Dr n. med. Małgorzata Kot

Dr n. med. Małgorzata Kot

(7 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Piotrkowska 249/251, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
Godziny pracy: Pon-pt: 9:00-20:00 wizyty umawiane telefonicznie Sob-nd: zapisy indywidualne
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 9195494
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr n. med. Małgorzata Kot
Dr n. med. Małgorzata Kot
(7 Opinii) ·100% poleca

Informacje

 • 3269 wizyty na profilu

Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete to placówka zajmująca się pielęgnacją oraz leczeniem skóry twarzy i ciała. Gabinet prowadzi specjalistka chirurgii plastycznej dr n. med. Małgorzata Kot, która ukończyła Wydział Lekarski łódzkiej Akademii Medycznej. W roku 1984 uzyskała specjalizację pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w roku 1990 specjalizację drugiego stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Chirurgią plastyczną zajmuje się naukowo i praktycznie od czasu studiów. W roku 1995 obroniła pracę doktorską pod tytułem „Ocena odległych wyników leczenia jednostronnych rozszczepów wargi i podniebienia”. Od roku 1985 jest związana z łódzką Kliniką Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej jako starszy wykładowca i adiunkt.

Doktor Małgorzata Kot prowadzi wykłady dla studentów Wydziałów Lekarskiego i Kosmetologii łódzkiego Uniwersytetu Medycznego oraz dla lekarzy szkolących się w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej oraz ortodoncji. Jest autorką licznych prac naukowych opublikowanych w publikacjach oraz czasopismach polskich i zagranicznych.

Specjalizacje

Doktor Małgorzata Kot specjalizuje się w operacjach rekonstrukcyjnych u osób z rozszczepem podniebienia i wargi. Od dawna poświęca swoją uwagę, obok chirurgii plastycznej, także medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wśród zabiegów, jakie oferuje doktor Małgorzata Kot swoim pacjentom wymienić można chirurgiczną korekcję opadających powiek, plastykę korekcyjną odstających uszu, korekcję chirurgiczną blizn, laserowe usuwanie tatuaży, wypełnianie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym, powiększanie ust (w znieczuleniu), usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, zabiegi z użyciem nici, mezoterapię mikroigłową. Doktor Kot opracowała również kilka autorskich terapii zabiegowych, dzięki którym pomaga swoim pacjentom pozbyć się trądziku czy rozjaśnić i wygładzić skórę.

Klinika

Nefretete należy do ośrodków, gdzie szczególna uwaga poświęcona jest współpracy specjalistów - lekarzy chirurga plastyka i dermatologa wraz z kosmetologami i kosmetyczkami. Zajmujemy się holistycznie oceną stanu zdrowia oraz oceną stanu skóry, by skutecznie niwelować wszelkie objawy związane z jej starzeniem się. Przygotowaliśmy liczne programy kompleksowego leczenia i postępowania pielęgnacyjnego, dzięki którym przywracamy skórze piękno, młodzieńczy wygląd i blask. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt medyczny oraz sprawdzone preparaty medyczne i kosmetyczne.

Lokalizacja

Doktor Małgorzata Kot przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie Nefretete w Łodzi. Na konsultację do gabinetu można się umówić za pomocą formularza kontaktowego na profilu, telefonicznie lub mailowo.

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Inne:
 • International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery

Rodzaj działalności

 • Gabinet medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Gabinet

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • Pon-pt: 9:00-20:00 wizyty umawiane telefonicznie Sob-nd: zapisy indywidualne

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200 zł

Możliwość konsultacji wideo:

 • Tak

Usługi

Opinie (7)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pani doktor przemiła, a zabieg usunięcia zmiany skórnej przebiegł bezboleśnie i w bardzo delikatny sposób. Można powiedzieć, że Pani doktor obchodziła się ze mną jak z jajkiem wręcz. Ponadto efekty zabiegu są bardziej niż zadawalające. Polecam jak na...Czytaj więcej

Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani doktor obawy i niepokoje związane z zabiegiem zniknęły. Zabieg blefaropalstyki wykonany precyzyjnie i dokładnie. Efekty po zabiegu rewelacyjne. Atmosfera również bardzo przyjemna i profesjonalna. Serdecznie polec...Czytaj więcej

Dr n. med. Małgorzata Kot
Dr n. med. Małgorzata Kot · 11 mar 2021

Serdecznie dziękuję za miłe słowa.

Pani dr. Malgorzata Kot jest bardzo uprzejma i mila osoba (tak jak twierdza niektorzy zainteresowani)dopoki nie pojawi sie problem- tu rowniez chce podkreslic ze problemem w moim przypadku byl nieodpowiednio przeprowadzony zabieg przez pania doktor,...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Dr n. med. Małgorzata Kot udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (4)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (9)

Dr n. med. Małgorzata Kot udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (42)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Dr n. med. Małgorzata Kot udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!