dr Krzysztof Biegański
dr Krzysztof Biegański

dr Krzysztof Biegański Premium

(5 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Mazowieckie, Wielkopolskie... Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1848694
dr Krzysztof Biegański
dr Krzysztof Biegański Premium
(5 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Dr Krzysztof Biegański to specjalista chirurgii plastycznej, mogący się pochwalić międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń, skupiających chirurgów plastycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC). Przynależy także do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ISAPS), będącej największym oficjalnym towarzystwem specjalistów chirurgii plastycznej na świecie. Obecnie pacjentów przyjmuje w dwóch placówkach w Poznaniu: Klinice Złotowska i Klinika Grunwaldzka oraz w Bydgoszczy w Klinice SpiroClinic.

Dr Krzysztof Biegański oferuje pełną gamę zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej sylwetki, w tym, powiększenie piersi, cieszące się popularnością, liposukcję i plastykę brzucha (abdominoplastykę),. Wśród mniej inwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę możemy wyróżnić przeszczep tłuszczu (lipotransfer).

W szerokiej ofercie chirurga nie zabrakło operacji piersi – wykonuje on powiększenie, redukcję i lifting biustu. U dr Krzysztofa Biegańskiego można wykonać także brazylijski lifting pośladków i plastykę ramion. Ponadto, lekarz oferuje zyskujące coraz większe zainteresowanie zabiegi ginekologii estetycznej dla kobiet (np. plastykę warg sromowych).

U tego wszechstronnego specjalisty wykonać można również mniej inwazyjne zabiegi odmładzające na twarz, takie takie jak wstrzykiwanie botoksu i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Warto wspomnieć, że dr Biegański może się pochwalić płynną znajomością języka niemieckiego i oferuje możliwość konsultacji w tym języku.

Wiedzę zdobywał na dwóch prestiżowych europejskich uczelniach: Akademii Medycznej w Poznaniu i na Wydziale Lekarskim Uniwersytet Albrechta i Ludwika we Fryburgu. Doświadczenie w chirurgii plastycznej nabywał w znanej z niemieckiej telewizji prywatnej klinice Berkei Aesthetic Surgery we Frankfurcie nad Menem. W 2013 roku wziął także udział w misji charytatywnej dla chirurgów plastycznych w Tanzanii. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kongresach i kursach, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Czas wolny dr Biegański poświęca fotografii i podróżom. Interesuję się także architekturą i historią.

Na konsultacje u dr Biegańskiego można umówić się w Klinice Grunwaldzka oraz i Klinice Złotowska w Poznaniu oraz w Klinice SpiroClinic w Bydgoszczy.

Ukończone specjalizacje:

 • chirurgia plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery
 • Inne:
 • Niemieckie Towarzystwo Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC)

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • niemiecki
 • angielski
 • polski

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • chirurgii plastycznej - liftingu twarzy, korekcji uszu, powiększaniu piersi implantami i własnym tłuszczem, redukcji piersi i liftingu, liposukcji, plastyce brzucha, operacjach miejsc intymnych, powiększaniu pośladków, leczeniu ginekomastii.

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 300 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Opinie (5)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Witam, chciałabym podzielić się swoją historia. Urodziłam dwójkę dzieci, wykarmiłam te małe istoty i niestety doszło u mnie do polaktacyjnego zaniku piersi, zaczęłam mieć depresję, brak akceptacji w stosunku do swojego ciała i w wyniku tego zdecydowa...Czytaj więcej

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Powiekszenie piersi implantami mentor xtra 470

Wspaniały specjalista, fantastyczny człowiek. Zdecydowałam się zrealizować swoje marzenie o powiększeniu piersi. Zachęcona galerią prac Pana Biegańskiego umówiłam się na wizytę. Pan Doktor od razu wzbudził we mnie swoje zaufanie. Przed operacją wytłu...Czytaj więcej

Pan Doktor to mistrz! Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych piersi. Chociaż nie mamy jeszcze ostatecznego efektu, ja już widzę, że będę idealne. Jestem trudną klientką, bardzo dużo panikuje. Dziękuję Panie doktorze za profesjonalizm i za stoicki spokój...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr Krzysztof Biegański udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (4)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (69)

Filmy (5)

dr Krzysztof Biegański udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!