28 19

dr n. med. Michał Chalcarz

(5.0) 100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie...
Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 15 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2400669
Zobacz telefon
Gabinet online: wideokonsultacje
dr n. med. Michał Chalcarz
(5.0) 100% poleca

Opinie (20)

5.0
ogólna ocena
100% poleca
Napisz opinię
Szczerze polecam dr Chalcarza. Po pierwszej wizycie u Pana dr byłam już pewna i zdecydowana na zabieg. Całkowicie zdałam sie na doświadczenie Pana doktora i efekt przerósł moje oczekiwania. Jest super. Pan Doktor to profesjonalista. Również po operacji w razie wątpliwości mogłam liczyć na pomoc. Pan Doktor pomógł mi odzyskać pewność siebie :)
Wybór dr Chalcarza to był strzał w 10. Jestem 2 miesiące po zabiegu powiększenia biustu. Przed zabiegiem, doktor na wizycie poświęca dużo czasu pacjentce, wszystko tłumaczy, nie wykazuje zniecierpliwienia, wizyta trwała ponad godzinę. Gdy zdecydowałam się na zabieg, byłam z doktorem w kontakcie, odpowiadał na moje wszystkie wątpliwości. Zabieg przebiegł sprawnie i po tym doktor nadal odpowiadał na smsy, oddzwaniał, to bardzo ważne, że lekarz nawet po zabiegu interesuje się pacjentką. Polecam doktora Chalcarza z całego serca, jest to świetny specjalista, który lubi, to co robi i szanuje swoje pacjentki. Mój biust jest bardzo ładny i idealnie dobrany, jeśli chodzi o wielkość, także słuchajcie Panie doktora, on wie, co robi, rekomendując określone mililitry. Mam teraz rozmiar C, okrągłe implanty, piękny push-up, wcześniej było A, przy 170 cm wzrostu i szczupłej sylwetce wygląda to idealnie. Jeśli powiększanie biustu to tylko u dr Chalcarza.
Jestem dwa miesiące po abdomioplastyce brzucha wykonanej przez dr Michała Chalcarz w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy. Jednego czego żałuję, to tego, że zbyt późno się zdecydowałam. Nie będę pisać, że doktor miły itp., bo to wartości dodane 🙂 To, co najważniejsze, to pełen profesjonalizm i efekt, którego się nie spodziewałam. Estetyka blizny, proces gojenia bez żadnych komplikacji, oczywiście tu też duża rola pacjenta i jego samodyscypliny. Ja jestem trochę niecierpliwa i chciałabym już i zaraz wrócić do pełnej sprawności, ale spokojnie 🙂 Największy stres był, czy oddaję się w odpowiedniej ręce? Teraz wiem, że tak! Jeśli zdecyduję się na kolejny zabieg (już planuję 😊), to tylko u doktora! Dziękuję najpiękniej, jak potrafię!
Polecam doktora, miałam u niego robioną liposukcj€ po nieudanym zabiegu w innej klinice, dzięki czemu miałam porównanie umiejętności lekarskich. Pan doktor wszystko wyjaśnij przed zabiegiem i odpowiedział na wszystkie pytania.
Poproś dr n. med. Michał Chalcarz o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (10)

Powiększyłam piersi i to była najlepsza decyzja
Powiększanie biustu

Na zabieg powiększenia piersi zdecydowałam się po kilka latach przymierzania się do niego i podpatrywania tego, co się dzieje w necie. W końcu odważyłam się i to była jedna z najlepszych decyzji w moim...

czytaj więcej
Po wielu wizytach nareszcie znalazłam specjalistę!
Zmniejszenie biustu

Kiedy podjęłam decyzje o operacji plastycznej, jeździłam na konsultacje po całej Polsce do wielu chirurgów, ale od każdego usłyszałam słowo nie. Zupełnym przypadkiem trafiłam do Centrum Medycznego Bieńkowski...

czytaj więcej

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Poniedziałek 02/08 Wtorek 03/08 Środa 04/08 Czwartek 05/08 Piątek 06/08

Zdjęcia (28)


Filmy (19)

Poproś dr n. med. Michał Chalcarz o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
dr n. med. Michał Chalcarz
(5.0) 20 opinie
- Dodaj opinię