Dzień dobry,w styczniu miałam plastykę ścian pochwy. Długo się goiło,długo bolało w kwietniu wróciłam do pracy ale wytrzymałam tylko 3 dni i znów L4.Rehabilitacja uroginekologiczna też nie dawała efektu.Czułam ciągle parcie na pęcherz,częstomocz...
Czytaj więcej











































