dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko Premium

(29 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Grzegórzecka 67C lok.U12, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 5 godzin
Godziny pracy: Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 –18:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1352810
Gabinet online: wideokonsultacje
Opcje płatności w ratach
WhatsApp
dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko Premium
(29 Opinii)·100% poleca
WhatsApp
Play

Dr Marta Raczkowska-Muraszko

3 sie 2022

Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Marty Raczkowskiej-Muraszko powstał w 2013 roku w pięknym miejscu na osiedlu Wiślane Tarasy w Krakowie. Staramy się naszym pacjentom zapewnić pełny komfort w połączeniu z wysokim standardem wykonywanych procedur medycznych. Zajmujemy się chirurgią plastyczną, medycyną estetyczną i laseroterapią. Największą satysfakcję daje nam pomoc pacjentom w sytuacjach medycznych i estetycznych. Staramy się budować dobre, wzajemne relacje oparte na zaufaniu i wyjaśniać wszystkie aspekty leczenia.

Informacje

Dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem, swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Krakowie.

Dr Marta Raczkowska-Muraszko jest absolwentką krakowskiej Akademii Medycznej. Uzyskała specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej, a następnie specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Swoją wiedzę poszerza nieustannie, biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach i kursach poświęconych chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Specjalizacje

Dr Raczkowska-Muraszko wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, terapii laserowej oraz medycyny estetycznej. Mogą zgłosić się do niej pacjentki, których problemem są małe lub obwisłe piersi, nadmiar i obwisła skóra na brzuchu po porodzie lub redukcji wagi, przerośnięte wargi sromowe, krzywy lub zniekształcony nos, znamiona, blizny, niechciane tatuaże, oznaki starzenia się takie jak zmarszczki czy bruzdy, opadające powieki, worki pod oczami, zbyt wąskie usta.

Doktor Raczkowska wykonuje zabiegi chirurgiczne takie jak powiększanie i modelowanie piersi, lifting twarzy, operacja plastyczna nosa, korekcja odstających uszu, abdominoplastyka, plastyka ud, korekcja chirurgiczna znamion, odsysanie tłuszczu z różnych partii ciała, redukcja piersi i ginekomastia. W ofercie swojego gabinetu ma również mniej inwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej takie jak mezoterapia, wypełnianie zmarszczek kwasem, usuwanie zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, powiększanie ust, a także zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Nowością jest zabieg liposukcji laserowej, który przy jednym zabiegu pozwala na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym obkurczeniu nadmiaru skóry. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Lokalizacja

Dr Raczkowska-Muraszko swoich pacjentów przyjmuje we własnym gabinecie w Krakowie. Pacjenci, którzy chcą umówić się na konsultację, mogą połączyć się telefonicznie z recepcja gabinetu (rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18) lub drogą elektroniczną, korzystając z formularza kontaktowego.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Powiększanie biustu

Powiększenie biustu implantami. Na wizycie odbywa się dobór wielkości i kształtu implantów. Omawiane są zalecenia przed i po zabiegowe. Na wizytę należy zgłosić się z aktualnym wynikiem USG piersi.
Od: 24.500 zł do 29.000 zł

Liposukcja

Liposukcja tradycyjna w znieczuleniu ogólnym, oraz liposukcja laserowa w znieczuleniu miejscowym z jednoczesnym obkurczeniem skóry po zabiegu liposukcji.
Od: 9.000 zł do 24.000 zł

Opinie (29)

5.0
29 Opinii · 100% poleca
Korekta nosa

Zabieg korekcji nosa miałam wykonany we wrześniu 2022. Wszystko przebiegło bez powikłań - zabieg, rekonwalescencja, wizyty kontrolne. Z Panią Doktor jestem w stałym kontakcie a efekt końcowy jest lepszy niż się spodziewałam! Nie mogła sobie wyobraz...Czytaj więcej

Korekta nosa

Bardzo dziękuję Pani Marcie za wspaniałą robotę jaką wykonała. Wreszcie mogę swobodnie oddychać przez nos, skończył się problem z cieknącym katarem i co dla mnie bardzo ważne wreszcie jestem zadowolona z wyglądu mojego nosa - idealnie pasuje do mojej...Czytaj więcej

Historia ukończona (Korekta nosa):
Prostowanie przegrody nosowej
Mastopeksja

Bardzo dziękuję Pani Doktor Marcie Raczkowskiej -Muraszko. W kwietniu miałam operację (remodeling gruczołów piersiowych ze wzmocnieniem siatką). Byłam na wizycie u Pani Doktor, która ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Kobieta z ogromną empatia, u...Czytaj więcej

Powiększanie biustu

Pani Doktor jest osobą bardzo empatyczną i profesjonalną! Konsultacja była bardzo szczegółowa, Pani Doktor poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, wyjaśniając najważniejsze momenty dotyczące przebiegu operacji, rekonwalescencji oraz możliwych po...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (16)

Prostowanie przegrody nosowej

Jako posiadaczka niezbyt ładnego nosa chciałam dokonać jego korekcji. Zabieg z uwagi na krzywą przegrodę mógł być wykonany w publicznym szpitalu, jednak ze względu na strach przed publicznymi szpitalami, wolałam znaleźć prywatnego specjalistę....

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (27)

Filmy (8)

dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (9)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

5 minut z dr Martą Raczkowską-Muraszko

5 minut z dr Martą Raczkowską-Muraszko

„Najważniejsza jest rozmowa z pacjentką; ważne jest jej zdanie i akceptacja rezultatu operacji” – z doktor Martą Raczkowską-Muraszko, specjalistką...
29 wrz 2022
dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!