Nieinwazyjna alternatywa liposukcji. Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, który w bezpieczny sposób zapewnia efekt. Najczęściej stosowany na brzuch i talię, uda, bryczesy, pośladki.

Liposonix nie jest zabiegiem dla każdego, ale jeżeli jesteś już blisko swojego upragnionego rozmiaru a mimo starań nie możesz się pozbyć tłuszczu np. w tali, to może być zabieg dla Ciebie.

Liposonix wykorzystuje najnowsze rozwiązania w technologii ultradźwięków. Już jeden zabieg zapewnia redukcję tkanki tłuszczowe o jeden rozmiar, w jedną godzinę. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU) trwale usuwają tkankę tłuszczową jednocześnie nie uszkadzając skóry a ujędrniając ją. Technologia wykorzystywana przez urządzenie oparta jest na ponad 10 letnich badaniach klinicznych przez uznanych specjalistów w dziedzinie nowych technologii medycznych i ekspertów z zakresu ultradźwięków i ich zastosowania w medycynie. Liposonix posiada certyfikat FDA i jest dopuszczony na rynek europejski, amerykański, kanadyjski i japoński.

LIPOSONIX jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mimo wielu wysiłków, stosowaniu diety i ćwiczeń nie mogą osiągnąć efektywnych rezultatów w gubieniu zbędnej tkanki tłuszczowej. - Wskaźnik masy ciała - BMI nie może być jednak wyższy niż 30. Zabieg wykonywany jest tylko przez lekarza po zbadaniu ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Jako pierwsza w Europie Liposonix stosowała Klinika La Perla

Efekty zabiegu

Redukcja 2,5 cm obwodu po 1 zabiegu (efekt będzie zwiększony przy jednoczesnym stosowaniu zaleceń lekarza i odpowiednich ćwiczeń fizycznych). Efekty są zwykle widoczne w ciągu 8 do 12 tygodni, tak długo trwa usunięcie z ciała zniszczonej tkanki tłuszczowej podczas naturalnego procesu.

Częstotliwość zabiegów

Po 1 zabiegu u 91 procent pacjentów widoczna jest różnica (wymagana konsultacja medyczna)

Przeciwwskazania

  • ciąża, konieczna konsultacja medyczna,
  • zabiegu nie wykonuje się na obszar twarzy, ramion, łydek i ginekomastii męskiej

Publikowane: 07.10.2013

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.

Więcej opinii na ten temat

Liposonix - Cenniki

Dr Ewa Rybicka
Warszawa
Ceny od 1 000 zł
Dr Ewa Rybicka
Klinika La Perla
Warszawa, Zakopane, Kraków, Józefów, Bolesławiec, Rzeszów
Ceny od 450 zł
zazwyczaj do 8 100 zł
Klinika La Perla
La Beauté Clinique
Warszawa, Łódź
Ceny od 1 999 zł
zazwyczaj do 2 999 zł
La Beauté Clinique
dr n. med. Aldona Stachura
Warszawa, Zakopane, Kraków
Ceny od 790 zł
zazwyczaj do 16 000 zł
dr n. med. Aldona Stachura
Ceny od 2 160 zł
zazwyczaj do 16 000 zł
dr n. med. Elżbieta Radzikowska
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni