Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Pomniejszenia/uniesienia piersi i implanty

Po zabiegu
dajanad
DajanaD
Utworzono: 13 sty 2018
Historia

Interesuje mnie zabieg pomniejszenia lub uniesienia piersi, ich "skrócenia" bo obwisają okropnie. Zależy mi na tym aby były twarde/silne, sztywne ,okrągłe i ładnie się trzymały na odpowiedniej wysokości. Pomyślałam więc czy podczas zmniejszania/ podnoszenia można również dołożyć wkładki/ implanty silik. ? Widzę w opisach, że operacja taka jest przeprowadzana dołem i środkiem piersi. Zastanawia mnie czy można jednak operację zrobić górą piersi tak aby wyciąć również nadmiar skóry z rozstępami, poniżej obojczyka właśnie na piersiach, które są nieestetyczne a spowodowane tyciem i chudnięciem oraz ciężkością piersi. Skóra moich piersi jest najbrzydsza właśnie u góry(wiotka i zmarszczona z rozstępami) a nie od spodu. Czy jest tutaj ktoś kto miał podobne trudności?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.