9 8

dr n. med. Michał Chalcarz

(5.0) 100% poleca
Poleć
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie...
Zobacz mapę
Zobacz telefon
Gabinet online: wideokonsultacje

Opinie (12)

5.0
ogólna ocena
100% poleca
Napisz opinię
Jestem 5 tyg. po operacji powiększenia biustu u Pana doktora. Efekt jest taki jakiego oczekiwalam. Doktor dobrze dobral implanty, zaproponował troszkę większe niż chciałam i miał całkowitą rację. Cenne po operacji było dla mnie to, że miałam stały kontakt z panem Michałem i mogłam o wszystko zapytać. Za cierpliwość i oddanie panu doktorowi należy się medal. Polecam!
Pan Doktor to świetny specjalista i cudowny człowiek. Już pierwsza wizyta utwierdziła mnie w przekonaniu, że zabieg korekty uszu to dobra decyzja i znalazłam się w rękach odpowiedniej osoby. Wszystkie wyjaśnienia i odpowiedzi na pytania uspokoiły wszelkie obawy, które były bezpodstawne. Zabieg przebiegł w bardzo milej atmosferze i bezboleśnie. To był fajnie spędzony czas i będę mile go wspominać. Delikatność, dokładność i staranność w pracy Pana doktora spowodowały, że czas po zabiegu przebiegł bezboleśnie, a kolejna wizyta odsłoniła nowe i piękne uszka. Nowe uszka i nowa ja... polecam! Pan doktor Chalcarz to najlepszy specjalista, najlepszy chirurg! Dziękuję Panie doktorze... za nowe uszy i nowe życie, fajniejszej życie... i z pewnością pochwalę się nową fryzurą! Wszystko dzięki Panu! Dziękuje!
Poproś dr n. med. Michał Chalcarz o wycenę i spełnij Twoje marzenia!

Historie (10)

Powiększyłam piersi i to była najlepsza decyzja
Powiększanie biustu

Na zabieg powiększenia piersi zdecydowałam się po kilka latach przymierzania się do niego i podpatrywania tego, co się dzieje w necie. W końcu odważyłam się i to była jedna z najlepszych decyzji w moim...

czytaj więcej
Po wielu wizytach nareszcie znalazłam specjalistę!
Zmniejszenie biustu

Kiedy podjęłam decyzje o operacji plastycznej, jeździłam na konsultacje po całej Polsce do wielu chirurgów, ale od każdego usłyszałam słowo nie. Zupełnym przypadkiem trafiłam do Centrum Medycznego Bieńkowski...

czytaj więcej

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Poniedziałek 28/09 Wtorek 29/09 Środa 30/09 Czwartek 01/10 Piątek 02/10

Zdjęcia i filmy (17)

Poproś dr n. med. Michał Chalcarz o wycenę i spełnij Twoje marzenia!
Poproś dr n. med. Michał Chalcarz o wycenę i spełnij Twoje marzenia!
dr n. med. Michał Chalcarz
(5.0) 12 opinie
- Poleć