lek. med. Elżbieta Tatar

lek. med. Elżbieta Tatar

Brak opinii
Dodaj opinię
plac Defilad 1, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Elżbieta Tatar
lek. med. Elżbieta Tatar
Brak opinii

Informacje

  • 273 wizyty na profilu

Lek. med. Elżbieta Tatar jest specjalistą neurologii z 20-letnim doświadczeniem oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Kwestia dbałości o urodę to jej wielka pasja, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, pozwalające jej na poprawienie wyglądu pacjenta. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Promuje nie tylko zabiegi medyczne, ale również zdrowy tryb życia.

Lek. med. Elżbieta Tatar jest wybitnym specjalistą, zajmującym się kompleksowym modelowaniem sylwetki poprzez usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu i rozstępów. Pomaga w usuwaniu blizn, czy zmian skórnych, wykorzystując w tym celu techniki laserowe. Z ich pomocą może także usunąć stare tatuaże i pigmenty.

Jako specjalistka w dziedzinie anti-aging, zajmuje się profilaktyką przeciwzmarszczkową oraz wypełnianiem już powstałych zmarszczek. Wiedza z zakresu neurologii pozwala jej wykorzystywać toksynę botulinową nie tylko do usuwania zmarszczek, ale także do zwalczania nadpotliwości i walki z migrenami. Dodatkowo leczy wypadanie włosów oraz bruksizm.

Specjalistkę cechuje holistyczne podejście do pacjenta. Ma doskonały kontakt z każdą osobą, która przychodzi do niej po pomoc. Dzięki swej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie rzeczowo i dokładnie wyjaśnić, na czym będzie polegała terapia czy zabieg. Pacjenci chwalą ją za wnikliwość i konkretne przedstawianie planowanych działań.

Lek. med. Elżbieta Tatar przyjmuje swoich pacjentów w dwóch placówkach w Warszawie: w Klinice Estetyki oraz w Beauty Medica.

Klinika Estetyki należy do Programu Grupy LuxMed. Została stworzona z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia i urody pacjentów. Pracownicy kładą ogromny nacisk na bezpieczeństwo i wysoką jakość usług medycznych. Dzięki kompleksowemu i indywidualnemu podejściu do pacjentów gwarantują najwyższe standardy i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób. W swojej ofercie posiadają bogatą ofertę badań i zabiegów upiększających i odmładzających, dostosowaną do potrzeb kobiet i mężczyzn.

Centrum Medyczne Beauty Medica to druga placówka, w której konsultacji udziela lek. med. Elżbieta Tatar. Jest to miejsce, w którym dla każdego pacjenta przygotowywany jest jego własny program pielęgnacji skóry. Zostaje on oparty na oczekiwaniach, a także metodach, które pozwalają je osiągnąć. Wykorzystywanie technologii najnowszej generacji oraz stale aktualizowanej wiedzy pozwala tutaj na osiągnięcie satysfakcjonujących sukcesów.

Lek. med. Elżbieta Tatar jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. W 2000 roku uzyskała tytuł specjalisty neurologa. Profesjonalną praktykę zawodową rozpoczęła zaraz po specjalizacji, bezustannie rozwijając swoje umiejętności i zdobywając nowe doświadczenia.

Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej prowadzone w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach. Ta dziedzina wiedzy jest jej wielką pasją, dlatego lek. med. Elżbieta Tatar nie ustaje w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Jest absolwentką Podyplomowych Studiów z zakresu Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim.

Lek. med. Elżbieta Tatar swoich pacjentów przyjmuje w dwóch warszawskich placówkach: w Klinice Estetyki Programu Grupy Lux Med, a także w Beauty Medica.

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Anti Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Anti Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Tak

Zdjęcia (16)

lek. med. Elżbieta Tatar udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!