Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

9 kwi 2018 · Zaktualizowano: 8 lip 2018

7 lat po operacji piersi nadal piękne - dr Broma Warszawa

Warto
81237

O lekarzu

Dr Artur Broma
Warszawa
Ocena:
7 lat po operacji piersi nadal piękne - dr Broma Warszawa
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Dr Broma-Świetny lekarz, cudowny człowiek! Żadna klinika w Warszawie nie chciała podjąć się operacji powiększenia piersi ze wzgledu na moją cukrzycę, ktora rzekomo jest przeciwwskazaniem. Dr Broma operację wykonał, wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji, rewelacyjnie i szybko zagoiło, a ja uważam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu! Opieka pooperacyjna rownież "pierwsza klasa"! Jestem po operacji już 7 lat a piersi nadal piękne, praktycznie niezmiennie! Panie doktorze -po raz milionowy- DZIĘKUJĘ! Jest Pan najlepszy!!!?

3

Komentarze (3)

Witaj, napisalas: żadna klinika nie chciała podjąć się operacji ze względu na cukrzyce, która RZEKOMO jest przeciwskazaniem. Lekarze maja być lekarzami stad ich takie a nie inne decyzje. Ty szukalas po prostu kogos kto zaryzykuje zabieg pomimo istniejącego ryzyka komplikacji. A takim właśnie jest choroba cukrzycowa. Gratuluje odwagi Twojemu lekarzowi a Tobie współczuje braku świadomości. Tym bardziej ze Twój wybór to czysta Fanaberia a nie konieczność leczenia ze względu na utrate zdrowia bądź zycia. Pozdrawiam serdecznie!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.