dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Prądzyńskiego 103a, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA
dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA
(14 Opinii) ·100% poleca

Informacje

 • 5114 wizyt na profilu

Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują:

 • dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i leczenie łagodnych zmian rozrostowych powiek". Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie okulistyki odbywał w Szpitalu WAM w Łodzi. Od 2007 roku wykonał paręnaście tysięcy zabiegów estetycznych i plastycznych powiek. Wśród pacjentów są również jego najbliżsi. Każdy pacjent jest dla niego równie ważny, jego radość i uśmiech są bezcenne.
 • dr Joanna Kowalska-Brocka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2008 do 2014 r. odbywała szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej W.S.S. im Biegańskiego w Łodzi uzyskując tytuł specjalisty dermatologii i wenerologii. Od samego początku specjalizacji z dermatologii szczególnym zainteresowaniem darzy medycynę estetyczną. W 2009 roku ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej broniąc prace na temat "Zastosowania izotretinoiny w leczeniu trądzika pospolitego w dermatologii estetycznej". Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Dermatologia to jej pasja. Dostosowuje pacjentowi zabiegi zapewniające jak najbardziej naturalny efekt wyglądu, który będzie harmonizował z wiekiem, urodą i jego oczekiwaniami. Szczególną uwagę przykłada do konsultacji dermatologicznych przed włączeniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Założycielką Medical Margaret Spa jest Małgorzata Kowalska, która ukończyła Państwową Szkołę Techniki Teatralno - Filmowej w Łodzi na Wydziale Charakteryzacji. Doświadczenie zawodowe nabyła pracując przy produkcji filmów m.in. "Jan Serce" w reż. Radosława Piwowarskiego, "Dzieje jednego pocisku" Agnieszki Holland. Z jej pasji i miłości do piękna powstała ta Klinika.

Naszym celem jest pomoc pacjentom w dziedzinie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgi plastycznej, okuloplastyki i okulistyki. Jesteśmy jedną z klinik wykonujących najwięcej operacji plastycznych powiek. W Medical Margaret Spa przy zabiegach współpracuje chirurg plastyczny ze specjalistą okulistyki, okuloplastyki, co zapewnia większe bezpieczeństwo pacjentom. Wykonujemy również operacje laserowej korekcji wady wzroku najnowocześniejszym laserem Schwind Amaris 500E. Ponadto oferujemy szerokie spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w obrębie twarzy i ciała.

Założycielka SPA Małgorzata Kowalska jest prekursorką makijażu trwałego LONG-TIME-LINER w Łodzi. Posiada prestiżowy certyfikat Long-Time-Liner Elite Linergist Monachium. Opracowała  nowatorską metodę makijażu permanentnego "kreski w śluzówce" w znieczuleniu okulistycznym (dzięki współpracy z lekarzem okulistą).

W Medical Margaret Spa nasz personel doskonale rozumie specyfikę zawodu lekarza, w którym istotna jest zarówno wiedza oraz doświadczanie, ale również stosunek do pacjentów. Nasi specjaliści  chirurgii plastycznej, dermatologii, medycyny estetycznej i  okulistyki współpracują między sobą podczas procesów terapeutycznych.

Medical Margaret Spa znajduje się w malowniczym i pełnym zieleni rejonie Łodzi, 10 minut od lotniska (Portu Lotniczego Wł. Reymonta), 5 minut od galerii handlowych: Port Łódź, Sukcesja, Galeria Łódzka oraz 1,5 godziny od Warszawy. Posiadamy 13 gabinetow lekarskich i kosmetologicznych z nowoczesnym, bezpiecznym i certyfikowanym sprzętem medycznym, profesjonalną salę zabiegową oraz basen z saunami i hydromasażami. Dr Joanna i Maciej Broccy wprowadzają zabiegi o najwyższym bezpieczeństwie i efektywności opierające się na badaniach naukowych. Pracujemy wyłacznie na renomowanych, oryginalnych preparatach oraz na wysokiej klasie sprzęcie medycznym. Wdrażamy najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze zabiegi światowej medycyny estetycznej. Mamy 17 letnie doświadczenie i jesteśmy prekursorami tej dziedziny medycyny w województwie łódzkim.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji pacjentów. Tworzymy ciepłą i komfortową atmosferę, która z pewnością wpłynie na efektywność leczenia i pozwoli bez zbytecznego stresu wrócić do świata w nowej atrakcyjniejszej odsłonie. Staramy się, aby nasz pacjent wyglądał dobrze na swój wiek.

Data uzyskania uprawnień:

 • 2005

Ukończone specjalizacje:

 • Dermatologia
 • Dermatovenerologie

Członkostwo:

 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
 • Inne:
 • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 120

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (14)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Usuwanie zmarszczek na czole i na policzkach Łódź

Historia ukończona (Wypełnianie zmarszczek):

W końcu po wielu latach zdecydowałam się na usunięcie zmarszczek między brwiami i w fałdach na policzkach. W zasadzie to nie wiem czego się obawiałam To był duży błąd ze przyszłam już trochę za późno bo doktor już na 1 wizycie powiedziała ze nie uda...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (10)

Peeling chemiczny świetna opcja

Dr Joanna profesjonalnie dobrała peeling chemiczny do mojej naznaczonej przez trądzik cery. Zabieg przeprowadzony był kwasem trójchlorowodorowym. Pani doktor bardzo sprawnie i bezboleśnie przeprowadzila peeling. W gabinecie było przytulnie,...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (20)

Filmy (2)

dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (57)

Plastyka powiek dolnych - najlepszy lekarz
Odpowiedź specjalisty · 20 lis 2019
Szanowna Pani możemy zaproponować 2 województwa w których operuje dr Brocki łódzkie Medical Margaret Spa i świętokrzyskie Klinika Broccy Jezeli chodzi o efekty pracy doktora podsyłam zdjęcie po i przed plastyka powiek dolnych zapraszamy
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuł (1)

Korekcja okolicy oka

Korekcja okolicy oka

Kurze łapki? Cienie pod oczami? Opadające powieki? Dowiedz się, jak walczyć z tymi i z innymi defektami okolicy oka bezpiecznie i bez skalpela.
25 mar 2021
dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!