Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej

Obecnie w czasie znacznego postępu w dziedzinie technologii medycznych, lasery są coraz szerzej i częściej stosowane. Laser jest źródłem promieniowania elektromagnetycznego emitujacego najczęściej światło widzialne. Promieniowanie powstaje na zasadzie konwersji określonego typu energii na fale elektromagnetyczne, które posiadają charakterystyczne właściwości. Istnieją kryteria podziału laserów w zależności od ich zastosowania w określonych zmianach chorobowych, sposobu i czasu ich pracy oraz od tzw. ośrodka czynnego. Dermatologia estetyczna wykorzystuje laser najczęsciej w leczeniu zmian naczyniowych czy skórnych, nastepnie w celu usuwania nadmiernego owłosienia, znamion na skórze, pigmentacji czy tatuaży. Laseroterapia jest też efektywnie stosowana w leczeniu trądziku, ablacji naskórka, w biostymulacji oraz w celu intensyfikacji tworzenia kolagenu w skórze.

Aktualizowane: 01.04.2016

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.
Treść

Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej - Nowości

Więcej opinii na ten temat

Zarejestrowany użytkownik 16.02.2018
Warto

Wiele lat walczylam z wielkimi przebarwieniami. Zabiegi ktore mialam wykonywane u innych lekarzy nie przyniosly zamierzonych efektow. Jedyna szansa byla dlanie klinika p. Bienkowskich. Wykonano mi zabiegi na twarzy laser... Więcej 

2 Lubię to  

Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej - Cenniki

dr n. med. Artur Sandelewski
Jaworzno, Bielsko-Biała, Kraków, Katowice
Ceny od 200 zł
dr n. med. Artur Sandelewski
Dr Ewa Rybicka
Warszawa
Ceny od 250 zł
zazwyczaj do 750 zł
Dr Ewa Rybicka
Ceny od 300 zł
zazwyczaj do 1 200 zł
Centrum Estetyki Ciała
Ceny od 220 zł
zazwyczaj do 1 000 zł
CME - Centrum Medycyny Estetycznej
Ceny od 150 zł
dr n.med. Marek Paul
Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zdjęcia pacjentów
Zabiegi, na które wybierają się inni