Dr Wioletta Paluszak

Dr Wioletta Paluszak

Brak opinii
Dodaj opinię
Kopernika 5, Świebodzice, Dolnośląskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Dr Wioletta Paluszak
Dr Wioletta Paluszak
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

VITADERM to gabinet lekarski w Świebodzicach, w którym pacjenci mogą poddać się zabiegom z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz laserowej. Pacjentów przyjmuje lek. med. Wioletta Paluszak - specjalista dermatologii i wenerologii.

Pacjenci świebodzickiego gabinetu VITADERM mogą liczyć na pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób skóry takich, jak trądzik pospolity czy trądzik różowaty, mogą poddać się zabiegom skleroterapii (stosowana przy leczeniu popękanych naczyń krwionośnych, żylaków, pajączków) czy krioterapii (zamrażania zmian chorobowych na skórze ciekłym azotem).

Specjalizacje

Lek. med. Wioletta Paluszak specjalizuje się w dziedzinie dermatologii i wenerologii.Pacjenci mogą się poddać wielu zabiegom z zakresu dermatologii estetycznej, w tym: zabiegom z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, wolumetria), toksyny botulinowej (usuwanie zmarszczek mimicznych, leczenie nadpotliwości, leczenie bruksizmu) mezoterapii, peelingom, zabiegom z wykorzystaniem czynników wzrostu i komórek macierzystych, zabiegom z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz dermatologii laserowej takim jak depilacja laserowa czy usuwanie rozszerzonych i popękanych naczynek oraz rumienia.

Wśród najczęstszych problemów z jakimi zgłaszają się pacjenci gabinetu VITADERM wymienić można trądzik, pierwsze oznaki starzenia w postaci zmarszczek mimicznych, blizny potrądzikowe, rozstępy na skórze, wypadanie włosów i łysienie.

Na wizytę do gabinetu VITADERM można umówić się mailowo, telefonicznie czy też korzystając z formularza kontaktowego (w tym przypadku należy poczekać na potwierdzenie wizyty ze strony gabinetu). Ceny zabiegów są ustalane indywidualnie z pacjentem podczas konsultacji po rozpoznaniu problemu i ustaleniu planu leczenia.

Lokalizacja 

Gabinet mieści się w Świebodzicach przy ulicy Kopernika, konsultacje i zabiegi odbywają się w poniedziałki, środy, czwartki, piątki od godz. 15. Istnieje możliwość ustalenia innego terminu wizyty w tym celu należy skontaktować się telefonicznie z recepcją.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.