O zabiegu

Nowa Shape jest urządzeniem pozwalającym na skuteczną, niechirurgiczną redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Sprzęt wykorzystuje połączenie trzech technologii: oddziaływania promieniowania podczerwonego (IR), biopolarnych fal radiowych (RF) oraz masażu podciśnieniowego i mechanicznego. Pozwala na podgrzanie tkanki tłuszczowej do określonej, kontrolowanej temperatury, w wyniku czego jej komórki zostają trwale uszkodzone i zmetabolizowane. Vela Shape pozwala z jednej strony pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, z drugiej zaś jest skuteczną bronią w walce z cellulitem. Zabieg ujędrnia również i wygładza skórę, a także poprawia krążenie limfatyczne. Jest zalecany przede wszystkim ze względów estetycznych. Zapewnia bezpieczeństwo i nie wymaga rekonwalescencji.

To najnowsza generacja urządzeń do nieinwazyjnej likwidacji tłuszczu i cellulitu. Urządzenie pracuje na zasadzie wykorzystania fal ultradźwiękowych, a jego parametry można nastawić indywidualnie, zgodnie z wymaganiami klienta. Multiczęstotliwe fale ultradźwiękowe powodują zamierzony rozpad błon komórek tłuszczowych, ale w minimalny sposób uszkadzając tkankę w okolicy obszaru poddanego działaniu lasera. W celu uzupełnienia tej terapii wykorzystuje się specjalne zastrzyki z roztworu hipoosmolarnego, które zwiększają rezultat całego zabiegu.

Aktualizowane

17.02.2009

Treści publikowane na portalu Estheticon.pl (strona internetowa i aplikacja) nie mogą w żadnym wypadku zastąpić indywidualnej konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej lub dziedzin pokrewnych. Treści zawarte na portalu mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada lekarska. Stale pracujemy nad treścią portalu i staramy się zachować wysoki standard i wiarygodność publikowanych tekstów, jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności w każdym przypadku.