Nieinwazyjna alternatywa liposukcji. Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, który w bezpieczny sposób zapewnia efekt. Najczęściej stosowany na brzuch i talię, uda, bryczesy, pośladki.

Liposonix nie jest zabiegiem dla każdego, ale jeżeli jesteś już blisko swojego upragnionego rozmiaru a mimo starań nie możesz się pozbyć tłuszczu np. w tali, to może być zabieg dla Ciebie.

Liposonix wykorzystuje najnowsze rozwiązania w technologii ultradźwięków. Już jeden zabieg zapewnia redukcję tkanki tłuszczowe o jeden rozmiar, w jedną godzinę. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU) trwale usuwają tkankę tłuszczową jednocześnie nie uszkadzając skóry a ujędrniając ją. Technologia wykorzystywana przez urządzenie oparta jest na ponad 10 letnich badaniach klinicznych przez uznanych specjalistów w dziedzinie nowych technologii medycznych i ekspertów z zakresu ultradźwięków i ich zastosowania w medycynie. Liposonix posiada certyfikat FDA i jest dopuszczony na rynek europejski, amerykański, kanadyjski i japoński.

LIPOSONIX jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mimo wielu wysiłków, stosowaniu diety i ćwiczeń nie mogą osiągnąć efektywnych rezultatów w gubieniu zbędnej tkanki tłuszczowej. - Wskaźnik masy ciała - BMI nie może być jednak wyższy niż 30. Zabieg wykonywany jest tylko przez lekarza po zbadaniu ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

Jako pierwsza w Europie Liposonix stosowała Klinika La Perla

Efekty zabiegu

Redukcja 2,5 cm obwodu po 1 zabiegu (efekt będzie zwiększony przy jednoczesnym stosowaniu zaleceń lekarza i odpowiednich ćwiczeń fizycznych). Efekty są zwykle widoczne w ciągu 8 do 12 tygodni, tak długo trwa usunięcie z ciała zniszczonej tkanki tłuszczowej podczas naturalnego procesu.

Częstotliwość zabiegów

Po 1 zabiegu u 91 procent pacjentów widoczna jest różnica (wymagana konsultacja medyczna)

Przeciwwskazania

  • ciąża, konieczna konsultacja medyczna,
  • zabiegu nie wykonuje się na obszar twarzy, ramion, łydek i ginekomastii męskiej

Publikowane: 07.10.2013

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.

Więcej opinii na ten temat

Liposonix - Cenniki

Dr Ewa Rybicka
Warszawa
Ceny od 1 000 zł
Dr Ewa Rybicka
Klinika La Perla
Warszawa, Zakopane, Kraków, Józefów, Bolesławiec, Rzeszów
Ceny od 450 zł
zazwyczaj do 8 100 zł
Klinika La Perla
Ceny od 2 160 zł
zazwyczaj do 16 000 zł
dr n. med. Elżbieta Radzikowska
dr n. med. Aldona Stachura
Warszawa, Zakopane, Kraków
Ceny od 790 zł
zazwyczaj do 16 000 zł
dr n. med. Aldona Stachura
La Beauté Clinique
Warszawa, Łódź
Ceny od 1 999 zł
zazwyczaj do 2 999 zł
La Beauté Clinique
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni