Plastyka ud (Lifting ud) Wideo - pytanie wyróżnione
Plastyka i liposukcja ud. Issabella · 20 cze 2019

Witam. Czy są w Polsce lekarze którzy wykonują ten zabieg z cięciem w pachwinie a nie wzdłuż kolan? byłam u kilku specjalistów i albo.większość nie wykonuje a na stronie mają takie zabiegi albo chcą się podjąć ale z.cięciem wzdłuż kolan, informując ze raz w życiu taki zabieg wykonywali. Potrzebuje doświadczonego lekarza w tym temacie, któremu mogę zaufać Miejsce nie gra roli, najbardziej zależy mi na kimś fachowym z doświadczeniem w takich operacjach. Błagam o pomoc.

Nie wiemy czy wymaga Pani liposukcji , jakiej, i czy jedynie liposukcji czy plastyki czy też połączenia tych obu metod w jednym zabiegu. Jeżeli była Pani osobiście na konsultacji to być może w Pani przypadku wybór takiego a nie innego cięcia nie jest przypadkowy. Plastyka ud z cięcia w pachwinie jest możliwa ale czy w Pani konkretnym przypadku efe ... czytaj więcej

2 odpowiedzi czytaj więcej

Witam. Interesuje mnie zabieg wyciecia skory ud I uformowanie ich oraz kolan w czasie jednego zabiegu. Jestem kilka tygodni po operacji zalozenia opaski na zoladek wiec chcialabym dowiedziec sie jak najwiecej w tym temacie uda i kolana .

dr Janusz Jaworowski

Najlepsza odpowiedź

Szanowna Pani, Proszę o przesłanie prywatnie zdjęć kontakt@drjaworowski.pl Aby szczegółowo ocenić możliwości dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

3 odpowiedzi czytaj więcej

Witam, interesuje mnie zabieg plastyki ud oraz liposukcji ud, które w moim przypadku są otłuszczone głównie z przodu i bardziej od tyłu, niż po bokach. Byłam jakiś czas temu na dwóch konsultacjach i obaj lekarze ocenili, że przy mojej skórze sama liposukcja nie wystarczy. Jakie są ceny takiego zabiegu?

Witam, Zapraszam na konsultację. Najlepiej jest zbadać pacjenta aby ocenić co można zrobić i jakimi metodami dla osiągnięcia efektu. Cena liftingu ud to 8500. W sprawie terminu proszę o kontakt telefoniczny z recepcją Kliniki.

2 odpowiedzi czytaj więcej
lifting ud jakie efekty basiula7472 · 17 sty 2013

Od kilku lat zastanawiam sie nad wykonaniem zabiegu liftingu ud, jednak poza opisami na czym sam zabieg polega nie ma nic. Konkretnie chodzi mi o zdjecia przed i po, nie wiem czy jest to tak rzadko wykonywany zabieg czy tez efekty sa malo zadowalajace, ze kliniki nie chca sie nimi chwalic. Czy jest ktos kto mial taki zabieg lub lekarz, ktory moze pomoc w podjeciu decyzji?

Witam, kilka najważniejszych informacji na temat liftingu ud: 1. jest to duży zabieg chirurgiczny, którego celem jest modelowanie sylwetki - uzyskuje się lepszy kontur i napięcie skóry ud kosztem długiej blizny, która schodzi prawie aż do kolana (efekty zabiegów z tzw.krótką blizną są mało satysfakcjonujące z punktu widzenia konturu); 2. po zabi ... czytaj więcej

1 odpowiedź czytaj więcej