Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej Premium

(68 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 19 godzin
Godziny pracy: Pon - Pt 8:00 - 20:00
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000205529
Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej Premium
(68 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta to dwa ośrodki zlokalizowane w Warszawie, które specjalizują się w operacjach plastycznych i zabiegach medycyny estetycznej. To najbardziej zaawansowane technologicznie kliniki w kraju. Oferują usługi z zakresu chirurgii plastycznej, flebologii, a także medycyny i ginekologii estetycznej.

Klinika przygotowała bogatą ofertę zabiegów i operacji w zakresie chirurgii plastycznej. Pacjenci mogą poddać się korekcji powiek górnych i dolnych, plastyce nosa lub uszu (otoplastyce), jak również wykonać najpopularniejsze zabiegi chirurgii plastycznej na ciało, takie jak liposukcja czy plastyka brzucha. W ośrodku wykonywane są także zabiegi dotyczące poprawy wyglądu piersi jak chociażby powiększenie, podniesienie czy rekonstrukcja.

W zakresie medycyny estetycznej oferowane są zabiegi iniekcyjne, jak botoks, wypełniacze czy mezoterapia, oraz laserowe, których celem jest usunięcie niedoskonałości na skórze. Na uwagę zasługuje też ginekologia estetyczna, w tym wagino i labioplastyka oraz plastyka krocza.

Klinika zajmuje się również leczeniem wypadania włosów. Oferowane są dwie możliwości: klasyczny przeszczep włosów oraz bezbolesny zabieg RegeneraActiva, polegający na przeszczepie komórek.

Za gwarancję sukcesu zespół kliniki uznaje współpracę najwyższej klasy specjalistów i w pełni poinformowanego pacjenta. Pacjenci otrzymują wyczerpujące informacje dotyczące możliwości leczenia – począwszy od kwalifikacji do operacji, przez analizę założonego efektu i szans na jego uzyskanie, szczegółowy przebieg zabiegu, po wskazówki, jak postępować w okresie pooperacyjnym.

KlinikaChirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta to miejsce, które od pierwszej chwili zapewnia pacjentowi komfort, dyskrecję i bezpieczeństwo. To nowoczesny ośrodek, który dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą, która sięga po najskuteczniejsze metody leczenia z wykorzystaniem sprzętów najlepszej jakości, gwarantujących wysokie standardy bezpieczeństwa. Klinika zapewnia pacjentom usługi na najwyższym poziomie, w tym krótszy czas rekonwalescencji i ograniczenie do minimum wystąpienia potencjalnych powikłań.

Wyszkolony personel medyczny Kliniki Chirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta dysponuje obszerną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, które idą w parze z wyróżniającym się zmysłem estetycznym.

Na czele kadry kliniki stoi dr Marek Szczyt. Jest to jeden z najpopularniejszych i cieszących się dużym uznaniem chirurgów plastyków w kraju. W 1987 roku ukończył wydział Akademii Medycznej w Warszawie. Pracował między innymi w Klinice Chirurgii Instytutu Hematologii w Warszawie oraz w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju – najstarszym w Polsce i jednym z najbardziej renomowanych ośrodków chirurgii plastycznej na świecie. Członek zarządu i rzecznik prasowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • Zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, flebologii, a także medycyny i ginekologii estetycznej.

Godziny pracy:

 • Pon - Pt 8:00 - 20:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 350

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (68)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Z ręką na sercu POLECAM Pana Doktora. Świetny specjalista, lekarz i człowiek. Jak to mówię "CZARODZIEJ". Podczas konsultacji Pan doktor jest w 100% dla pacjenta które trwają nawet godzinę. Wszystko wyjaśnia opisuje - nie opowiada bajek. Po operacji r...Czytaj więcej

U pana Doktora miałam wykonany zabieg botoksu oraz kwasu hialuronowego na lwią zmarszczkę. Jestem naprawdę zadowolona z efektów i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza każdej kobiecie, która chce poprawić urodę oddając się w ręce prawdziwego...Czytaj więcej

Wspaniały rezultat pomimo skomplikowanej operacji piersi. Polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Kulickiego. W lutym 2022 roku miałam wykonywany zabieg powiększenia piersi. Konsultacje trwały ponad godzinie, doktor wszystko powiedział i odpowiedział co i jak wygląda. Dokładne mnie zmierzył i doradził...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (5)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (20)

Filmy (38)

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Artykuł (1)

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!