Transplantacja włosów S.A.F.E.R.®

Autor:

S.A.F.E.R (Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation), to najnowocześniejsze urządzenie, umożliwiające szybkie i małoinwazyjne przeprowadzenie zabiegu transplantacji włosów. Zastosowanie technologii SAFER wyklucza ryzyko uszkodzenia pobieranych cebulek włosowych, gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość pobranego materiału, jak również skraca o blisko 50% czas zabiegu.

Transplantacja włosów metodą S.A.F.E.R może być stosowana zarówno u kobiet jak i mężczyzn, w przypadku łysienia, postępującego procesu przerzedzenia lub wypadania włosów.  Zabieg polecany jest również w praktyce rekonstrukcyjnej owłosienia, w przypadku łysienia pourazowego, spowodowanego oparzeniami, czy też bliznami pooperacyjnymi.

Technologia S.A.F.E.R może być z powodzeniem stosowana w przypadku rekonstrukcji i korekty brwi lub rzęs (zagęszczanie), a także zalecana jest pacjentom, którzy mieli wcześniej wykonywany przeszczep tradycyjną metodą STRIP czy FUE i nie są zadowoleni z jego efektów. Urządzenie SAFER pozwala na pełną automatyzację przeszczepu osiągając najwyższą  jakość pobranego materiału. Dzięki temu możliwe jest znaczne skrócenie czasu zabiegu, osiągnięcie większej precyzji podczas pobierania materiału oraz maksymalne zmniejszenie odsetka uszkodzonych cebulek.

Aktualizowane: 14.11.2013

Transplantacja włosów S.A.F.E.R.® - Nowości

Zasięgnij opinii specjalisty w dziedzinie Transplantacja włosów S.A.F.E.R.®

Więcej opinii na ten temat

Przeszczep włosów metodą SAFER

Zarejestrowany użytkownik lek. med. Arkadiusz Dołba 26.02.2018
Warto     

Przeszczep włosów SAFER Gorąca polecam. Konkretny człowiek, nie próbował na siłę pobrać grafty aby nie narobić mi biedy.

Transplantacja włosów S.A.F.E.R.® - Cenniki

Ceny od 12 zł
zazwyczaj do 15 zł
Dr Piotr Turkowski
dr Krystyna Lubelska
Katowice, Bielsko-Biała
Ceny od 2 500 zł
zazwyczaj do 13 000 zł
dr Krystyna Lubelska
Ceny od 3 000 zł
zazwyczaj do 8 000 zł
Dr Marzena Majcherczyk-Skulimowska
Ceny od 6 000 zł
zazwyczaj do 15 000 zł
trycholog Aleksandra Urban
Ceny od 6 000 zł
zazwyczaj do 15 000 zł
Perfect Hair Clinic
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni