dr Krzysztof Biegański
dr Krzysztof Biegański

dr Krzysztof Biegański Premium

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Mazowieckie, Wielkopolskie... Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1848694
dr Krzysztof Biegański
dr Krzysztof Biegański Premium
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Dr Krzysztof Biegański to specjalista chirurgii plastycznej, mogący się pochwalić międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń, skupiających chirurgów plastycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC). Przynależy także do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ISAPS), będącej największym oficjalnym towarzystwem specjalistów chirurgii plastycznej na świecie. Obecnie pacjentów przyjmuje w dwóch placówkach w Poznaniu: Klinice Złotowska i Klinika Grunwaldzka oraz w Bydgoszczy w Klinice SpiroClinic.

Dr Krzysztof Biegański oferuje pełną gamę zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej sylwetki, w tym, powiększenie piersi, cieszące się popularnością, liposukcję i plastykę brzucha (abdominoplastykę),. Wśród mniej inwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę możemy wyróżnić przeszczep tłuszczu (lipotransfer).

W szerokiej ofercie chirurga nie zabrakło operacji piersi – wykonuje on powiększenie, redukcję i lifting biustu. U dr Krzysztofa Biegańskiego można wykonać także brazylijski lifting pośladków i plastykę ramion. Ponadto, lekarz oferuje zyskujące coraz większe zainteresowanie zabiegi ginekologii estetycznej dla kobiet (np. plastykę warg sromowych).

U tego wszechstronnego specjalisty wykonać można również mniej inwazyjne zabiegi odmładzające na twarz, takie takie jak wstrzykiwanie botoksu i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Warto wspomnieć, że dr Biegański może się pochwalić płynną znajomością języka niemieckiego i oferuje możliwość konsultacji w tym języku.

Wiedzę zdobywał na dwóch prestiżowych europejskich uczelniach: Akademii Medycznej w Poznaniu i na Wydziale Lekarskim Uniwersytet Albrechta i Ludwika we Fryburgu. Doświadczenie w chirurgii plastycznej nabywał w znanej z niemieckiej telewizji prywatnej klinice Berkei Aesthetic Surgery we Frankfurcie nad Menem. W 2013 roku wziął także udział w misji charytatywnej dla chirurgów plastycznych w Tanzanii. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kongresach i kursach, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Czas wolny dr Biegański poświęca fotografii i podróżom. Interesuję się także architekturą i historią.

Na konsultacje u dr Biegańskiego można umówić się w Klinice Grunwaldzka oraz i Klinice Złotowska w Poznaniu oraz w Klinice SpiroClinic w Bydgoszczy.

Ukończone specjalizacje:

 • chirurgia plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery
 • Inne:
 • Niemieckie Towarzystwo Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC)

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • niemiecki
 • angielski
 • polski

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • chirurgii plastycznej - liftingu twarzy, korekcji uszu, powiększaniu piersi implantami i własnym tłuszczem, redukcji piersi i liftingu, liposukcji, plastyce brzucha, operacjach miejsc intymnych, powiększaniu pośladków, leczeniu ginekomastii.

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pan Doktor to mistrz! Nie mogłam sobie wymarzyć lepszych piersi. Chociaż nie mamy jeszcze ostatecznego efektu, ja już widzę, że będę idealne. Jestem trudną klientką, bardzo dużo panikuje. Dziękuję Panie doktorze za profesjonalizm i za stoicki spokój...Czytaj więcej

Konsultowałam się z pięcioma chirurgami zarówno w Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i nikt nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak doktor Biegański. Profesjonalne podejście, wiedza, która znacząco różni się od chirurgów robiących specjalizację w Polsc...Czytaj więcej

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Najlepszy specjalista z zakresu chirurgii plastycznej w Poznaniu
dr Krzysztof Biegański udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 23/05 Wtorek 24/05 Środa 25/05 Czwartek 26/05 Piątek 27/05

Zdjęcia (58)

Filmy (5)

dr Krzysztof Biegański udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!