Klinika Dr Szczyt

(70 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Królewicza Jakuba 37, Warszawa, Mazowieckie
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000205529
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
Klinika Dr Szczyt
(70 Opinii)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta to dwa ośrodki zlokalizowane w Warszawie, które specjalizują się w operacjach plastycznych i zabiegach medycyny estetycznej. To najbardziej zaawansowane technologicznie kliniki w kraju. Oferują usługi z zakresu chirurgii plastycznej, flebologii, a także medycyny i ginekologii estetycznej.

Specjalizacje

Klinika przygotowała bogatą ofertę zabiegów i operacji w zakresie chirurgii plastycznej. Pacjenci mogą poddać się korekcji powiek górnych i dolnych, plastyce nosa lub uszu (otoplastyce), jak również wykonać najpopularniejsze zabiegi chirurgii plastycznej na ciało, takie jak liposukcja czy plastyka brzucha. W ośrodku wykonywane są także zabiegi dotyczące poprawy wyglądu piersi jak chociażby powiększenie, podniesienie czy rekonstrukcja.

W zakresie medycyny estetycznej oferowane są zabiegi iniekcyjne, jak toksyna botulinowa, wypełniacze czy mezoterapia, oraz laserowe, których celem jest usunięcie niedoskonałości na skórze. Na uwagę zasługuje też ginekologia estetyczna, w tym wagino i labioplastyka oraz plastyka krocza.

Klinika zajmuje się również leczeniem wypadania włosów. Oferowane są dwie możliwości: klasyczny przeszczep włosów oraz bezbolesny zabieg RegeneraActiva, polegający na przeszczepie komórek.

Zespół

Za gwarancję sukcesu zespół kliniki uznaje współpracę najwyższej klasy specjalistów i w pełni poinformowanego pacjenta. Pacjenci otrzymują wyczerpujące informacje dotyczące możliwości leczenia – począwszy od kwalifikacji do operacji, przez analizę założonego efektu i szans na jego uzyskanie, szczegółowy przebieg zabiegu, po wskazówki, jak postępować w okresie pooperacyjnym.

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta to miejsce, które od pierwszej chwili zapewnia pacjentowi komfort, dyskrecję i bezpieczeństwo. To nowoczesny ośrodek, który dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą, która sięga po najskuteczniejsze metody leczenia z wykorzystaniem sprzętów najlepszej jakości, gwarantujących wysokie standardy bezpieczeństwa. Klinika zapewnia pacjentom usługi na najwyższym poziomie, w tym krótszy czas rekonwalescencji i ograniczenie do minimum wystąpienia potencjalnych powikłań.

Wyszkolony personel medyczny Kliniki Chirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta dysponuje obszerną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, które idą w parze z wyróżniającym się zmysłem estetycznym.

Na czele kadry kliniki stoi dr Marek Szczyt. Jest to jeden z najpopularniejszych i cieszących się dużym uznaniem chirurgów plastyków w kraju. W 1987 roku ukończył wydział Akademii Medycznej w Warszawie. Pracował między innymi w Klinice Chirurgii Instytutu Hematologii w Warszawie oraz w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju – najstarszym w Polsce i jednym z najbardziej renomowanych ośrodków chirurgii plastycznej na świecie. Członek zarządu i rzecznik prasowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Lokalizacja 

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta dysponuje dwoma klinikami w Warszawie.

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Godziny pracy:

 • Pon - Pt 8:00 - 20:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 350

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Opinie (70)

5.0
średnia ocen
100% poleca

U pana doktora Stabryły miałam wykonywany lifting piersi. Po zabiegu piersi super, jestem bardzo zadowolona.Pan doktor jest bardzo profesjonalny, wszystko wytłumaczył. W razie potrzeby zawsze był pod telefonem.Czułam się zaopiekowania. Jest osobą...Czytaj więcej

Witam! Jestem po operacji powiększania piersi u dr Kuleszy. Bardzo polecam dr. Kuleszę. Dr Kulesza pełen profesjonalizmu, szczegółowo udzielił wszystkich informacji zarówno przed jak i po operacji. Kontakt z lekarzem bez zarzutu. Lekarz idealnie dora...Czytaj więcej

Z ręką na sercu POLECAM Pana Doktora. Świetny specjalista, lekarz i człowiek. Jak to mówię "CZARODZIEJ". Podczas konsultacji Pan doktor jest w 100% dla pacjenta które trwają nawet godzinę. Wszystko wyjaśnia opisuje - nie opowiada bajek. Po operacji r...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Artykuł (1)

Specjaliści z tej kliniki

Współpracuje z

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.