Lekarze oferujący zabieg Powiększanie biustu w: Kraków

Premium

BONA DEA

(16 Opinii)
· 8 Historii
2 lekarzy/kliniki w Kraków
Odpowiada w ciągu 17h
Premium

UniEstetica

(21 Opinii)
Kraków
Od 18.000zł
Odpowiada w ciągu 7h

Klinika La Perla

(20 Opinii)
Łowicka 21b/1, Warszawa, Mazowieckie
Odpowiada w ciągu +72h

Dermedik

(6 Opinii)
Wybickiego 42/2, Kraków, Małopolskie
Odpowiada w ciągu +72h

SCM Clinic

(34 Opinie)
ul. Grzegórzecka 67c/U6, Kraków, Małopolskie
Odpowiada w ciągu 48h

Estetika Nova

(1 Opinia)
Tuchowska 6B/5, Kraków, Małopolskie
Odpowiada w ciągu +72h

ART CLINIQUE

(3 Opinie)
Krakowska 39, Kraków, Małopolskie
Odpowiada w ciągu +72h

ConsensusMED

(17 Opinii)
Pl. Szczepański 3, Kraków, Małopolskie
Odpowiada w ciągu 48h

Często zadawane pytania (FAQ)

  • Gdzie mogę powiększyć piersi w Krakowie i okolicach? Większość klinik chirurgii plastycznej i specjalistów w tej dziedzinie znajdziesz w stolicy województwa małopolskiego, czyli w Krakowie. Poza Krakowem możesz zastanowić się nad udaniem się do pobliskich Katowic, gdzie oferta w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej jest niemal równie bogata.
  • Powiększanie biustu Kraków. Jakich chirurgów plastycznych od powiększania piersi polecacie w Krakowie? Na Estheticon pacjenci dobrze ocenili następujących specjalistów: dr Dominik Boligłowa, dr Marta Raczkowska-Muraszko, dr Joanna Jędrys i dr Tomasz Kasprzyk.
    1. Powiększanie biustu Kraków i okolice. Gdzie udać się na powiększanie piersi w Krakowie i okolicach? Kraków jest dobrze skomunikowany z oddalonymi o 1 godzinę drogi Katowicami, gdzie również możesz zdecydować się na zabieg. Wśród specjalistów z Katowic nasi użytkownicy dobrze ocenili między innymi: dr Annę Olender, dra Jerzego Wilgusa czy dr Bożenę Jaklik. W okolicach Krakowa, a konkretnie w mieście Tychy, również znajdziecie klinikę cieszącą się dobrymi opiniami – chodzi o Medicus Estetic. W oddalonych o 1,5 godziny Gliwicach, możecie z kolei udać się do MekMed oraz IkonaCity.
    2. Jestem z małopolskiego, czy mogę tutaj powiększyć piersi? Tak, w Krakowie, będącym stolicą województwa, znajdziesz kliniki chirurgii plastycznej i specjalistów oferujących ten zabieg, takie jak na przykład San-Medical, Bona Dea, Alma-Medica czy Face and Body Institute. Możesz także rozważyć wykonanie zabiegu poza granicami województwa, jednak w miastach położonych stosunkowo blisko: o 1 godzinę drogi od Krakowa znajdują się Katowice i Tychy, a o 1,5 godziny Gliwice, Bytom i Rzeszów.
    3. Czy warto zdecydować się na zabieg powiększania biustu w Katowicach? Katowice to stolica województwa śląskiego i jedno z największych miast w Polsce. Jest dobrze skomunikowane z innymi częściami kraju, w tym z Krakowem. W Katowicach jest wiele klinik i specjalistów, oferujących powiększanie piersi. Dobrymi opiniami na Estheticon cieszą się między innymi: NZOZ Euroklinika, Klinika Chirurgii Mazan, Aesthete czy Centrum Estetyki Ciała.