Odmładzanie i lifting krocza za pomocą nici

Autor:

Sfera seksualna odgrywa ważną rolę w życiu człowieka. Różnego rodzaju defekty narządów intymnych związanych z przebytymi porodami, operacjami, czy też wiekiem wpływają negatywnie na życie seksualne oraz samoocenę kobiety. Dzięki nowatorskim niciom Vaginal Narrower można w szybki i bezbolesny sposób przywrócić młody wygląd i prawidłową funkcjonalność stref intymnych.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg odmładzania okolic krocza z zastosowaniem nici Vaginal Narrower zalecana jest przede kobietom w wieku 40-60 lat, kobietom po porodzie z przypadkiem wypadnięcia pochwy lub nieprawidłowym zszyciem mięśni oraz problemem zmniejszenia napięcia mięśni krocza i tkanek.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest nieinwazyjny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Polega on na założeniu dwóch specjalnych szwów w obrębie krocza z użyciem specjalnych nici z haczykami ułożonymi w dwóch kierunkach. Zastosowanie nici Vaginal Narrower powoduje zmniejszenie wejścia do pochwy, powodując szybką odnowę estetyczną jej okolic.

Efekt zabiegu

Efekt zabiegu widoczny jest natychmiast. Zauważa się znaczną poprawę estetyki oraz funkcjonalności pochwy oraz długotrwały efekt zdrowotny. W zależności od nasilenia dolegliwości i stopnia problemu zakłada się od 1-2 nici.

Przeciwwskazania do zabiegu

Ciąża, infekcje intymne, stany zapalne okolicy poddawanej zabiegowi. Planowanie ciąży nie jest przeciwwskazaniem do założenia nici.

Aktualizowane: 12.03.2014

Więcej opinii na ten temat

Warto     

doktor Jankowski to osoba, której naprawdę zależy na dobrym samopoczuciu pacjentek i na profesjonalnym do nich podejściu. Nikt nigdy wcześniej nie traktował mnie w taki sposób, na pewno zostanę z nim na dłużej :)))

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni