Powiększanie piersi Aquafilling

Autor:

Zabieg powiększania piersi przy użyciu preparatu Aquafilling Bodyline jest przeznaczony dla Pacjentek, które chcą uzyskać naturalny wygląd biustu oraz nie godzą się na długi i nieprzyjemny okres rekonwalescencji po zabiegu. Wskazaniem do zabiegu jest także asymetria piersi, mały biust, opadnięte piersi (na przykład po zakończeniu karmienia piersią).

Do niedawna powiększanie rozmiaru piersi było domeną chirurgii plastycznej. Część Pacjentek, która bała się zabiegu lub jego powikłań, wycofywała się i mimo pragnienia o większym biuście nie decydowała się na operację. Dzięki nowej metodzie powiększania biustu przy udziale preparatu Aquafilling Bodyline możemy uzyskać rewelacyjne rezultaty przy minimalnej inwazji w tkanki Pacjentki. Dzięki zabiegowi możemy modelować tkanki piersi tak, by preparat został podany w wybrane miejsce i pozostał w wybranej przez nas lokalizacji. Piersi po zabiegu uzyskują naturalny wygląd. Dodatkowym atutem jest fakt, że preparat Aquafilling Bodyline nie jest widoczny ani wyczuwalny.

Przygotowanie do zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu Pacjentka powinna wykonać podstawowe badania (morfologię krwi, INR, APTT, TSH) oraz usg piersi. Każdorazowo do zabiegu kwalifikuje Pacjentkę lekarz, oceniając wywiad medyczny oraz biorąc pod uwagę ewentualne przeciwskazania zdrowotne.

Przebieg procedury

Zabieg polega na wprowadzeniu kaniulą (tępo zakończona igła) preparatu Aquafilling Bodyline, który ma konsystencję żelu. Preparat rozprowadza się równomiernie pod tkanką gruczołową piersi. Procedura jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Zabieg jest bezbolesny. Trwa około 1,5 - 2 godzin.

Rekonwalescencja po zabiegu jest krótka i zazwyczaj nie ma potrzeby stosowania leków przeciwbólowych.

Efekt powiększenia piersi jest widoczny od razu po zabiegu i utrzymuje się powyżej 5 lat.

W związku z mało inwazyjną procedurą zabiegową bardzo rzadko dochodzi do powstania zasinień lub krwiaków. Nie ma ryzyka utworzenia blizny lub bliznowców. Preparat składa się w 2% z poliamidu i 98% soli fizjologicznej, dzięki czemu nie powoduje uczuleń. Jego rozkład w tkance przebiega równomiernie, bez pozostawiania grudek lub powstawania ziarniniaków.

Rekonwalescencja

Po zabiegu Pacjentka powinna spać w pozycji na wznak na plecach przez około miesiąc. Nie ma ograniczeń w codziennym życiu poza unikaniem forsownej aktywności fizycznej przez okres kilku tygodni po zabiegu. Zwykle planuje się 1 - 2 wizyty kontrolne w okresie pozabiegowym z lekarzem przeprowadzającym zabieg.

Przeciwskazania do zabiegu

Ciąża, okres karmienia piersią, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, źle kontrolowane nadciśnienie tętnicze.

Aktualizowane: 05.11.2014

Powiększanie piersi Aquafilling - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Filigranowa 07.10.2014
Warto

Dzięki mojej znajomej trafiłam do Pani Doktor i dzięki niej udało się . Miałam bardzo mały biust od dawna chwiałam go powiększyć, ale nie chciałam robić implatów. Jestem po zabiegu Aquafilling i w końcu mogę spojrzeć na ... Więcej 

Anka 16.12.2014
Warto

Zabieg powiększania biustu miałam przeprowadzony jakieś 5 miesięcy temu i nie żałuję. Zawsze chciałam mieć większe piersi ale panicznie boję się narkozy więc o implantach nie mogło być mowy. Gdy dowiedziałam sie o tej me... Więcej 

Powiększanie piersi Aquafilling - Cenniki

Ceny od 12 000 zł
zazwyczaj do 18 000 zł
LIPOLINE Klinika Liposukcji i Medycyny Estetycznej
Ceny od 10 950 zł
zazwyczaj do 15 900 zł
AdvanceMed - Śląskie Centrum Medycyny Inwazyjnej
Ceny od 5 000 zł
zazwyczaj do 20 000 zł
dr Agnieszka Majewska
dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika
Białystok, Bielsk Podlaski
Ceny od 5 500 zł
zazwyczaj do 15 000 zł
dr Tomasz Konończuk - Twoja Klinika

Polecane zabiegi

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni