Ośrodek Medycyny Estetycznej Kuzniczki

Brak rekomendacji
Gdańsk
Cena od: 1.000 zł
Zapraszamy do Ośrodka Medycyny Estetycznej Kuźniczki wszystkich Państwa, którzy zdają sobie sprawę jak ogromne znaczenie dla naszego komfortu psychicznego ma nasz wygląd. Pomożemy pozbyć się problemów z nadmiarem tkanki tłuszczowej, obrzęków, cellulitu czy wymodelować sylwetkę. Sprawimy, że ciało i twarz nabiorą młodzieńczego wyglądu i blasku. Do Państwa dyspozycji są lekarze oraz fachowy personel.Ośrodek Medycyny Estetycznej Kużniczki oferuje... (powiększanie ust Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(4) 100% poleca
Gdańsk
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem.Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje w... (wypełnienie ust Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(10) 100% poleca
Gdańsk
Cena od: 1.600 zł
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (modelowanie ust Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(2) 100% poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej Izby Lekarskiej... (modelowanie ust Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Efekt widoczny od razu - doskonale wyrównana asymetria wargi górnej, podkreślenie łuku oraz naturalny efekt. Pani Doktor jest bardzo dokładna, również ból którego się obawiałam wogóle nie był dotkliwy. Naprawdę jestem zadowolona, również polecam dla osób które chcą odmłodzić usta oraz osobom, które chcą dyskretnie podkreślić urodę.

Witam 8 miesięcy temu powiększyłam usta w renomowanej klinice. Usta miały byc delikatnie większe i taki był efekt . Jednak odrazu po zabiegu wyczułam grudkę , konsultując sie z klinika powiedzieli mi ze to sie wchłonie . Minęło 8 miesięcy i tak sie nie stało, a wręcz przeciwnie powstały nowe grudki . Udałam sie na zabieg powiększania ust do innej kliniki . Pan doktor znieczulil mi usta i poinformował, ze kwas hialurynowy sie nie wchłonął , powstały twarde grudki , które za pomocą kaniuli nakłuł a pózniej wycisną, biała mąź. Wytłumaczył mi dlaczego tak sie stało , ze zabieg został złe przeprowadzony , prawdopodobnie kwasu było Za dużo i złe rozprowadzony . I teraz moje pytanie Za usunięcie kwasu hialurynowego poprzez wyciśnięcie go z ust zapłaciłam 800 zł. Za powiększenie ust czego nie miałam robionego ( nie było to możliwe ) zapłaciłam 800 zł. Czy to jest Ok ? Kiedy płaciłam , byłam w lekkim szoku . Spochniete usta i to co zobaczyłam, co w nich było, nie myślałam o niczym innym . Ale teraz juz sama nie wiem . Dlaczego pan doktor wziął ode mnie pieniążki za zabieg powiększania ust którego nie mógł wykonać ? Proszę o odpowiedz Z góry dziękuje .