O zabiegu

Regeneracja skóry prądem galwanicznym to zabieg wykorzystujący prąd stały. Może być przeprowadzany na twarzy, jak i na całym ciele z wykorzystaniem elektrod optymalnie dobranych do potrzeb pacjenta. W efekcie działania prądem galwanicznym skóra staje się lepiej odżywiona, ukrwiona i dotleniona. Dużą popularnością cieszy się jonofereza, której zadaniem jest skuteczna walka z trądzikiem, rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi czy bliznami. Zabiegi są nieinwazyjne i krótkotrwałe, jednak dla optymalnego efektu należy powtórzyć je kilkukrotnie.

Zabieg laserem, który podczas jednej wizyty pomoże Ci usunąć brązowe plamki, wygładzić blizny, zmarszczki i napina skórę. Za pomocą działania promienia laserowego dochodzi także do długotrwającej stymulacji, która pomaga w tworzeniu się kolagenu, co zapewnia cerze młodszy wygląd. Zaletą lasera frakcyjnego jest możliwość pielęgnacji tylko pewnych obszarów na skórze, przy czym reszta skóry zostaje nietknięta. W ten sposób przyspiesza się gojenie a Ty możesz wcześniej powrócić do codziennych zajęć.

Aktualizowane

17.02.2009

Treści publikowane na portalu Estheticon.pl (strona internetowa i aplikacja) nie mogą w żadnym wypadku zastąpić indywidualnej konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej lub dziedzin pokrewnych. Treści zawarte na portalu mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada lekarska. Stale pracujemy nad treścią portalu i staramy się zachować wysoki standard i wiarygodność publikowanych tekstów, jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności w każdym przypadku.