Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Poznań
Cena od: 190 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (rozszerzone naczynka Poznań)

Klinika Zdrowia i Urody Art-Medica s. c.

Brak rekomendacji
Poznań
Klinika Art-MEDICA specjalizuje się przede wszystkim w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii (w tym również chirurgii naczyniowej). W placówce medycznej zatrudnieni są również specjaliści zajmujący się angilogią, flebologią, podologią, jak również leczeniem stopy cukrzycowej. Art-MEDICA znajduje się w Poznaniu i cieszy się zaufaniem pacjentów od ponad 10 lat. Wszystkie zabiegi w tej poznańskiej klinice wykonywane... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Poznań)

lek. med. Iwona Stajkowska

Brak rekomendacji
Poznań
Lek. med. Iwona Stajkowska to wysoce wykwalifikowany specjalista w zakresie dermatologii i wenerelogii. Od lat członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Akademii Czerniaka. Zawodowo związana z Poznaniem, gdzie prowadzi gabinet Mediwa Clinic.W swojej praktyce wykonuje szereg zabiegów w ramach dermatologii ogólnej, estetycznej oraz wideotermatoskopii. Jej ekspertyza ukierunkowana jest przede wszystkim na diagnostykę i leczenie... (rozszerzone naczynka Poznań)

MEDTIME dr Agnieszka Gray & dr Jacek Olejniczak

Brak rekomendacji
Poznań
MEDTIME to miejsce na mapie Poznania skierowane do osób ze schorzeniami skóry, które pragną skorygować jej niedoskonałości oraz spowolnić oznaki starzenia. Lekarze ośrodka znani są z dużej wiedzy i doświadczenia w nowoczesnych zabiegach medycyny estetycznej, dzięki czemu są w stanie zaspokoić nawet największe wymagania pacjentów. W ofercie MEDTIME znajduje się szereg zabiegów przeprowadzanych niemal na każdej partii ciała. W zakresie dermatologii... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(6) 100% poleca
Poznań
Cena od: 150 zł
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK  www.wrosinski.pl, którego jestem właścicielem stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które... (rozszerzone naczynka Poznań)

KształtoSfera

(4) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 500 zł
Kształtosfera to sieć klinik znajdujących się w Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Placówki specjalizują się w wykonywaniu nieinwazyjnych oraz małoinwazyjnych zabiegów pozwalających modelować sylwetkę. W ofercie sieci znajdziecie też kuracje odmładzające.Kształtosfera słynie głównie z zabiegów modelowania ciała. Są to kuracje dające szybki efekt i do minimum skracające czas rekonwalescencji. Udając się do kliniki, możecie pozbyć się nadmiaru... (zamykanie naczynek na twarzy Poznań)

dr n. med. Małgorzata Czarniawska-Grzesińska

Brak rekomendacji
Poznań
Dr n. med. Małgorzata Czarniawska-Grzesińska jest dermatologiem i wenerologiem. Specjalizuje się w dermatologii estetycznej. Wykonuje głównie małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE). Pracuje w poznańskiej klinice medycyny estetycznej Mandala Beauty Clinic. Zawodowo jest też związana z Wyższą Szkołą Humanistyczną w Lesznie oraz Wyższą... (rozszerzone naczynka Poznań)

lek. med. Bartłomiej Kuczyński

Brak rekomendacji
Poznań
Lek med. Bartłomiej Kuczyński to niekwestionowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. Prowadzi swoją Indywidualną Praktykę Lekarską Bartłomiej Kuczyński, której siedziba mieści się w Poznaniu.Jako specjalista chirurgii ogólnej wykonuje zabiegi tzw. dużej chirurgii (leczenie przepukliny, czy też żylaków) oraz tzw. chirurgii małej (między innymi usuwanie znamion naskórnych, tłuszczaków, kaszaków, leczenie wrastających paznokci)... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Poznań)

PRODERMA - dr n. med. Magdalena Dembińska

(11) 100% poleca
Poznań
Założycielką gabinetu jest dr n. med. Magdalena Dembińska, specjalistka dermatolog, należy do Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Bierze udział w szkoleniach w kraju jak i za granicą co pozwala jej stosować w swoim gabinecie najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. Gabinet Proderma powstał w Poznaniu 1999 roku. Od początku naszej działalności uwagę swoją skupiamy na dermatologii i dermatologii estetycznej... (zamykanie naczynek na twarzy Poznań)

PROFEMED Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 100 zł do 1.000 zł
PROFEMED to Centrum Medycyny Estetycznej, należące do Grupy Medycznej Lux Med. Posiada trzy placówki w największych miastach Polski: w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Oferuje w nich kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii.Centrum Medycyny Estetycznej PROFEMED oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wśród nich wyróżniają się innowacyjne metody... (rozszerzone naczynka Poznań)

lek.med. Julita Wołowiec

(2) 100% poleca
Poznań
Cena od: 100 zł do 1.000 zł
Lek. med. Julita Wołowiec jest lekarzem o specjalizacji dermatolog-wenerolog, ma ponad 20-sto letnie doświadczenie w dermatologii estetycznej. Należy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej ESCAD oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Od 2010 roku prowadzi prywatną placówkę medyczną Estime Medycyna Estetyczna i Stomatologia w Poznaniu.Swoim pacjentom oferuje... (zamykanie naczynek na twarzy Poznań)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (rozszerzone naczynka Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(3) 100% poleca
Poznań
Cena od: 250 zł do 1.000 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu.Wiodącą dziedziną medycyny, w której specjalizuje... (zamykanie naczynek na twarzy Poznań)

ESTIME Centrum Medycyny Estetycznej

Brak rekomendacji
Poznań
Cena od: 100 zł do 1.000 zł
Centrum Medycyny Estetycznej Estime znajduje się w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających, rewitalizujących i upiększających. Działa na dwóch płaszczyznach: medycyny estetycznej twarzy i ciała oraz stomatologii.Centrum Medycyny Estetycznej Estime jest miejscem, które działa wielopłaszczyznowo w celu odmłodzenia i przywrócenia piękna swoim pacjentom. Jedną z głównych płaszczyzn ich działania jest medycyna estetyczna, w ramach których... (zamykanie naczynek na twarzy Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Pani Dr mało zaangażowana w to co robi. Miałam wrażenie ,że wcale na mnie nie patrzy. Zabiegi nie przyniosły oczekiwanego efektu. Nie polecam. Dużo mnie to kosztowało i będę musiała powtórzyć ale już gdzie indziej . Bardzo żałuję. Kierowałam się pozytywnymi opiniami o Pani Doktor i dziwię się że ludzie boją się wstawiać złe opinie.

Jestem szczerze zdumiona rezultatami jakie udało się osiągnąć doktorowi już po pierwszej sesji. Nie jest to niestety koniec, ponieważ trafiłam do doktora z bardzo popękanymi naczynkami na obu nogach. Liczyłam się z tym, że pewnie zajmie nam to trochę czasu a prawdziwe zaskoczenie bo część naczyń wchłonęła się już po pierwszej wizycie. W przyszłym tygodniu mam kontrolę i zamierzam poddać się kolejnej sesji. Dam znać jakie rezultaty.

Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (6)