Dr Maciej Kulicki - Klinika Dr Szczyt

Dr Maciej Kulicki - Klinika Dr Szczyt Premium

(14 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Królewicza Jakuba 37, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 8960084
Dr Maciej Kulicki - Klinika Dr Szczyt Premium
(14 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Lek. med. Maciej Kulicki - chirurg plastyk współpracujący z Kliniką Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie, asystent naukowo-dydaktycznego w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów estetycznej chirurgii plastycznej. Specjalizuje się przede wszystkim w plastyce piersi (augmentacja, mammoplastyka, mastopeksja), liftingu i modelowaniu twarzy, plastyce brzucha oraz odsysaniu tłuszczu. Ponadto ma ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu plastyki powiek górnych, korekcji nosa, korekcji odstających małżowin usznych czy też plastyki łydek (implanty).

Doskonale zdaje sobie sprawę jak ważną kwestią w życiu kobiety jest piękno. Dlatego też każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby pacjentki były zadowolone z efektów zabiegów i leczenia.

Pacjentów przyjmuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt w Warszawie. Placówka jest doskonale wyposażona i zapewnia dostęp do sprzętu wykorzystującego najnowsze technologie. Dzięki temu proces leczenia spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa. Nad całością czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel lekarsko – pielęgniarski. Pacjenci, którzy decydują się na zabieg w Klinice Dr Szczyt, są otoczeni szczególną opieką.

Lek. med. Maciej Kulicki to absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W 1999 roku zdobył specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej. II stopień uzyskał w roku 2005. Cztery lata później ukończył specjalizację II stopnia, tym razem z chirurgii plastycznej. Od roku 2005 pełni funkcję starszego asystenta na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie. Dodatkowo zajmuje stanowisko asystenta naukowo-dydaktycznego w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, również w Warszawie. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kongresach (między innymi w Hiszpanii, Francji, Szwecji, Stanach Zjednoczonych). Dodatkowo ma za sobą indywidualne praktyki w Klinice Uniwersytetu Południowej Karoliny w Charleston (Stany Zjednoczone).

Data uzyskania uprawnień:

  • 2009

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

  • Tak

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 350

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (14)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Zupełnie szczerze i bezinteresownie przyznaje 5/5 . Będąc miesiąc po operacji nosa, jestem zachwycona efektem wizualnym, zero komplikacji, bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Dodatkowo pan Doktor pracuje z ewidentnym powołaniem, po 5 minutach rozm...Czytaj więcej

Dr Maciej Kulicki to godny polecenia specjalista! Ma złote rączki i ogromne poczucie estetyki. Miałam wykonany lipofilling (przeszczep tkanki tłuszczowej) w okolice łydek, gdyż całe życie zmagałam się z chudymi łydkami, przez co sprawiały wrażenie kr...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Dr Maciej Kulicki - Klinika Dr Szczyt udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (10)

Zobacz więcej historii

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 23/05 Wtorek 24/05 Środa 25/05 Czwartek 26/05 Piątek 27/05

Zdjęcia (64)

Filmy (5)

Dr Maciej Kulicki - Klinika Dr Szczyt udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykuły (3)

Więcej artykułów
Dr Maciej Kulicki - Klinika Dr Szczyt udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!