Lekarze oferujący zabieg Powiększanie biustu w: Kraków

Premium

Dr Dominik K. Boliglowa

(154 Opinie)
·29 Historii
Kraków
Od 17.000 zł
Odpowiada w ciągu 4h
Premium

Centrum Medyczne Intermed

Brak opinii
2 lekarzy/kliniki w Kraków
Gabinet online: wideokonsultacje
Od 16.000 zł
Odpowiada w ciągu 32h
Premium

UniEstetica

(22 Opinie)
Kraków
Od 18.000 zł
Odpowiada w ciągu 17h

dr n. med. Aldona Stachura

(13 Opinii)
·14 Historii
1 lekarz/klinika w Kraków i 1 lekarz/klinika w Małopolskie
Od 14.500 zł
Odpowiada w ciągu +72h

dr n. med. Artur Sandelewski

(38 Opinii)
·22 Historie
Kraków
Gabinet online: wideokonsultacje
Od 19.000 zł
Odpowiada w ciągu 22h

Beauty Clinic

Brak opinii
Kraków
Odpowiada w ciągu +72h

Klinika SCM Clinic

(33 Opinie)
Kraków
Od 15.000 zł
Odpowiada w ciągu +72h

dr n. med. Grzegorz Mocny

Brak opinii
1 lekarz/klinika w Kraków i 1 lekarz/klinika w Małopolskie
Od 13.000 zł
Odpowiada w ciągu 4h

Klinika La Perla

(20 Opinii)
·21 Historii
Kraków
Od 14.500 zł
Odpowiada w ciągu +72h

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Gdzie mogę powiększyć piersi w Krakowie i okolicach? Większość klinik chirurgii plastycznej i specjalistów w tej dziedzinie znajdziesz w stolicy województwa małopolskiego, czyli w Krakowie. Poza Krakowem możesz zastanowić się nad udaniem się do pobliskich Katowic, gdzie oferta w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej jest niemal równie bogata.
  • Powiększanie biustu Kraków. Jakich chirurgów plastycznych od powiększania piersi polecacie w Krakowie? Na Estheticon pacjenci dobrze ocenili następujących specjalistów: dr Dominik Boligłowa, dr Marta Raczkowska-Muraszko, dr Joanna Jędrys i dr Tomasz Kasprzyk.
    1. Powiększanie biustu Kraków i okolice. Gdzie udać się na powiększanie piersi w Krakowie i okolicach? Kraków jest dobrze skomunikowany z oddalonymi o 1 godzinę drogi Katowicami, gdzie również możesz zdecydować się na zabieg. Wśród specjalistów z Katowic nasi użytkownicy dobrze ocenili między innymi: dr Annę Olender, dra Jerzego Wilgusa czy dr Bożenę Jaklik. W okolicach Krakowa, a konkretnie w mieście Tychy, również znajdziecie klinikę cieszącą się dobrymi opiniami – chodzi o Medicus Estetic. W oddalonych o 1,5 godziny Gliwicach, możecie z kolei udać się do MekMed oraz IkonaCity.
    2. Jestem z małopolskiego, czy mogę tutaj powiększyć piersi? Tak, w Krakowie, będącym stolicą województwa, znajdziesz kliniki chirurgii plastycznej i specjalistów oferujących ten zabieg, takie jak na przykład San-Medical, Bona Dea, Alma-Medica czy Face and Body Institute. Możesz także rozważyć wykonanie zabiegu poza granicami województwa, jednak w miastach położonych stosunkowo blisko: o 1 godzinę drogi od Krakowa znajdują się Katowice i Tychy, a o 1,5 godziny Gliwice, Bytom i Rzeszów.
    3. Czy warto zdecydować się na zabieg powiększania biustu w Katowicach? Katowice to stolica województwa śląskiego i jedno z największych miast w Polsce. Jest dobrze skomunikowane z innymi częściami kraju, w tym z Krakowem. W Katowicach jest wiele klinik i specjalistów, oferujących powiększanie piersi. Dobrymi opiniami na Estheticon cieszą się między innymi: NZOZ Euroklinika, Klinika Chirurgii Mazan, Aesthete czy Centrum Estetyki Ciała.