Liposukcja wibracyjna

Zabieg podobny do tradycyjnej liposukcji, ale znacznie bezpieczniejszy. Liposukcja wibracyjna wykonana jest przy pomocy KANIUL wprowadzonych w ruch wibracyjny. Dzięki bardzo szybkim ruchom kaniul tłuszcz jest odsysany w jak najkrótszym czasie.

Co to jest  liposukcja wibracyjna?

vacuson-lp-60_z2

Vacuson LP 60

Metoda ta polega na zastosowaniu specjalnej kaniuli wibracyjnej, która porusza się szybkimi, krótkimi ruchami w przód i w tył. Urządzenie to bardziej delikatnie wnika do tkanki tłuszczowej, może być więc stosowane w miejscach, gdzie zawiera ona więcej elementów łącznych, jak np. na pośladkach czy na plecach. Metoda ta jest wskazana przy powtórnej liposukcji, czy też  w przypadku konieczności wyrównania niedostatków w odsysanym rejonie lub też na granicy pomiędzy odsysanymi nieodsysanym obszarem ciała. Najbardziej popularnym urządzeniem, którego integralną część stanowi kaniula wibracyjna, część filtrująca i urządzenie odsysające, jest Vacuson LP 60. Połączenie metody tumiscencyjnej z liposukcją wibracyjną uważa się za jedną z bezpieczniejszym, a zarazem efektywniejszych metod liposukcji.

Aktualizowane: 21.01.2019

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.

Liposukcja wibracyjna - Cenniki

Ceny od 6 000 zł
zazwyczaj do 18 000 zł
dr n. med. Łukasz Ulatowski
dr n. med. Artur Sandelewski
Jaworzno, Bielsko-Biała, Kraków, Katowice
Ceny od 4 000 zł
dr n. med. Artur Sandelewski
NZOZ KRIOCENTRUM
Józefów
Ceny od 3 000 zł
zazwyczaj do 8 000 zł
NZOZ KRIOCENTRUM
Ceny od 3 500 zł
dr n. med. Małgorzata Kuźlan
Ceny od 3 500 zł
zazwyczaj do 10 000 zł
Centrum Medyczne Medicus Estetic

Liposukcja wibracyjna

100% poleca. 13 opinii pacjentów.

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni