dr n. med. Michał Chalcarz
dr n. med. Michał Chalcarz

dr n. med. Michał Chalcarz Premium

(32 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie... Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 51 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2400669
Gabinet online: wideokonsultacje
dr n. med. Michał Chalcarz
dr n. med. Michał Chalcarz Premium
(32 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Michał Chalcarz to wybitny specjalista chirurgii ogólnej i estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, jest związany z Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, prowadzi także własną Klinikę Chalcarz Clinic w Poznaniu. Jego doświadczenie obejmuje ponad dziesięć lat pracy w zawodzie lekarza.

Dr n. med. Michał Chalcarz jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (rocznik 2008). Rok później ukończył podyplomowy staż w poznańskim Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim ZOL im. J. Strusia. W 2016 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, a w 2019 roku stopień doktora nauk medycznych. Obecnie podwyższa swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Specjaliacje

Zakres działań dr n. med. Michała Chalcarza jest bardzo szeroki. Wykonuje operacje plastyki odstających uszu, korekcji powiek, nosa, powiększania piersi za pomocą endoprotez lub techniki lipofilingu, podciągnięcia lub redukcji piersi, a także liposukcję, liposukcję infadźwiękową czy abdominoplastykę. Ma doświadczenie w działaniach ginekologicznych, w tym w plastyce warg sromowych oraz w powiększaniu punktu G. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej i estetycznej, w tym zabiegi korekcji i wypełniania zmarszczek. Wykonuje także skomplikowane operacje przeszczepu komórek macierzystych.

Uśmiech na twarzy, pewna ręka chirurga i mocno ugruntowana wiedza — te trzy cechy są wiodące u dr. Michała Chalcarza. Dzięki nim jest ceniony nie tylko w gronie specjalistów, ale przede wszystkim przez swoich pacjentów.

Lokalizacja

Centrum Medyczne Bieńkowski, działające w Bydgoszczy, jest placówką zrzeszającą wybitnych lekarzy, specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Ośrodek korzysta z nowoczesnych maszyn, a jego kadra jest w stanie przeprowadzać zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych. Centrum zyskała zaufanie pacjentów i ekspertów, wspinając się na szczyty rankingów tygodników „Wprost” oraz „Newsweek”. Specjaliści pracujący w bydgoskiej klinice często podróżują, zdobywając wiedzę na sympozjach na całym świecie.

Specjalista prowadzi także własną praktykę lekarską w Poznaniu – Chalcarz Clinic.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Możliwość konsultacji wideo:

  • Tak

Umów wizytę

Opinie (32)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Nie mogłam lepiej trafić! Pojawiłam się u dr Chalcarza z głową pełną obaw, ale i sercem przepełnionym skrytym marzeniem o nowym biuście. Dziś, w zaledwie kilka miesięcy od pierwszego spotkania, jestem posiadaczką już wygojonych, ślicznych, proporcj...Czytaj więcej

Lekarz z powołania, zna się na swojej pracy i dzięki temu spełnia marzenia kobiet.

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Powiększenie piersi w marcu 2023

Pan doktor bardzo sympatyczny, konsultacja w super atmosferze tak na luzie. Opieka w klinice super- sympatyczne panie pielęgniarki a najbardziej Pani Ewa (pozdrawiam serdecznie) tak jak doktor obiecał, że nie będę cierpiała po zabiegu, tak też było :...Czytaj więcej

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Nie warto czekać i bać się

Gorąco polecam dr Michała, już podczas 1 wizyty rozwiał moje wątpliwości. Piersi wyszły przepiękne. Opieka w szpitalu wspaniałą. Najlepsza decyzja w moim życiu jeśli się jeszcze zastanawiasz, nie czekaj. Zrób to

Historia ukończona (Powiększanie biustu):
Powiększanie biustu Motiva 500CC
Zobacz więcej opinii
dr n. med. Michał Chalcarz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (12)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (43)

Filmy (19)

dr n. med. Michał Chalcarz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!