O zabiegu

iposukcja na zasadzie radiofrekwencji to nowoczesna, inwazyjna technika modelowania konturu ciała poprzez odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg przeprowadzany jest zwykle w znieczuleniu miejscowym. Polega na wykonaniu niewielkich nacięć powłok skórnych, przez które do tkanki tłuszczowej jest wprowadzana specjalna kaniula. Dzięki wykorzystaniu biopolarnej energii fali radiowej umożliwiającej selektywne rozłożenie temperatury liposukcja Body Title pozwala rozpuścić a następnie odessać komórki tłuszczowe. W trakcie zabiegu dochodzi także do kontrolowanego dogrzewania struktur kolagenowych, co powoduje jednoczesne ujędrnienie skóry. Wykorzystanie tej metody pozwala znacznie zmniejszyć ból i dyskomfort po zabiegu, a także zredukować obrzęki i zasinienia, przywracając jednocześnie piękny kształt sylwetki.

Liposukcja na zasadzie radioferkwencji niszczy komórki tłuszczowe, które następnie są usuwane z organizmu naturalnymi drogami.

Aktualizowane

02.08.2010

Treści publikowane na portalu Estheticon.pl (strona internetowa i aplikacja) nie mogą w żadnym wypadku zastąpić indywidualnej konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej lub dziedzin pokrewnych. Treści zawarte na portalu mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada lekarska. Stale pracujemy nad treścią portalu i staramy się zachować wysoki standard i wiarygodność publikowanych tekstów, jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności w każdym przypadku.