O zabiegu

Leczenie laserem biostymulacyjnym polega na zastosowaniu niskoenergetycznej wiązki lasera, która łagodnie ogrzewa skórę i pobudza ją do zwiększenia przemiany materii. Dzięki temu następuje szybszy przepływ krwi i limfy, a co za tym idzie, także szybsza wymiana komórkowa. Lepiej wchłaniane są płyny śródmiąższowe, co zmniejsza obrzęki i stany bólowe. Efektem jest też zwiększona produkcja przeciwciał, lepsze ukrwienie i odżywienie tkanek. W rezultacie laser biostymulacyjny prowadzi do naturalnej regeneracji zmienionego chorobowo miejsca i produkcji nowego kolagenu. Leczenie laserem biostymulacyjnym może być pomocne między innymi w walce z łojotokowym zapaleniem skóry, trądzikiem, bliznami, rozstępami czy cellulitem.

Ten typ lasera wykorzystuje ciepło w celu leczenia blizn, infekcji skórnych lub w celu regeneracji czy natlenienia skóry. Aplikacja jest nieinwazyjna, bezbolesna a po zabiegu nie trzeba stosować żadnych ograniczenia.

Aktualizowane

17.02.2009

Treści publikowane na portalu Estheticon.pl (strona internetowa i aplikacja) nie mogą w żadnym wypadku zastąpić indywidualnej konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej lub dziedzin pokrewnych. Treści zawarte na portalu mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada lekarska. Stale pracujemy nad treścią portalu i staramy się zachować wysoki standard i wiarygodność publikowanych tekstów, jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności w każdym przypadku.