O zabiegu

Nieinwazyjny lifting tlenowy, znany też jako infuzja tlenowa, to nowoczesna metoda regeneracji i odmładzania skóry. Polega na niechirurgicznym wprowadzaniu skoncentrowanych składników aktywnych przy użyciu technologii skondensowanego tlenu. Nieinwazyjny lifting tlenowy zapewnia skórze efekt anti-aging. Najlepsze rezultaty przyniesie w połączeniu z oxybrazją. Aby terapia okazała się w pełni skuteczna, zalecane jest przeprowadzenie sześciu zabiegów w minimum tygodniowych odstępach.

Uwolniujące aktywne związki w wysokiej koncentracji obniżają intesnywność pracy mięśni w okolicy czoła, oczu i ust. Te skurcze prowadzą po upływie określonego czasu do powstania odpowiadających im zmarszczek mimicznych. Związki wspomagające tworzenie się kalogenu jednocześnie napinają i wypełniają skórę. Kurze łapki dookoła oczu i zmarszczki nie mają żadnej szansy.

Aktualizowane

30.08.2010

Treści publikowane na portalu Estheticon.pl (strona internetowa i aplikacja) nie mogą w żadnym wypadku zastąpić indywidualnej konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej lub dziedzin pokrewnych. Treści zawarte na portalu mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada lekarska. Stale pracujemy nad treścią portalu i staramy się zachować wysoki standard i wiarygodność publikowanych tekstów, jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności w każdym przypadku.