Lekarze oferujący zabieg Liposukcja w: Poznań

Premium

dr Samir Ibrahim

(3 Opinie)
· 6 Historii
Poznań
Liposukcja od 5.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu +72h
Premium

dr Rami Alshekh

(1 Opinia)
Poznań
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 45h

dr Krzysztof Biegański

(6 Opinii)
· 4 Historie
Poznań
Liposukcja od 5.000zł
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 48h

SOLUMED

(2 Opinie)
Wyrzyska 18, Poznań, Wielkopolskie

PROFEMED

Brak opinii
Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa, Mazowieckie

Specjaliści w pobliżu Poznań

Specjaliści, oferujący zabieg Medycyny estetycznej w innych miastach w pobliżu Poznań:

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Czy mogę wykonać liposukcję w Poznaniu? Tak, w Poznaniu i okolicach znajdziesz kliniki i specjalistów oferujących zabieg liposukcji. Możesz udać się na przykład do Kliniki Dr Osadowska lub do dra Krzysztofa Biegańskiego.
  • Jacy są najlepsi chirurdzy plastyczni w Poznaniu? Jeżeli jesteś z Poznania lub okolic i szukasz chirurga plastycznego, aby wykonać na przykład zabieg liposukcji, znajdziesz tam kilkunastu polecanych specjalistów. Użytkownicy Estheticon polecają: dr Małgorzata Kuźlan, dr Michał Chalcarz i dr Mikołaj Kubasik.
  • Liposukcja wielkopolskie. Gdzie w województwie wielkopolskim wykonam liposukcję? Liposukcja to według danych ISAPS z 2021 roku druga najczęściej wykonywana operacja plastyczna na świecie. Jeżeli jesteś z województwa wielkopolskiego, na zabieg możesz udać się do stolicy, czyli Poznania (np. Solumed, dr Włodzimierz Rosiński), gdzie oferta jest największa, chociaż również w mniejszych miastach, takich jak Grodzisk Wielkopolski (np. dr Joanna Kurmanow), znajdziesz specjalistów wykonujących ten zabieg.