dr Krzysztof Biegański

dr Krzysztof Biegański Premium

(6 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Mazowieckie, Wielkopolskie... Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 40 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1848694
dr Krzysztof Biegański Premium
(6 Opinii)·100% poleca

Informacje

Dr Krzysztof Biegański to specjalista chirurgii plastycznej, mogący się pochwalić międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń, skupiających chirurgów plastycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC). Przynależy także do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ISAPS), będącej największym oficjalnym towarzystwem specjalistów chirurgii plastycznej na świecie. Obecnie pacjentów przyjmuje w dwóch placówkach w Poznaniu: Klinice Złotowska i Klinice Grunwaldzka oraz w Bydgoszczy w Klinice SpiroClinic.

Specjalizacje

Dr Krzysztof Biegański oferuje pełną gamę zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej sylwetki, w tym, powiększenie piersi, cieszące się popularnością, liposukcję i plastykę brzucha (abdominoplastykę),. Wśród mniej inwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę możemy wyróżnić przeszczep tłuszczu (lipotransfer).

W szerokiej ofercie chirurga nie zabrakło operacji piersi – wykonuje on powiększenie, redukcję i lifting biustu. U dra Krzysztofa Biegańskiego można wykonać także brazylijski lifting pośladków i plastykę ramion. Ponadto, lekarz oferuje zyskujące coraz większe zainteresowanie zabiegi ginekologii estetycznej dla kobiet (np. plastykę warg sromowych).

U tego wszechstronnego specjalisty wykonać można również mniej inwazyjne zabiegi odmładzające na twarz, takie takie jak korekcja i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Warto wspomnieć, że dr Biegański może się pochwalić płynną znajomością języka niemieckiego i oferuje możliwość konsultacji w tym języku.

Wiedzę zdobywał na dwóch prestiżowych europejskich uczelniach: Akademii Medycznej w Poznaniu i na Wydziale Lekarskim Uniwersytet Albrechta i Ludwika we Fryburgu. Doświadczenie w chirurgii plastycznej nabywał w znanej z niemieckiej telewizji prywatnej klinice Berkei Aesthetic Surgery we Frankfurcie nad Menem. W 2013 roku wziął także udział w misji charytatywnej dla chirurgów plastycznych w Tanzanii. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kongresach i kursach, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Czas wolny dr Biegański poświęca fotografii i podróżom. Interesuję się także architekturą i historią.

Lokalizacja

Na konsultacje u dr. Biegańskiego można umówić się w Klinice Grunwaldzka oraz i Klinice Złotowska w Poznaniu oraz w Klinice SpiroClinic w Bydgoszczy.

Ukończone specjalizacje:

 • chirurgia plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery
 • Inne:
 • Niemieckie Towarzystwo Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC)

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski
 • niemiecki
 • polski

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 300 zł

Metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Opinie (6)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Z całego serca polecam Pana Doktora. Na konsultacji wszystko zostało dokładnie objaśnione. Mogłam także zadać szereg pytań na które dokładnie odpowiedział lekarz. Dzięki temu nie bałam się tak zabiegu.. Kontakt z lekarzem przed jak i po świetny. Efek...Czytaj więcej

Witam, chciałabym podzielić się swoją historia. Urodziłam dwójkę dzieci, wykarmiłam te małe istoty i niestety doszło u mnie do polaktacyjnego zaniku piersi, zaczęłam mieć depresję, brak akceptacji w stosunku do swojego ciała i w wyniku tego zdecydowa...Czytaj więcej

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Powiekszenie piersi implantami mentor xtra 470

Wspaniały specjalista, fantastyczny człowiek. Zdecydowałam się zrealizować swoje marzenie o powiększeniu piersi. Zachęcona galerią prac Pana Biegańskiego umówiłam się na wizytę. Pan Doktor od razu wzbudził we mnie swoje zaufanie. Przed operacją wytłu...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr Krzysztof Biegański udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (4)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (51)

Filmy (5)

dr Krzysztof Biegański udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!