Powiekszenie piersi Macrolane

CZY BYŁO WARTO 97% CZY BYŁO WARTO Wynikające z 36 doświadczeń pacjentów

Macrolane to żel zawierający kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w organizmie człowieka. Dzięki aplikacji kwasu za pomocą zastrzyku można powiększyć piersi aż o jeden rozmiar miseczki. Wszystko odbywa się w krótkim czasie i bez konieczności stosowania ogólnego znieczulenia - narkozy. Piersi stają się ponadto miłe w dotyku a efekt jest bardziej naturalny niż przy innych metodach powiększania piersi. Wadą tej metody jest natomiast ograniczony czas trwania efektu, jednakże zabieg może być powtarzany dowolnie, według preferencji pacjentki.

Uwaga! - w niektórych państwach przerwano do odwołania stosowanie preparatu Macrolane w zabiegach powiększania biustu.

Jak wynika z oficjalnego komunikatu producenta, firmy Q-med, samo stosowanie preparatu nie stanowi zagrożenia dla zdrowia pacjenta. Powyższa decyzja wynika z faktu, że preparat Macrolane może zakłócać obraz w badaniu mammograficznym. Kobiety, które poddały się zabiegom powiększania piersi przy użyciu preparatu Macrolane nie muszą  podejmować żadnych działań poza wizytami kontrolnymi związanymi z przeprowadzonym zabiegiem. Przy badaniach przesiewowych należy poinformować swojego lekarza o przeprowadzonym  zabiegu powiększania piersi. Macrolane może być w dalszym ciągu stosowany w pozostałych zabiegach modelowania ciała. Nie zidentyfikowano bowiem żadnych kwestii związanych z bezpieczeństwem samego produktu.

Więcej na Forum https://www.estheticon.pl/dyskusje/powiekszenie-piersi-macrolane/powiekszanie-macrolanem-nie-jest-bezpieczne-i71909

Podobne zabiegi

Macrolane (wypełniacz do modelowania sylwetki i konturów ciała)

Aktualizowane: 23.04.2013

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni