lek. med. Jakub Miszczyk
lek. med. Jakub Miszczyk

lek. med. Jakub Miszczyk Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Klinika Dr Szczyt, ul. Waflowa 7a, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 9 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3169996
lek. med. Jakub Miszczyk
lek. med. Jakub Miszczyk Premium
Brak opinii

Informacje

Lek. med. Jakub Miszczyk to specjalista medycyny estetycznej, na drodze do uzyskania specjalizacji chirurga plastycznego.

Specjalizacje

Już jako student medycyny interesował się chirurgią estetyczną; obecnie jest w trakcie zdobywania specjalizacji z tej dziedziny. W Klinice Dr Szczyt asystuje przy operacjach oraz samodzielnie wykonuje mniej inwazyjne zabiegi. Jego zainteresowania nie ograniczają się jednak jedynie do chirurgii plastycznej, a obejmują także powiązane z nią dziedziny, takie jak terapie z wykorzystaniem lasera, medycyna estetyczna, drobne zabiegi chirurgiczne czy przeszczep włosów.

Z tego względu pacjenci mogą się do niego udać na takie zabiegi anti-aging i pielęgnacyjne jak między innymi wygładzanie zmarszczek, terapia światłem IPL czy wypełnianie zmarszczek. U tego specjalisty można także wykonać modelowanie twarzy metodami nieinwazyjnymi: powiększanie ust kwasem hialuronowym, lifting nićmi czy korekta nosa kwasem hialuronowym. Jeżeli zmagasz się z problemem łysienia, lek. med. Jakub Miszczuk oferuje również przeszczep włosów. Ponadto w jego ofercie znajdziemy zabiegi pozwalające wyrzeźbić sylwetkę – usuwanie rozstępów, blizn i przeszczep tłuszczu (lipofilling). Wykonuje on również wiele zabiegów z zakresu dermatologii, często wykorzystując technologie laserowe.

Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności poprzez udział w krajowych i międzynarodowych kongresach naukowo-szkoleniowych. Na swoim koncie ma już wiele publikacji naukowych. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz prowadzi badania anatomiczne w Zakładzie Akademii Prawidłowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W swojej praktyce stawia na zachowanie jak największej precyzji, co pozwala zagwarantować zarówno bezpieczeństwo pacjenta, jak i zadowalające rezultaty. Celem wykonywanych przez niego zabiegów jest przygotowanie pacjenta do zabiegu chirurgicznego, przyspieszenie procesu rekonwalescencji po nim lub odroczenie konieczności sięgania po skalpel.

Prywatnie interesuje się sztuką użytkową i designem. W wolnym czasie trenuje pływanie.

Lokalizacja

Zawodowo związany z Warszawą, a konkretnie z Kliniką Dr Szczyt.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Stowarzyszenia i nagrody:

  • International Society of Plastic Surgery (ISAPS)

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Międzynarodowe Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej
  • Inne:
  • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Połącz się z nami w mediach społecznościowych

Social pack

Zdjęcia (19)

Filmy (2)

lek. med. Jakub Miszczyk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (2)

Artykuły (2)

lek. med. Jakub Miszczyk udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!