Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Niezadowolenie po liftingu szyi - długa blizna i nierówności

Po zabiegu Nie warto
Dar01
Utworzono: 25 lis 2019 · Zaktualizowano: 27 lis 2019
Historia

Lifting szyi z plastyką mięśnia robiłam 2.5 roku temu. Sam zabieg przebiegł bez komplikacji, proces gojenia też, stosowałam się do zaleceń Pana Doktora.  Pod brodą mam  ponad sześciocentymetrową bliznę (powinno być zgodnie ze sztuką medycyny plastycznej do 3 cm). Z jednej strony skóra na szyi została słabo napięta i tak zszyta, że pod blizną mam luźną, pofałdowaną, zwisającą skórę, w kształcie trójkątnej kieszeni, a blizna jest przez to widoczna. Rzuca się to w oczy, zwłaszcza, że po drugiej stronie podbródka skóra jest lepiej j napięta i tym bardziej widać różnicę. W odpowiedzi na moje zastrzeżenia Pan doktor  zaproponował przedłużenie blizny o następne 1. 5 cm, by spróbować zlikwidować nadmiar skóry, na co już się nie zgodziłam. Nie mogłam być pewna rezultatu, a blizna byłaby jeszcze dłuższa. Jestem bardzo niezadowolona i nie polecam liftingu szyi u doktora.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

emka652165

·

· 27 lis 2019

Szanowna Pani,

bardzo mi przykro, że jest Pani niezadowolona z efektów zabiegu.

Operacje plastyczne są zawsze obarczone ryzykiem niepowodzenia, dobrze, że podzieliła się Pani swoją opinią, będzie ona pomocna dla osób, które są przed zabiegiem. Wszyscy zainteresowani mogą zapytać w wiadomości prywatnej o dane lekarza wykonującego zabieg, opinia również zaniżyła ilość gwiazdek na jego profilu, ale niestety nie możemy jej opublikować na profilu lekarza, ponieważ nie bierze on udziału w naszym programie „Transparentny lekarz” – transparentni lekarze zobowiązują się do ustosunkowania się do wszystkich opinii, staramy się by jak najwięcej lekarzy brało w nim udział.

Odpowiadamy za treści u nas publikowane. Dajemy pacjentom możliwość pozyskania informacji, ale obowiązują nas również pewne prawne ograniczenia. Swoje niezadowolenie pacjent może rozwiązywać również na drodze prawnej, forum wielu kwestii nie rozwiąże.

Rejestrując się na Estheticon zaakceptowała Pani warunki obowiązujące na portalu, do nich należą również regulamin forum oraz regulamin dodawania opinii.

Jeśli nie zgadza się Pani z naszymi zasadami istnieje możliwość usunięcia opinii czy też całego profilu.

Pozdrawiam serdecznie

Emka

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.