O zabiegu

Hydradermabrazja to rodzaj dermabrazji, czyli złuszczania (eksfoliacji) naskórka. Zabieg jest łagodniejszy niż tradycyjna dermabrazja mechaniczna. Pozwala wygładzić skórę, spłycić zmarszczki i bliny. Dzięki hydradermabrazji skóra nabierze blasku i stanie się jędrniejsza. 

Hydra Facial – hydradermabrazja jest nową technologią odmładzającą skórę. Umożliwia ona połączyć zabieg czyszczania, peelingu i nawilżenia w jednej procedurze. Metoda ta polega na zastosowaniu i połączeniu specjalnej ciśnieniowej abrazji i aktywnego serum. Jest to nieinwazyjna metoda, odpowiednia dla wszystkich typów cery, łącznie z wrażliwą. Pomoże ona usunąć zmarszczki, nadmierną pigmetację i przebarwienia, blizny po trądziku, oraz doda nowego kolorytu i strukturę cerze.

Aktualizowane

15.04.2009

Treści publikowane na portalu Estheticon.pl (strona internetowa i aplikacja) nie mogą w żadnym wypadku zastąpić indywidualnej konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej lub dziedzin pokrewnych. Treści zawarte na portalu mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada lekarska. Stale pracujemy nad treścią portalu i staramy się zachować wysoki standard i wiarygodność publikowanych tekstów, jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności w każdym przypadku.