Lifting twarzy Silhouette Soft

Autor:

Silhouette Soft® to rewolucyjna alternatywa dla tradycyjnego liftingu. Procedura skutecznie hamuje proces starzenia, podnosząc zwiotczałą tkankę oraz przywracając dawny owal twarzy. Dzięki procedurze z wykorzystaniem wchłanialnych nici Silhouette Soft® możliwe jest wygładzenie bruzd nosowo-wargowych, napięcie skóry dolnych partii twarzy, poprawienie owalu twarzy oraz wymodelowanie policzków.

Poprzez zastosowanie Silhouette Soft® osiąga się zdumiewające efekty bez konieczności poddawania się skomplikowanym zabiegom, bez hospitalizacji i długiej rekonwalescencji, przez co zabieg cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie. Efekty są natychmiastowe, bez nacięć i widocznych śladów wprowadzania nici. Po zabiegu pacjent może wrócić do normalnych aktywności.

Przebieg zabiegu

Celem zabiegu jest poprawa wyglądu okolicy jarzmowej za pomocą dwukierunkowych szwów Silhouette Soft®. Każdy szew Silhouette Soft® wykonany jest z przeźroczystego materiału i ośmiu wchłanialnych stożków, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworząc napięcie i podnosząc zwiotczałą tkankę. Nici wykonane są z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego, dzięki czemu są całkowicie absorbowane przez organizm. Sama procedura jest krótka, trwa 30 – 45 min. Przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, które podawane jest w punktach wejścia i wyjścia szwów.

Zabieg nie wymaga żadnych nacięć ani szycia chirurgicznego. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, jednakże są to objawy w pełni tolerowane. Od razu po zabiegu pacjent opuszcza klinikę. Po dwóch dniach można powrócić do codziennych aktywności. Na ostateczny efekt liftingu, bez widocznych blizn czy innych niekorzystnych pozostałości, czeka się około dwóch tygodni. Miejsce poddane zabiegowi może być lekko opuchnięte i tkliwe. Efekty utrzymują się od 12 – 18 miesięcy i są widoczne od razu po zabiegu. To, jak długo utrzyma się efekt, stanowi kwestię indywidualną, zależy bowiem od wielu czynników, między innymi od wieku, predyspozycji oraz stylu życia pacjenta. Uzyskane dzięki Silhouette Soft® rezultaty mogą zostać udoskonalone o inne zabiegi, takie jak kwas hialuronowy czy toksyna botulinowa.

Opis zabiegu – Ars Estetica

Aktualizowane: 17.12.2013

Lifting twarzy Silhouette Soft - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Lifting twarzy Silhouette Soft - Cenniki

Ceny od 2 000 zł
Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej
dr n. med. Artur Sandelewski
Jaworzno, Bielsko-Biała, Kraków, Katowice
Ceny od 1 000 zł
zazwyczaj do 4 000 zł
dr n. med. Artur Sandelewski
Dr Ewa Rybicka
Warszawa
Ceny od 2 000 zł
zazwyczaj do 8 000 zł
Dr Ewa Rybicka
Ceny od 2 500 zł
Dr Iwona Radziejewska-Choma
NZOZ KRIOCENTRUM
Józefów
Ceny od 2 000 zł
zazwyczaj do 3 500 zł
NZOZ KRIOCENTRUM

Lifting twarzy Silhouette Soft

100% poleca. 12 opinii pacjentów.

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zdjęcia pacjentów
Zabiegi, na które wybierają się inni