Moj problem to przebarwienia i popękane naczynka na twarzy

Moj problem to przebarwienia i popękane naczynka na twarzy

Zarejestrowany użytkownik

Moj problem to przebarwienia i popękane naczynka na twarzy i dekolcie spowodowane nadmiernym opalanie sie w młodości .Przeszkadzaja mi bardzo popękana naczynka na twarz co wyglada bardzo nieestetycznie i twarz jest zaczerwieniona ..

Pokazać komentarze3 Skryć komentarze3
Zuza

Hej,
dzięki za informacje o przebiegu leczenia. Na pewno musisz uzbroić się w cierpliwość. I warto robić zdjęcia, żeby potem porównać. Jak wygląda Twoja skóra po pierwszym zabiegu? Widać jakieś zmiany? Jakiego lasera używa teraz lekarz?

Zobacz odpowiedzi 2
Zarejestrowany użytkownik

Obecie jest to zabieg światłem AFT/DYE VL laserem Hoya von bio..Pod koniec września bede miała 2 zabieg i juz nie moge sie doczekać .
Pozdrawiam Patrycja

Odpowiedź na: Zarejestrowany użytkownik
Zuza

Jeśli piszesz, że nie możesz się doczekać na kolejny zabieg, czy to oznacza, że już teraz widać efekty? Ile kosztuje taka seria zabiegów?

Byłam juz na konsultacji miałam rownież…

Zarejestrowany użytkownik

Byłam juz na konsultacji miałam rownież pierwszy zabieg ,a dodam ze czekają mnie jeszcze z 3 ..szczerze mówiąc bardzo zainteresowana jestem i ciekawa efektów fraxsela co podobno jest takim diamencikiem usunie mi wszystkie pory których mam sporo i niedoskonałości i rownież zastrzyk z osocza ...fajnie i ciekawie?

Opinia o lekarzu

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy