Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej

Obecnie w czasie znacznego postępu w dziedzinie technologii medycznych, lasery są coraz szerzej i częściej stosowane. Laser jest źródłem promieniowania elektromagnetycznego emitujacego najczęściej światło widzialne. Promieniowanie powstaje na zasadzie konwersji określonego typu energii na fale elektromagnetyczne, które posiadają charakterystyczne właściwości. Istnieją kryteria podziału laserów w zależności od ich zastosowania w określonych zmianach chorobowych, sposobu i czasu ich pracy oraz od tzw. ośrodka czynnego. Dermatologia estetyczna wykorzystuje laser najczęsciej w leczeniu zmian naczyniowych czy skórnych, nastepnie w celu usuwania nadmiernego owłosienia, znamion na skórze, pigmentacji czy tatuaży. Laseroterapia jest też efektywnie stosowana w leczeniu trądziku, ablacji naskórka, w biostymulacji oraz w celu intensyfikacji tworzenia kolagenu w skórze.

Aktualizowane: 01.04.2016

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.
Treść

Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Krystyna 02.10.2018
Warto

Miałam wykonanych kilka zabiegów laserowych antycellulitowych w klinice Elite, miejsce skupia doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lekarzy i personel, który zawsze służy radą. Efektu super, jestem bardzo zadowolona.

Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej - Cenniki

Ceny od 150 zł
Dr Iwona Radziejewska-Choma
Ceny od 300 zł
zazwyczaj do 1 200 zł
Centrum Estetyki Ciała
Dr Ewa Rybicka
Warszawa
Ceny od 250 zł
zazwyczaj do 750 zł
Dr Ewa Rybicka
dr n. med. Artur Sandelewski
Jaworzno, Bielsko-Biała, Kraków
Ceny od 200 zł
dr n. med. Artur Sandelewski
Ceny od 300 zł
lek. stom Marta Zinkow Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zdjęcia pacjentów
Zabiegi, na które wybierają się inni