28 19

dr n. med. Michał Chalcarz

(5.0) 100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie...
Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 24 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2400669
Zobacz telefon
Gabinet online: wideokonsultacje
dr n. med. Michał Chalcarz
(5.0) 100% poleca

Opinie (23)

5.0
ogólna ocena
100% poleca
Napisz opinię
Jestem trzy miesiące po operacji powiększenia piersi u doktora Michała Chalcarz. Efekt jest zachwycający. Pan doktor jest wspaniałym profesjonalistą i artystą w swoim zawodzie. Szczerze polecam.
I had a breast augmentation surgery almost 2 months ago. I am more than happy with the results, and I can only recommend Dr. Chlacarz to anyone thinking about getting breast implants. Initially, I had a consultation with another plastic surgeon, and I was thinking about getting a breast lift and 420cc implants. However, Dr. Chalcarz suggested bigger implants (Motiva round profile 550 cc) and no breast lift – and honestly, I’m so glad I trusted his opinion on this! It was my first surgery and the first time I was staying at the hospital, so I was feeling quite nervous about it, but Dr. Chalcarz and the staff of Klinika Grunwaldzka in Poznan made sure that everything went smoothly and stress-free. ----------- Miałam operację powiększenia piersi wykonaną przez dr Chalcarza prawie dwa miesiące temu. Jestem bardziej niż zadowolona z wyników i całego doświadczenia i mogę polecić doktora Chlacarza tylko każdemu, kto myśli o wszczepieniu implantów piersi!
Dołączam się do pozytywnych opinii na temat dr. Chalcarza. Nie byłam łatwą pacjentką, pełną obaw i pytań dotyczących operacji powiększenia piersi. Pan dr swoim podejściem pozwolił mi zdecydować się na spełnienie swojego marzenia. Jestem 2 miesiące po operacji, ale po już po miesiącu cieszyłam się efektami bez powikłań i bez dyskomfortu. Zanim wybrałam dr Chalcarza byłam u kilku specjalistów, w tym u warszawskiego VIP, ale to dr Chalcarz poświęcił mi sporo czasu na objaśnienia całego procesu. Jestem wdzięczna za cierpliwość, fachowość, przyjazny kontakt i odpowiadanie nawet w nocy na moje smsy. Opieka w Centrum Medyczne Bieńkowski spełniła moje oczekiwania. Dobór rozmiaru implantów, kształt, czas rekonwalescencji super. Polecam szybko umówić się na konsultacje. To właściwa osoba na właściwym miejscu. Bardzo sympatyczny Pan Doktor!
Szczerze polecam dr Chalcarza. Po pierwszej wizycie u Pana dr byłam już pewna i zdecydowana na zabieg. Całkowicie zdałam sie na doświadczenie Pana doktora i efekt przerósł moje oczekiwania. Jest super. Pan Doktor to profesjonalista. Również po operacji w razie wątpliwości mogłam liczyć na pomoc. Pan Doktor pomógł mi odzyskać pewność siebie :)
dr n. med. Michał Chalcarz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (11)

Powiększenie piersi dr Chalcarz
Powiększanie biustu

Dołączam się do pozytywnych opinii. Nie byłam łatwą pacjentką pełną obaw i pytań dotyczących operacji powiększenia piersi. Doktor Chalcarz swoim podejściem pozwolił mi zdecydować się na spełnienie mojego...

Czytaj więcej
Powiększyłam piersi i to była najlepsza decyzja
Powiększanie biustu

Na zabieg powiększenia piersi zdecydowałam się po kilka latach przymierzania się do niego i podpatrywania tego, co się dzieje w necie. W końcu odważyłam się i to była jedna z najlepszych decyzji w moim...

Czytaj więcej

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Poniedziałek 24/01 Wtorek 25/01 Środa 26/01 Czwartek 27/01 Piątek 28/01

Zdjęcia (28)


Filmy (19)

dr n. med. Michał Chalcarz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
dr n. med. Michał Chalcarz
(5.0) 23 opinie
- Dodaj opinię