Dr n. med. Małgorzata Kot

(7 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Piotrkowska 249/251, Łódź, Łódzkie
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 9195494
Dr n. med. Małgorzata Kot
(7 Opinii)·100% poleca

Informacje

Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete to placówka zajmująca się pielęgnacją oraz leczeniem skóry twarzy i ciała. Gabinet prowadzi specjalistka chirurgii plastycznej dr n. med. Małgorzata Kot, która ukończyła Wydział Lekarski łódzkiej Akademii Medycznej. W roku 1984 uzyskała specjalizację pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w roku 1990 specjalizację drugiego stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Chirurgią plastyczną zajmuje się naukowo i praktycznie od czasu studiów. W roku 1995 obroniła pracę doktorską pod tytułem „Ocena odległych wyników leczenia jednostronnych rozszczepów wargi i podniebienia”. Od roku 1985 jest związana z łódzką Kliniką Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej jako starszy wykładowca i adiunkt.

Doktor Małgorzata Kot prowadzi wykłady dla studentów Wydziałów Lekarskiego i Kosmetologii łódzkiego Uniwersytetu Medycznego oraz dla lekarzy szkolących się w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej oraz ortodoncji. Jest autorką licznych prac naukowych opublikowanych w publikacjach oraz czasopismach polskich i zagranicznych.

Specjalizacje

Doktor Małgorzata Kot specjalizuje się w operacjach rekonstrukcyjnych u osób z rozszczepem podniebienia i wargi. Od dawna poświęca swoją uwagę, obok chirurgii plastycznej, także medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wśród zabiegów, jakie oferuje doktor Małgorzata Kot swoim pacjentom wymienić można chirurgiczną korekcję opadających powiek, plastykę korekcyjną odstających uszu, korekcję chirurgiczną blizn, laserowe usuwanie tatuaży, wypełnianie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym, powiększanie ust (w znieczuleniu), usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, zabiegi z użyciem nici, mezoterapię mikroigłową. Doktor Kot opracowała również kilka autorskich terapii zabiegowych, dzięki którym pomaga swoim pacjentom pozbyć się trądziku czy rozjaśnić i wygładzić skórę.

Klinika

Nefretete należy do ośrodków, gdzie szczególna uwaga poświęcona jest współpracy specjalistów - lekarzy chirurga plastyka i dermatologa wraz z kosmetologami i kosmetyczkami. Zajmujemy się holistycznie oceną stanu zdrowia oraz oceną stanu skóry, by skutecznie niwelować wszelkie objawy związane z jej starzeniem się. Przygotowaliśmy liczne programy kompleksowego leczenia i postępowania pielęgnacyjnego, dzięki którym przywracamy skórze piękno, młodzieńczy wygląd i blask. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt medyczny oraz sprawdzone preparaty medyczne i kosmetyczne.

Lokalizacja

Doktor Małgorzata Kot przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie Nefretete w Łodzi. Na konsultację do gabinetu można się umówić za pomocą formularza kontaktowego na profilu, telefonicznie lub mailowo.

Opcja wideokonsultacji:

  • Tak

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Główne zabiegi

Opinie (7)

5.0
7 Opinii · 100% poleca
Usuwanie znamion

Pani doktor przemiła, a zabieg usunięcia zmiany skórnej przebiegł bezboleśnie i w bardzo delikatny sposób. Można powiedzieć, że Pani doktor obchodziła się ze mną jak z jajkiem wręcz. Ponadto efekty zabiegu są bardziej niż zadawalające. Polecam jak na...Czytaj więcej

Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani doktor obawy i niepokoje związane z zabiegiem zniknęły. Zabieg blefaropalstyki wykonany precyzyjnie i dokładnie. Efekty po zabiegu rewelacyjne. Atmosfera również bardzo przyjemna i profesjonalna. Serdecznie polec...Czytaj więcej

Dr n. med. Małgorzata Kot · 11 mar 2021

Serdecznie dziękuję za miłe słowa.

Pani dr. Malgorzata Kot jest bardzo uprzejma i mila osoba (tak jak twierdza niektorzy zainteresowani)dopoki nie pojawi sie problem- tu rowniez chce podkreslic ze problemem w moim przypadku byl nieodpowiednio przeprowadzony zabieg przez pania doktor,...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (4)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (9)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (42)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.