lek. med. Guido Libondi

(5.0) 100% poleca
Kraków
Cena od 18.000 zł do 24.000 zł
Dr Guido Libondi jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Ukończył Drugi Uniwersytet Neapolitański (Włochy). Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać na Oddziale Chirurgii Plastycznej i w Centrum Oparzeniowym w szpitalu w Parmie pod okiem znanego i słynnego profesora Eduardo Raposio. Odbył wiele międzynarodowych staży  – m.in. w Parmie, Porto, Göteborgu i Chelmsford. W szpitalu St Andrew’s Centre for Plastic Surgery... (augmentacja biustu Kraków)

dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko specjalista chirurgii plastycznej

(5.0) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Cena od 20.000 zł do 22.000 zł
Dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem, swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Krakowie. Dr Marta Raczkowska-Muraszko jest absolwentką krakowskiej Akademii Medycznej. Uzyskała specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej, a następnie specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Swoją... (powiększenie piersi Kraków)

SAN-MEDICAL CENTRUM MEDYCZNE

(5.0) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Centrum Medyczne San-Medical to klinika, w której wykonywane są przeszczepy włosów, zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej. Placówka znajduje się w Bielsku-Białej. Centrum Medyczne San-Medical specjalizuje się głównie w przeszczepie włosów oraz chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą tutaj poddać się różnego rodzaju terapii leczenia łysienia. W zależności od preferencji i zaleceń lekarzy specjalistów, wykonywane są transplantacje... (operacja plastyczna biustu Kraków)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
 • Włochy
 • Czechy
 • Meksyk
 • Niemcy
 • Francja

Dr Dominik K. Boliglowa

(5.0) 100% poleca
Kraków
Cena od 17.000 zł do 22.000 zł
Dr Dominik K. Boligłowa to specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, zawodowo związany z województwem małopolskim – przyjmuje pacjentów w Krakowie i Nowym Targu, oferując zarówno zabiegi stacjonarne, jak i ambulatoryjne. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC – Die Deutsche Gesellschaft... (operacja plastyczna piersi Kraków)

BONA DEA Medycyna Estetyczna

(5.0) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 ośrodki w rejonie Małopolskie
Cena od 15.000 zł do 17.500 zł
przyjdź...spróbuj...zostań...zapraszamy! Do Państwa dyspozycji jest kadra świetnie wyszkolonych pracowników: lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i kosmetologów. Dzięki gamie zabiegów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, urologii, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, okulistyki, laseroterapii oraz kosmetologii uzyskają Państwo efekty, o jakich zawsze marzyli. Nasi specjaliści: lekarze, fizjoterapeutki, kosmetolodzy korzystają... (operacja plastyczna biustu Kraków)

Lek. med. Klaudia Libondi

(5.0) 100% poleca
Kraków
Cena od 18.000 zł do 24.000 zł
Lek. med. Klaudia Libondi to specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Zawodowo związana ze specjalistycznymi ośrodkami Unimedica, Uniestetica i Unicardia oraz Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Lek. med. Klaudia Libondi ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie; prawo do wykonywania zawodu uzyskała w 2013 roku. Odbyła sześcioletnie szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie... (powiększenie piersi Kraków)

dr n. med. Artur Sandelewski

(4.9) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Kraków
Cena od 19.000 zł do 20.000 zł
Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów. Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy... (augmentacja biustu Kraków)

UniEstetica

(5.0) 100% poleca
Kraków
Cena od 18.000 zł do 24.000 zł
Wyrusz z nami w podróż po piękno… To nasze naczelne hasło, które nam przyświeca w pracy każdego dnia. Jesteśmy przekonani, że medycyna jest nie tylko naszym zawodem, ale przede wszystkim pasją. Dlatego nasza praca to także pomoc tym, którzy jej potrzebują nie tylko ze względów estetycznych. Jedną z dziedzin, która jest dla nas bardzo ważna, to walka z chorobami nowotworowymi, a nasi lekarze wykonują najbardziej zaawansowane zabiegi... (operacja plastyczna piersi Kraków)

dr n. med. Aldona Stachura

(4.8) 100% poleca
Kraków
Cena od 14.500 zł do 17.500 zł
Dr n. med. Aldona Stachura jest chirurgiem plastycznym, estetycznym i rekonstrukcyjnym. Może poszczycić się ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest laureatką nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za cykl prac naukowych. Z Kliniką La Perla jest związana od 2012 roku. Będąc wybitnym specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, dr n. med. Aldona Stachura stała się współzałożycielem fundacji leczenia... (operacja plastyczna biustu Kraków)

Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne

Brak opinii
Kraków
... (augmentacja piersi Kraków)

Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA

(4.9) 100% poleca
Kraków
Cena od 13.500 zł do 16.500 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej ALMA-MEDICA znajduje się w Zabierzowie oddalonym o około 10 kilometrów od Krakowa. W jej ofercie znajdziecie zarówno małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak i operacje wykonywane przez wykwalifikowanych chirurgów plastyków. Placówka specjalizuje się także w leczeniu żylaków oraz w zabiegach z zakresu chirurgii urologicznej. Wśród zabiegów wykonywanych w klinice dużą popularność zyskują operacje... (operacja plastyczna biustu Kraków)

DERMEDIK Instytut Medycyny Estetycznej

(4.9) 100% poleca
Kraków
Cena od 11.000 zł do 16.000 zł
Instytut Medycyny Estetycznej DERMEDIK, który znajduje się w Krakowie, od wielu lat oferuje zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii. Każdego dnia specjaliści pracujący dla Instytutu poprawiają jakość i komfort życia kobiet oraz mężczyzn, pragnących skutecznie zwalczyć niedoskonałości związane z wyglądem i problemami natury zdrowotnej. Zdrowe ciało, piękna skóra, a może mocne włosy? Instytut DERMEDIK... (augmentacja biustu Kraków)

Klinika Femina

(5.0) 100% poleca
Kraków
Szpital Femina został otwarty w 2016 roku, jest kontynuacją istniejącej już od roku 1993 kliniki Femina, która była jednym z pierwszych prywatnych ośrodków położniczo-ginekologicznych w Polsce. Utworzona została przez dr med. Ryszarda Jankowskiego i od początku swojego istnienia oferuje swoim pacjentom usługi medyczne, diagnostykę i terapię najwyższej jakości.  W krakowskim szpitalu Femina pacjentami opiekują sie specjaliści na następujących... (operacja plastyczna biustu Kraków)

Dr n. med. Kazimierz Cieślik

(5.0) 100% poleca
Kraków
Cena od 14.500 zł do 16.000 zł
Dr n. med. Kazimierz Cieślik jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w zawodzie, dzięki czemu jest uznanym, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery (IPRAS, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej, Plastycznej i Rekonstrukcyjnej)... (augmentacja piersi Kraków)

Instytut Piękna Bielenda

(5.0) 100% poleca
Kraków
Cena od 5.000 zł
Krakowski Instytut Piękna Bielenda powstał dzięki Barbarze Bielendzie, założycielce jednej z najbardziej znanych polskich firm kosmetycznych: Bielenda Kosmetyki Naturalne. Dzięki jej zamiłowaniu do piękna oraz fascynacji najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej i profesjonalnej kosmetyki Instytut mógł się rozwijać.  Aktualnie w klinice przyjmują następujący specjaliści: lek. med. Agnieszka Moncznik specjalista chirurgii ogólnej... (operacja plastyczna piersi Kraków)

Lek. med. Artur Zawisz

(4.8) 100% poleca
Kraków
Cena od 11.000 zł do 15.000 zł
Dr Artur Zawisz jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim stażem, swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej, które przeprowadza we własnym prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej w Krakowie. W naszej Klinice wykonujemy zabiegi korekcji nosa przeprowadzane z powodu nieprawidłowej budowy lub zaburzeń oddychania, korekcje odstających małżowin usznych, powiększania piersi implantami, zmniejszania... (operacja plastyczna biustu Kraków)

lek. med. Robert Małek

(5.0) 100% poleca
Kraków
Cena od 12.000 zł do 15.000 zł
Lek. med. Robert Małek jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz zabiegach korekcyjnych w obrębie twarzy. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Pracuje na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. Pacjentów przyjmuje również w prywatnym Centrum Chirurgii Plastycznej Estetika Nova w Krakowie... (augmentacja biustu Kraków)

lek. med. Małgorzata Keller-Skomska

(4.8) 100% poleca
Kraków
Cena od 11.000 zł do 15.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej, członkiem najważniejszej organizacji zrzeszającej chirurgów plastyków w Polsce - Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz czynnym czlonkiem prestiżowych organizacji międzynarodowycj ISAPS oraz IPRAS. Posiadam 2 stopień specjalizacji w zakresie chirurgii plastycznej zdobyty pod kierunkiem dr n. med. Witolda Gollera.W krakowskich klinikach wykonuję zabiegi korekcyjne powiek górnych... (augmentacja biustu Kraków)

dr n. med. Joanna Jędrys

(4.9) 100% poleca
Kraków
Cena od 14.000 zł do 16.000 zł
Dr n. med. Joanna Jędrys jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w operacjach plastycznych piersi. Należy do grona członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU). Pacjentów konsultuje we własnym Centrum Medycznym Dbaj o Piersi w Krakowie. Ekspertka w zakresie diagnozowania i leczenia chorób piersi. Od 15 lat przeprowadza zabiegi... (powiększenie piersi Kraków)

ART CLINIQUE Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

(5.0) 100% poleca
Kraków
Cena od 14.000 zł
Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ART CLINIQE jest placówką medyczną znajdującą się w Krakowie, w odległości około 5 km od ścisłego centrum miasta. Klinika specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej twarzy i piersi oraz małoinwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej. W jej ofercie można również znaleźć zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Filarem ART CLINIQE jest chirurgia plastyczna twarzy i ciała. W klinice... (augmentacja piersi Kraków)

Estetika Nova Prywatna Placówka Chirurgii Plastycznej

(4.5) 100% poleca
Kraków
Cena od 11.000 zł do 15.000 zł
Klinika Chirurgii Plastycznej Estetika Nova jest prywatnym ośrodkiem medycznym specjalizującym się w zabiegach z dziedzin chirurgii plastycznej i estetycznej, urologii i laryngologii dziecięcej. Klinika spełnia najwyższe, europejskie normy jakościowe. To nowoczesna placówka położona na obrzeżach miasta Krakowa. Zabiegi wykonywane są przez specjalistów chirurgii plastycznej i estetycznej. W gabinecie zatrudniony jest wysoko wykwalifikowany personel... (operacja plastyczna piersi Kraków)

Klinika SCM Clinic

(4.9) 100% poleca
Kraków
Cena od 15.000 zł do 18.000 zł
SCM Clinic to nowoczesna placówka medyczna w Krakowie, która oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz usług medycznych, w tym konsultacje ze specjalistami, zabiegi chirurgiczne czy terapie komórkami macierzystymi. Klinika oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z różnych dziedzin medycyny, w tym neurologii, endokrynologii czy onkologii. Przygotowani także szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej... (augmentacja biustu Kraków)

Szpital Św. Rafała

Brak opinii
Kraków
Szpital Św. Rafała znajduje się w Krakowie i jest innowacyjną, komfortową placówką medyczną, należącą do Grupy Scanmed. Zapewnia swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu leczenia szpitalnego, poradni specjalistycznych czy oddziału chirurgii jednego dnia. Szczególny nacisk kładzie między innymi na chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną, a także na chirurgię barku i ręki. Szpital Św. Rafała to placówka, oferująca szeroki wachlarz usług... (operacja plastyczna piersi Kraków)

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

(4.8) 100% poleca
Kraków
Cena od 15.000 zł do 18.000 zł
Dr n. med. Rafał Pabiańczyk to jeden z najbardziej renomowanych chirurgów plastycznych w kraju. Zawodowo i akademicko związany z Krakowem. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu operacji chirurgii plastycznej, zwłaszcza okolic twarzy i piersi. Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi liftingu twarzy, modelowanie, korekcję i rekonstrukcję piersi. Ponadto... (powiększenie piersi Kraków)

lek. med. Anna Aseńko

(5.0) 100% poleca
Kraków
Lek. med. Anna Aseńko jest specjalistką chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Posiada także tytuł magistra biologii molekularnej. Jest członkiem następujących stowarzyszeń:Polskiego Towarzystwa ChirurgicznegoPolskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-AgingPolskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i EstetycznejOferuje szeroki wachlarz usług medycznych, związanych z chirurgią plastyczną, w tym modelowaniem... (augmentacja biustu Kraków)

dr Tomasz Kasprzyk - Art & Med

(5.0) 100% poleca
Kraków
Cena od 8.000 zł do 10.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej, właścicielem prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej Art&Med, mieszczącej się w spokojnej dzielnicy na obrzeżach Krakowa. Położenie kliniki gwarantuje pacjentom dyskrecję oraz pozwala im w komfortowych warunkach powracać do formy po jakimkolwiek zabiegu. Klinika jest wyposażona w sprzęt medyczny, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. W 2012 roku uzyskała Laur Pacjenta - certyfikat... (augmentacja piersi Kraków)

lekarz Agnieszka Budzyńska

Brak opinii
Kraków
Lek. med. Agnieszka Budzyńska jest specjalistką chirurgii ogólnej i plastycznej z 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO). Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres usług z dziedziny chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie... (operacja plastyczna piersi Kraków)

dr n. med. Grzegorz Mocny

Brak opinii
Kraków
Cena od 13.000 zł do 18.000 zł
Doktor Grzegorz Mocny uzyskał dyplom lekarza w roku 1993 na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1993 do1995 pracował w warszawskiej Klinice Chirurgii i Kardiochirurgii Dziecięcej, a w latach 1995-2017 jako starszy asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej UJCM w Krakowie. I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej uzyskał w 1998 roku, a II stopień w 2003 roku pod kierunkiem prof. Tadeusza Popieli. W 2015 roku uzyskał tytuł specjalisty... (operacja plastyczna biustu Kraków)

ConsensusMED Instytut Piękna dr Jasiewicz

(4.9) 100% poleca
Kraków
Działamy od 1999 roku, jesteśmy pierwszym centrum medycyny estetycznej i laserowej w Krakowie Laureat Godła Jakości w kategorii MEDYCYNA ESTETYCZNA ROKU 2014 i 2015Laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Perły Medycyny 2008Laureat plebiscytu Imperium Urody w kategorii Najlepszy Gabinet Medycyny Estetycznej 2015Ambasador Marki Restylane Organizator METAMORFOZY.COM "Matki i Córki Historia Piękna"Nasze wyjątkowe atuty: doświadczenie i profesjonalizm, szeroki... (operacja plastyczna biustu Kraków)

Klinika La Perla

(4.9) 100% poleca
Warszawa
Cena od 14.500 zł do 17.500 zł
La Perla (Perła) to sieć klinik medycyny estetycznej, jak również ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada aż 10 placówek w Polsce, m.in. pięć siedzib w Warszawie, a do tego w Krakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie. Klinika La Perla oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one na celu odmłodzenie oraz poprawę ich wyglądu w taki sposób, aby każdy pacjent uzyskał wymarzony cel, jakim jest... (augmentacja piersi Kraków)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

kingafedorczyk

powiększyłam piersi we wrześniu 2019r, wkładka Mentor, operowała mnie dr. Stachura. Jestem mega zadowolona !!! cała operacja przebiegła szybko i sprawnie. Jednocześnie miała robiona plastykę powiek. Opieka pani Ani pielęgniarki niesamowicie przyjemna. Pani Sylwia pielęgniarka i pani anestezjolog bardzo pomocne i fachowe. Wszystkim Paniom bardzo dziękuję. Ja odczuwałam delikatny dyskomfort przez ok 4 dni coś jak rozpieranie piersi w nawale pokarmu podczas karmienia. Mam śliczny biust i piękne oczy... Polecam. Ps. jest mozliwość rozłożenia na raty więc nie ma się nad czym zastanawiać ...

emil

Dr Stachura jako jedna z niewielu potrafi dobrze popowiedzieć odpowiedni zabieg. Mimo, że przychodzi się do niej z innym pomysłem Ona zawsze stara się zaprponować coś co ewentualnie będzie bardziej adekwatne w danym przypadku. Ja wyobrażałam sobie, że będę świetnie wyglądać z mniejszym implantem ale Pani Doktor podpowiedziała, że przy moim rozstawie piersi przydałby się nieco większy żeby biust się schodził i miała absolutną rację. Efekt świetny, zero komplikacji, mam teraz ładny kształtny biust. Polecam!

Często zadawane pytania (FAQ)

 • Gdzie mogę powiększyć piersi w Krakowie i okolicach? Większość klinik chirurgii plastycznej i specjalistów w tej dziedzinie znajdziesz w stolicy województwa małopolskiego, czyli w Krakowie. Poza Krakowem możesz zastanowić się nad udaniem się do pobliskich Katowic, gdzie oferta w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej jest niemal równie bogata.
 • Powiększanie biustu Kraków. Jakich chirurgów plastycznych od powiększania piersi polecacie w Krakowie? Na Estheticon pacjenci dobrze ocenili następujących specjalistów: dr Dominik Boligłowa, dr Marta Raczkowska-Muraszko, dr Joanna Jędrys i dr Tomasz Kasprzyk.
  1. Powiększanie biustu Kraków i okolice. Gdzie udać się na powiększanie piersi w Krakowie i okolicach? Kraków jest dobrze skomunikowany z oddalonymi o 1 godzinę drogi Katowicami, gdzie również możesz zdecydować się na zabieg. Wśród specjalistów z Katowic nasi użytkownicy dobrze ocenili między innymi: dr Annę Olender, dra Jerzego Wilgusa czy dr Bożenę Jaklik. W okolicach Krakowa, a konkretnie w mieście Tychy, również znajdziecie klinikę cieszącą się dobrymi opiniami – chodzi o Medicus Estetic. W oddalonych o 1,5 godziny Gliwicach, możecie z kolei udać się do MekMed oraz IkonaCity.
  2. Jestem z małopolskiego, czy mogę tutaj powiększyć piersi? Tak, w Krakowie, będącym stolicą województwa, znajdziesz kliniki chirurgii plastycznej i specjalistów oferujących ten zabieg, takie jak na przykład San-Medical, Bona Dea, Alma-Medica czy Face and Body Institute. Możesz także rozważyć wykonanie zabiegu poza granicami województwa, jednak w miastach położonych stosunkowo blisko: o 1 godzinę drogi od Krakowa znajdują się Katowice i Tychy, a o 1,5 godziny Gliwice, Bytom i Rzeszów.
  3. Czy warto zdecydować się na zabieg powiększania biustu w Katowicach? Katowice to stolica województwa śląskiego i jedno z największych miast w Polsce. Jest dobrze skomunikowane z innymi częściami kraju, w tym z Krakowem. W Katowicach jest wiele klinik i specjalistów, oferujących powiększanie piersi. Dobrymi opiniami na Estheticon cieszą się między innymi: NZOZ Euroklinika, Klinika Chirurgii Mazan, Aesthete czy Centrum Estetyki Ciała.