Klinika Dr Szczyt-Charytonowicz

Klinika Dr Szczyt-Charytonowicz Premium

(63 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Godziny pracy: Pon - Pt 8:00 - 20:00
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000205529
Opcje płatności w ratach
WhatsApp
Klinika Dr Szczyt-Charytonowicz Premium
(63 Opinie)·100% poleca
WhatsApp

Informacje

Szpital Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt-Charytonowicz to nowoczesne miejsce, które wyróżnia się wysoko wykwalifikowanym personelem oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Obszerna wiedza połączona z wieloletnim doświadczeniem i ponadprzeciętnym zmysłem estetycznym to tylko kilka cech, które musi posiadać specjalista zatrudniony w naszej klinice.

W zlokalizowanym na obrzeżach Konstancina nowoczesnym obiekcie, dysponujemy dwiema - spełniającymi najwyższe, światowe standardy – salami operacyjnymi. Nasz oddział pooperacyjny to 10 komfortowych miejsc dla pacjentów oraz jednoosobowa sala VIP, które zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy w taki sposób, aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa operowanych w naszej klinice osób.

Od dawna przestaliśmy postrzegać chirurgię plastyczną wyłącznie przez pryzmat sali operacyjnej, stawiając na holistyczną opiekę i kompleksowość oferowanych naszym pacjentom usług. Wszystko po to, by efekty operacji były nie tylko doskonałe, lecz także trwałe. Dlatego nieodzownym elementem pracy chirurga plastyka jest ścisła współpraca z lekarzem medycyny estetycznej, kosmetologiem i fizjoterapeutą.

Odpowiednie przygotowanie skóry przed zabiegiem oraz właściwe postępowanie z bliznami po zabiegu, ma ogromne znaczenie dla całego procesu gojenia i rekonwalescencji. A różnorodność dostępnych zabiegów laserowych, regeneracyjnych i terapii manualnych sprawia, że dla każdego z naszych pacjentów możemy przygotować indywidualny plan terapii, odpowiedni dla rodzaju operacji i potrzeb skóry.

Naszym celem nie jest „tworzenie” ludzi idealnych, a jedynie zadbanych i szczęśliwych, którzy komfortowo czują się w swoim ciele.

W ofercie naszych usług znajdziecie między innymi: chirurgię plastyczną, naczyniową oraz szczękową, medycynę estetyczną, kosmetologię, fizjoterapię, flebologię, ginekologię i andrologię oraz przeszczepy włosów.                                                                                               

Opcja wideokonsultacji:

 • Tak

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew
 • inne metody płatności

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Godziny pracy:

 • Pon - Pt 8:00 - 20:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 350

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Flebologia

Opinie (63)

5.0
63 Opinie · 100% poleca
Powiększanie biustu

Pan doktor to profesjonalista jako lekarz a także wspaniała osoba. Doktor Kulesza przeprowadzał u mnie operację powiększenia piersi, wszystko przebiegło bez żadnych zarzutów. Jestem wdzieczna za opiekę przez cały ten czas i wyjaśnianie wszelkich obaw...Czytaj więcej

Korekcja uszu

nie znam lekarza o tak wysokiej inteligencji i kulturze osobistej ktora skierowana jest bezposrednio do pacjenta opinii nie mozna wyrazic krotko ale napisze ze dla dr bardzo jest wazny jego pacjent i pomocna jego dlon a to jest najwazniejsze dla...Czytaj więcej

Korekta nosa

Jestem trzy miesiące po zabiegu i efekt przerósł moje oczekiwania. Moja operacja trwała cztery godziny. Nos mial wiele urazów- krzywa przegroda, garb po złamaniach oraz liczne urazy wewnętrznych chrzastek. Geniusz pana doktora Kulickiego polega n...Czytaj więcej

Mastopeksja

U pana doktora Stabryły miałam wykonywany lifting piersi. Po zabiegu piersi super, jestem bardzo zadowolona.Pan doktor jest bardzo profesjonalny, wszystko wytłumaczył. W razie potrzeby zawsze był pod telefonem.Czułam się zaopiekowania. Jest osobą...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Klinika Dr Szczyt-Charytonowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (4)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (13)

Filmy (28)

Klinika Dr Szczyt-Charytonowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Artykuł (1)

Klinika Dr Szczyt-Charytonowicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!