Wellderm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii

Wellderm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii

(15 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Inowrocławska 21/2, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Wellderm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii
Wellderm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii
(15 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 860 wizyt na profilu

Centrum Wellderm to jedna z pierwszych klinik medycyny estetycznej w Polsce. Swoją działalność prowadzi w gabinetach w Warszawie i Wrocławiu. Zespół ekspertów pracujący w klinice dysponuje specjalistyczną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Za priorytet uznaje bezpieczeństwo zabiegów i terapii przy jednoczesnym zapewnieniu ich optymalnego efektu.

W ofercie Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Wellderm znajduje się duży wybór zabiegów oraz terapii przeprowadzanych na wielu płaszczyznach. Centrum oferuje zabiegi między innymi w obrębie medycyny estetycznej. Wykwalifikowana kadra specjalizuje się w wolumetrii, powiększaniu ust, implantacji nici, redukcji zmarszczek i rewitalizacji skóry. Ponadto oferta estetyczna uzupełniana jest doświadczeniem lekarzy dermatologów. Zabiegi medycyny estetycznej, oferowane przez klinikę, okażą się skuteczne w walce o młodą, pozbawioną zmarszczek i niedoskonałości skórę, a także pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Kolejną specjalnością Centrum Wellderm jest indywidualnie dopasowana kosmetologia specjalistyczna, która ma za zadanie wzmocnić i przedłużyć efekty medycyny estetycznej. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalne, kompleksowe plany zabiegów kosmetycznych, do których zaliczają się np.: lifting termiczny, mezoterapia, różne rodzaje peelingów chemicznych czy zabiegi laserowe. Ich głównym celem jest rewitalizacja, oczyszczanie oraz odmładzanie ciała.

Ofertę Centrum Wellderm uzupełnia pełna opieka dermatologiczna. Zespół doświadczonych specjalistów dermatologów leczy między innymi egzemy, łuszczycę czy atopowe zapalenie skóry. W tym celu wykorzystuje laseroterapię, sterydoterapię, elektrokoagulację i krioterapię. Ponadto, powołane przez klinikę Centrum Leczenia Trądziku świadczy usługi w zakresie terapii zmian trądzikowych.

Zespół Centrum Wellderm stawia na naturalne efekty. Jedno z głównych założeń kadry Centrum głosi, że podstawą urody jest najwyższa jakość skóry. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przeprowadza kompleksowy wywiad z zakresu medycyny estetycznej. Na jego podstawie przewiduje indywidualne dobranie zabiegów do potrzeb pacjentów, mając na celu naśladowanie natury.

Działalność Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Wellederm bazuje na w pełni wyszkolonej kadrze oraz wykorzystaniu najnowszej wiedzy i techniki. Wszystkie zabiegi wykonywane są z zastosowaniem preparatów światowych marek i wiodących technologii potwierdzonych badaniami klinicznymi. Specjaliści Centrum Wellderm pracują wyłącznie na certyfikowanych produktach kosmetologii i medycyny estetycznej.

Sieć Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Wellderm, która na rynku istnieje od blisko 20 lat, tworzą salony w Warszawie i Wrocławiu. W skład zespołu centrum wchodzą lekarze eksperci, szkoleniowcy, wykładowcy, członkowie stowarzyszeń oraz uczestnicy międzynarodowych kongresów dermatologii i medycyny estetycznej. Atutem kadry Centrum Wellderm jest bardzo duże doświadczenie, które procentuje przewidywalnością efektów. Wszelkie nowe rozwiązania, zanim zostaną wprowadzone do praktyki, są testowane w klinice. Zespół certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, śledząc najświeższe światowe trendy w medycynie estetycznej, stawia na zabiegi, które są bezpieczne i skuteczne dla pacjentów.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (15)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Podoba mi się bardzo profesjonalne podejście personelu

Historia ukończona (Mikrodermabrazja):

Podoba mi się bardzo profesjonalne podejście personelu. Panie starają się być bardzo delikatne, w trakcie zabiegu pytają o odczucia, interesują się komfortem klienta. Jestem zadowolona i z pewnością wrócę.

Warto

Zafirro - Warto, jasne :)

:)))

Zobacz więcej opinii
Wellderm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (4)

Specjaliści z tej kliniki

dr Agnieszka Bliżanowska

Dr Agnieszka Bliżanowska

Wellderm Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!