Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

13 sty 2018

Pomniejszenia/uniesienia piersi i implanty

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu

O lekarzu

MUDr. Libor Polák
flag 4 ośrodki w Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj...
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Interesuje mnie zabieg pomniejszenia lub uniesienia piersi, ich "skrócenia" bo obwisają okropnie. Zależy mi na tym aby były twarde/silne, sztywne ,okrągłe i ładnie się trzymały na odpowiedniej wysokości. Pomyślałam więc czy podczas zmniejszania/ podnoszenia można również dołożyć wkładki/ implanty silik. ? Widzę w opisach, że operacja taka jest przeprowadzana dołem i środkiem piersi. Zastanawia mnie czy można jednak operację zrobić górą piersi tak aby wyciąć również nadmiar skóry z rozstępami, poniżej obojczyka właśnie na piersiach, które są nieestetyczne a spowodowane tyciem i chudnięciem oraz ciężkością piersi. Skóra moich piersi jest najbrzydsza właśnie u góry(wiotka i zmarszczona z rozstępami) a nie od spodu. Czy jest tutaj ktoś kto miał podobne trudności?

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.