Liposukcja wibracyjna

Zabieg podobny do tradycyjnej liposukcji ale znacznie bezpieczniejszy. Liposukcja wibracyjna wykonana jest przy pomocy KANIUL wprowadzonych w ruch wibracyjny. Dzięki bardzo szybkim ruchom kaniul tłuszczu jest odsysany w jak najkrótszym czasie.

Co to jest  liposukcja wibracyjna?

vacuson-lp-60_z2

Vacuson LP 60

Metoda ta polega na zastosowaniu specjalnej kaniuli wibracyjnej, która porusza się szybkimi, krótkimi ruchamiw przód i w tył. Urządzenie to bardziej delikatnie wnika do tkanki tłuszczowej, zawierającej więcej elementów łącznych jak np. na pośladkach czy na plecach. Metoda ta jest właściwa przy powtórnej liposukcji, czy też  w przypadku istnienia konieczności wyrównania niedostatków w odsysanym rejonie, lub też na granicy pomiędzy odsysaną i nieodsysaną częścią ciała. Najbardziej popularnym urządzeniem, którego integralną część stanowi kaniula wibracyjna, część filtrująca i urządzenie odsysające, jest Vacuson LP 60. Za najbezpieczniejszą a zarazem najefektywniejszą metodę liposukcji uważa się obecnie połączenie metody tumiscent z zastosowaniem kaniuli wibracyjnej. Inaczej mówiąc połączenie metody tumiscent z liposukcją wibracyjną.

Aktualizowane: 10.03.2009

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.

W której fazie jesteś?

   
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni