16 19

dr n. med. Michał Chalcarz

(5.0) 100 % poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie...
Zobacz mapę
Zobacz telefon
Gabinet online: wideokonsultacje

Opinie (17)

5.0
ogólna ocena
100 % poleca
Napisz opinię
Polecam doktora, miałam u niego robioną liposukcj€ po nieudanym zabiegu w innej klinice, dzięki czemu miałam porównanie umiejętności lekarskich. Pan doktor wszystko wyjaśnij przed zabiegiem i odpowiedział na wszystkie pytania.
Chciałbym wszystkim polecić pana doktora. Trafiłam do jego gabinetu z lekkimi obawami, lecz doktor okazał się bardzo pomocny i rozwiał wszystkie wątpliwości, wyjaśnił wszystko szczegółowo, pomógł dobrać idealnie implant i przede wszystkim nie musiałam czekać miesiącami na operacę. Oczywiście pan doktor wszystkie badania, które były potrzebne, zlecił, następnie w klinice nie mogę na nic powiedzieć złego słowa. Zostałam otoczona opieką i co najważniejsze operacja przebiegła super, no i najważniejsze - moje marzenie się spełniło bez żadnych komplikacji. Polecam z całym sercem pana doktora Michała oraz klinikę Bieńkowscy.
Polecam doktora Chalcarza! Wspaniały człowiek i doskonały chirurg. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, jaki u mnie wykonał. Konsultacja bardzo szczegółowa, bardzo dobra opieka po zabiegu. Pan doktor bardzo pomocny, jeszcze długo po zabiegu, w czasie rekonwalescencji. Pełen profesjonalizm, serdeczne podejście do pacjenta, mistrz w swojej dziedzinie. Nie zawiodłam się, efekt PETARDA. Serdecznie polecam!
Zdecydowanie polecam pana doktora za wiedzę, umiejętności oraz przesympatyczne podejście do pacjenta. Wyczerpująco odpowiedział na każde pytanie przed zabiegiem, w trakcie i po otoczył profesjonalną opieką. Jest to lekarz zaangażowany w swoją pracę i widać, że to jego pasja. Dzięki dr Michałowi mam piękny nos oraz pozbyłam się kompleksu, który towarzyszył mi przez większość mojego życia. Jeśli będę miała okazję, skorzystam jeszcze z usług pana doktora.
Poproś dr n. med. Michał Chalcarz o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (10)

Powiększyłam piersi i to była najlepsza decyzja
Powiększanie biustu

Na zabieg powiększenia piersi zdecydowałam się po kilka latach przymierzania się do niego i podpatrywania tego, co się dzieje w necie. W końcu odważyłam się i to była jedna z najlepszych decyzji w moim...

czytaj więcej
Po wielu wizytach nareszcie znalazłam specjalistę!
Zmniejszenie biustu

Kiedy podjęłam decyzje o operacji plastycznej, jeździłam na konsultacje po całej Polsce do wielu chirurgów, ale od każdego usłyszałam słowo nie. Zupełnym przypadkiem trafiłam do Centrum Medycznego Bieńkowski...

czytaj więcej

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Poniedziałek 19/04 Wtorek 20/04 Środa 21/04 Czwartek 22/04 Piątek 23/04

Zdjęcia (16)


Filmy (19)

Poproś dr n. med. Michał Chalcarz o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
dr n. med. Michał Chalcarz
(5.0) 17 opinie
- Dodaj opinię