dr Michał Kowalczewski z Kliniki Ars Estetica w Warszawie.

Ze względu na fakt, iż do każdego pacjenta należy podejść indywidualnie wybór nici Aptos jest bardzo duży. Seria Aptos Excelence Visage to pionier mało inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Wprowadzane za pomocą kaniul nici są wyposażone w specjalne, nowe typy wypustów, które są mocowane naprzeciw siebie, tworząc spiralę wokół nici. Każdy pojedynczy wypust jest skierowany w odwrotnym kierunku do poprzedniego, co pozwala na mocne osadzenie w hipodermie, grupując tkankę w każdej mikro sekcji nici. Ponadto specjalna technika implantacji pozwala skutecznie walczyć nawet z tak newralgicznymi objawami starzenia jak np. „chomiki”. Najczęściej wykorzystuje się je do zabiegów na twarz, szyję, brzuch, ramiona, uda.

Linia Light Lift Elegance z tradycyjnie ułożonymi wypustkami to bioabsorbowalne nici implantowane podskórnie w tkance miękkiej poprzez minimalną ilość punktów wkłucia, przez specjalną igłę prowadnicę, a następnie wyprowadzane we właściwym punkcie.

Light Lift Thread 2G to nić z mikroskopijnymi wypustami, mocowana do dwóch igieł czasowo złączonych. Ta podwójna igła po wprowadzeniu na żądaną głębokość zostaje rozłączona, tworząc dwie niezależne igły. Każda z nich ze swoją własną nicią przechodzi przez tkanki podskórne. Lifting z użyciem Light Lift Thread 2G nie tylko jest silny ale co najistotniejsze nie wymaga nacinania skóry. Metoda ta sprawdza się w opracowywaniu obszaru brwi, linii żuchwy, podbródka i okolic kości jarzmowej.

Light Lift Needle 2G to technologia dwóch obustronnie zaostrzonych igieł, złączonych czasowo i tworzących jedną wspólną krawędź. Dzięki swej konstrukcji pozwala grupować tkanki miękkie i utrzymywać je stabilnie w oczekiwanym miejscu. Ten rodzaj nici stosuje się do nadawania objętości w obszarze kości jarzmowej, liftingu żuchwy i modelowaniu podbródka.

Light Lift Spring to nici w kształcie sprężynek mocowane na igle. Świetnie sprawdzają się w redukcji opadających kącików ust, dzięki czemu możliwe jest usunięcie tak zwanych „linii marionetki”. A co niezwykle istotne nie ograniczają skurczów mięśni mimicznych i co za tym idzie nie zniekształcają ekspresji twarzy.

Z kolei Aptos Wire usuwa zmarszczki, fałdy, blizny zanikowe i bruzdy twarzy i ciała, jak również wyrównuje powierzchnię skóry i tkankę podskórną po nieudanej liposukcji. Manipulowanie igłą odbywa się bez nacinania skóry, a jedynie poprzez punkty wkłucia, bez użycia wypełniaczy, korzystając tylko ze specjalnie zaprojektowanego instrumentu.

Aptos Excellence Contour to cieńszy typ nici mający formę na kształt węzełków zamiast mikrowypustków. Metoda ta jest stosowana do korekcji zmian w szczególnie delikatnych obszarach jak okolica oczu, ust i dekoltu. Ponadto nici Contour stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu a także tworzą tkanki włókniste dodatkowo mocujące skórę we właściwym położeniu.

Seria Aptos Excellence Body została zaprojektowana pod kątem poprawy takich partii ciała jak wewnętrzna strona ud, ramion, brzucha i biustu. Dzięki aplikacji długiej (20 centymetrowej) nici możliwe jest tworzenie w tych obszarach „sieci” zapobiegającej opadaniu tkanek.

Reasumując, linia Aptos oferuje szeroki zakres produktów, które są w stanie zlikwidować nasze niedoskonałości, kompleksy i co więcej zniwelować oznaki starzenia. Wieloletnie badania naukowe dowodzą, że nici te świetnie sprawdzają się w usuwaniu oznak zwiotczenia, opadania tkanek miękkich, deformacji owalu twarzy, żuchwy, podwójnym podbródku, zmianach zanikowych, nierównej teksturze skóry i tkanki podskórnej oraz asymetrii twarzy. Zatem mamy do czynienia z metodą innowacyjną, dającą natychmiastowe efekty a wszystko to przy minimalnej ingerencji.

Aktualizowane: 07.02.2014

Więcej opinii na ten temat
Nici liftingujące
Nici liftingujące APTOS
  Warto
Byłam zainteresowana liftingiem twarzy i szyi, ale bałam się rekonwalescencji po użyciu skalpela. Zdecydowałam się na zabieg w Instytucie Oka przy użyciu nici lftingujących Aptos.Jestem bardzo... Więcej 

W której fazie jesteś?

   

Forum

O czym się mówi Ilość komentarzy Ostatnia odpowiedź
Cena plastyki szyi oraz likwidacji chomików  2 25.05.2013
Pokazać wszystkie dyskusje dotyczące tematu Nici liftingujące APTOS

Podobna problematyka

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni