O zabiegu

Kriochirurgia, czy też krioterapia, to leczenie zimnem. Zabieg można wykonać w celu usuwania brodawek i innych zmian skórnych. Zimno może być też wykorzystywane do modelowania sylwetki w sposób nieinwazyjny, ponieważ niskie temperatury niszczą komórki tłuszczowe (kriolipoliza). Metoda jest bezpieczna i nieinwazyjna, nie ma konieczności wyłączenia pacjenta z życia codziennego. 

W kriochirugii (leczeniu bardzo niskimi temperaturami) stosuje się substancje kriogenne (np. ciekły azot) leczące choroby skórne. Jeżeli chcecie Państwo pozbyć się brodawek, znamion, narośli czy hiperpigmentacji proponujemy zgłosznie się do specjalisty, który stosuje różne metody leczenia patologii skórnych za pomocą zimna.

Aktualizowane

19.03.2009

Treści publikowane na portalu Estheticon.pl (strona internetowa i aplikacja) nie mogą w żadnym wypadku zastąpić indywidualnej konsultacji u specjalisty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej lub dziedzin pokrewnych. Treści zawarte na portalu mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada lekarska. Stale pracujemy nad treścią portalu i staramy się zachować wysoki standard i wiarygodność publikowanych tekstów, jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności w każdym przypadku.