dr Wioletta Paluszak

dr Wioletta Paluszak

Brak opinii
Dodaj opinię
Kopernika 5, Świebodzice, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Wioletta Paluszak
dr Wioletta Paluszak
Brak opinii

Informacje

  • 1810 wizyt na profilu

VITADERM to gabinet lekarski w Świebodzicach, w którym pacjenci mogą poddać się zabiegom z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz laserowej. Pacjentów przyjmuje lek. med. Wioletta Paluszak - specjalista dermatologii i wenerologii.

Pacjenci świebodzickiego gabinetu VITADERM mogą liczyć na pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób skóry takich jak trądzik pospolity czy trądzik różowaty, mogą poddać się zabiegom skleroterapii (stosowana przy leczeniu popękanych naczyń krwionośnych, żylaków, pajączków) czy krioterapii (zamrażania zmian chorobowych na skórze ciekłym azotem).

Pacjenci mogą się poddać również wielu zabiegom z zakresu dermatologii estetycznej, w tym: zabiegom z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, wolumetria), toksyny botulinowej (usuwanie zmarszczek mimicznych, leczenie nadpotliwości, leczenie bruksizmu) mezoterapii, peelingom, zabiegom z wykorzystaniem czynników wzrostu i komórek macierzystych (CGF LIQIUD, CGF HAROMNY, CGF ONE), zabiegom z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (regeneris), cosmelan, dermapen; oraz dermatologii laserowej takim jak depilacja laserowa czy usuwanie rozszerzonych i popękanych naczynek oraz rumienia.

Wśród najczęstszych problemów z jakimi zgłaszają sie pacjenci gabinetu VITADERM wymienic można trądzik, pierwsze oznaki starzenia w postaci zmarszczek mimicznych, blizny potrądzikowe, rozstępy na skórze, wypadanie włosów i łysienie.

Na wizytę do gabinetu VITADERM można umówić się mailowo, telefonicznie czy też korzystając z formularza kontaktowego (w tym przypadku należy poczekać na potwierdzenie wizyty ze strony gabinetu). Ceny zabiegów są ustalane indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji po rozpoznaniu problemu i ustaleniu planu leczenia.

gabinet mieści się w Świebodzicach przy ulicy Kopernika, konsultacje i zabiegi odbywają się w poniedziałki, środy, czwartki, piątki od godz. 15. Istnieje możliwość ustalenia innego terminu wizyty w tym celu należy skontaktować się telefonicznie z recepcją.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (7)

dr Wioletta Paluszak udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!