Laser i-lipo - innowacyjna technologia lasera diodowego do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Doskonałe rozwiązanie dla pacjentów chcących zredukować centymetry w obwodzie. Wykorzystywana do zabiegów: modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową czy redukujących cellulit.

I-lipo jest zimnym laserem diodowym klasy 3D, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Zasada działania polega na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym o długości 650-660 nm.

Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu. Proces ten ułatwiony jest przez dodatkowe głowice stymulujące układ limfatyczny.
I-lipo generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu,  zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów na skórze. Można go wykonywać w okresie letnim. Trwa około 20 min, a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych sesji.

Zaleca się przeprowadzenie około 8 zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej); 2 razy w tygodniu 1 zabieg.

W trakcie kuracji wskazana jest zwiększona aktywność fizyczna i umiarkowana dieta oraz spożywanie większej ilości płynów.

Przy usuwaniu cellulitu, dodatkowo wykonywany jest masaż próżniowy głowicą I-LIPO ULTRA - ręczny masaż próżniowy z technologią zimnego lasera 650 i 785 nm i drenażem limfatycznym. Zastosowana tu wiązka 785 nm skraca rozciągnięte włókna kolagenowe, stymuluje do produkcji nowych połączeń i ujędrnia skórę.

Leczeniu można poddawać wszystkie problematyczne okolice: brzuch, biodra, uda, kolana, ramiona, fałdy na klatce piersiowej, ginekomastię, a także podbródek.

Publikowane: 25.07.2011

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.

i–Lipo laser - Nowości

Więcej opinii na ten temat

i lipo szczerze polecam

Anonymous dr Andrzej Kępa 11.08.2012
Warto

szczerze polecam, pełen profesjonalizm. robiłam zabieg nowym laserem rozpuszczającym tłuszcz na brzuchu przez skórę, po 20 minutach 3 cm mniej w obwodzie. Rewelacja.

i–Lipo laser - Cenniki

Ceny od 450 zł
Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii
Klinika La Perla
Warszawa, Zakopane, Kraków, Józefów, Bolesławiec, Rzeszów
Ceny od 400 zł
Klinika La Perla
Ceny od 500 zł
lek.med. Julita Wołowiec
Ceny od 199 zł
La Guèl Clinic & SPA
dr Marcin Wilczyński
Zielona Góra, Międzyzdroje
Ceny od 100 zł
dr Marcin Wilczyński
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni