O zabiegu

Miniimplanty to cienkie implanty stomatologiczne. Od zwykłych implantów różnią się rozmiarem: ich średnica nie przekracza 3 mm, są zatem znacznie cieńsze i mniejsze. Miniimplanty wykorzystuje się je u pacjentów z ubytkami w jamie ustnej, u których ze względów zdrowotnych nie jest możliwe zastosowanie zwykłych implantów. 

Proteza zębowa sprawia Wam problemy i nie możecie jeść wszystkiego tego co Wam smakuje? Dajcie założyć sobie miniinplantaty. Chodzi o czasochłonny proces, łatwą technikę zakładania ale głównie możecie od razu je używać.

Publikowane

05.08.2008

Treści publikowane na portalu Estheticon.pl (strona internetowa i aplikacja) nie mogą w żadnym wypadku zastąpić indywidualnej konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej lub dziedzin pokrewnych. Treści zawarte na portalu mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada lekarska. Stale pracujemy nad treścią portalu i staramy się zachować wysoki standard i wiarygodność publikowanych tekstów, jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności w każdym przypadku.