Beata Rutkiewicz

Beata Rutkiewicz

Brak opinii
Dodaj opinię
Mazurska 15A, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Beata Rutkiewicz
Beata Rutkiewicz
Brak opinii

Informacje

  • 113 wizyt na profilu

Lek. med. Beata Rutkiewicz jest Absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalistka dermatolog i wenerolog. Od początku kariery zawodowej pracuje jako dermatolog. Zajmuje się również medycyną estetyczną. Od kilku lat prowadzi Prywatną Specjalistyczną Praktykę Lekarską w zakresie dermatologii.

Lek. med. Beata Rutkiewicz udziela porad i konsultacji dermatologicznych oraz leczy farmakologicznie. Co więcej, wykonuje zabiegi krioterapii, elektrokoagulacji, usuwania zmian skórnych i biopsji. Specjalizuje się w leczeniu i pielęgnacji skóry trądzikowej. Wykorzystuje peelingi lecznicze i laseroterapię. Wykonuje wiele zabiegów medycyny estetycznej, w tym mezoterapię oraz wypełnianie kwasem hialuronowym.

Dobry wygląd i zdrowa, zadbana skóra to elementy zdrowego trybu życia, które dają radość i satysfakcję bez względu na wiek.

SENSAMED, w której pracuje lek. med. Beata Rutkiewicz, to nowoczesna, specjalistyczna klinika znajdująca się w Komorowie niedaleko Pruszkowa. Pracują w niej doświadczeni lekarze specjaliści różnych dziedzin medycyny. Dermatolodzy dobiorą optymalne metody leczenia, uwzględniając nie tylko terapię farmakologiczną, ale peelingi lekarskie i laseroterapię. Poza tym doradzą sposoby pielęgnacji i pomogą dobrać odpowiednie preparaty. Lekarze specjalizują się również w poprawie kondycji skóry, ujednoliceniu kolorytu czy redukcji zmarszczek. Pacjenci mogą poddać się mezoterapii klasycznej lub mikroigłowej, a także usunięciu znamion, przebarwień i blizn. Podczas terapii wykorzystywane są lasery medyczne oraz HiFu. Wszelkie mankamenty sylwetki korygowane są aparatem do kriolipolizy. Wykwalifikowani kosmetolodzy zatroszczą się o zachowanie uzyskanych efektów. Natomiast o codzienną pielęgnację paznokci i stóp zadbają doświadczeni podolodzy. Podczas zabiegów lekarze pracujący w ośrodku SENSAMED sięgają po specjalistyczny sprzęt, między innymi lasery erbowo-yagowe Fotona Dualis SP przeznaczone do fotoodmładzania skóry, czy lasery CO2 Dana z głowicą frakcyjną do usuwania zmian skórnych.

Lek. med. Beata Rutkiewicz I stopień specjalizacji uzyskała w Szpitalu Dermatologicznym w Warszawie. Natomiast II stopień specjalizacji uzyskała w Klinice Dermatologii MSWiA w Warszawie. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Data uzyskania uprawnień:

  • 1996

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 120

Usługi

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Beata Rutkiewicz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!