Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(6) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 1.500 zł do 2.000 zł
Baeuty Group to szczecińska klinika chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów zarówno z Polski jak i z zagranicy, personel kliniki biegle włada językami: polskim, niemieckim oraz angielskim. Szczeciński ośrodek Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, lifting twarzy... (hiperhydroza Szczecin)

dr n. med. Anita Huryń

Brak opinii
Szczecin
Dr n. med. Anita Huryń jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem, obejmującym opieką zarówno dorosłych, jak i dzieci. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Dermatologii Esteticon w Szczecinie. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD, Europejskiego Towarzystwa Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej)... (hiperhydroza Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(2) 100 % poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark.Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor Ostrowskiej-Clark... (leczenie nadpotliwości Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 1.200 zł do 2.500 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (hiperhydroza Szczecin)

DERMESTETIC - Joanna Stosio-Rostecka

(2) 100 % poleca
Szczecin
Dermestetic – Dermatologia Estetyczna i Laseroterapia to nowoczesny gabinet znajdujący się w Szczecinie. Placówka specjalizuje się w nieinwazyjnych oraz małoinwazyjnych zabiegach anti-aging. Możecie w nim także skonsultować się z doświadczonym lekarzem dermatologiem.Klinika Dermestetic powstała po to, aby spełniać marzenia pacjentów o pięknym, młodym wyglądzie. Z tego względu jednym z zakresów jej działań są zabiegi odmładzające na twarz... (leczenie nadpotliwości Szczecin)

lek.med. Violetta Grącka - Chrzanowska

Brak opinii
Szczecin
Cena od: 1.500 zł do 1.800 zł
Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w klinice Medestetic w Szczecinie.  Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska w swojej klinice Medestetic oferuje pacjentom zabiegi na twarz oraz ciało, które pomagają niwelować problemy takie jak: pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry, wąskie usta, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny, rostępy, przebarwienia, nadpotliwość... (leczenie nadpotliwości Szczecin)

lek. med. Anna Kępka

Brak opinii
Szczecin
Cena od: 1.400 zł
Lek. med. Anna Kępka jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz cenionym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME), nieustannie zgłębia swoją wiedzę oraz zdobywa nowe doświadczenia, mogąc w ten sposób przywracać swoim pacjentom młody wygląd i pewność siebie. Pasja oraz chęć niesienia pomocy innym zmotywowały... (leczenie nadpotliwości Szczecin)

dr Aleksander Żmudziński

(4) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 1.200 zł do 1.800 zł
Lek. med. Aleksander Żmudziński jest cenionym laryngologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz modelujących sylwetkę. Pracuje we własnej klinice Centrum Medyczne Olimedica, znajdującej się w Szczecinie.  Doświadczony specjalista w zakresie leczenia chorób uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Entuzjasta stosowania małoinwazyjnych metod zabiegowych, w tym technik... (leczenie nadpotliwości Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Od dawna zmagam się z dużą nadpotliwością dłoni. W końcu zdecydowałam się na leczenie botoxem. Pierwszy zabieg wykonywany miałam u pani doktor Mudel rok temu. Polega on na wstrzykiwaniu botoxu na wewnętrznej powierzchni dłoni. Jeżeli chodzi o odczucia bólowe, to są zdecydowanie do wytrzymania. Poza tym ból odczuwany jest tylko w momencie wkłucia, potem od razu mija. Efekty zabiegu przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Działanie zaczęło się po ok. tygodniu, natomiast po ok. 10 dniach odczułam maksymalne efekty. Dłonie były suche, nawet w stresujących sytuacjach. Zabieg wzmocnił mnie psychicznie (zwłaszcza w pracy). Do tej pory borykałam się poczuciem onieśmielenia, kiedy musiałam podać komuś wilgotną dłoń i frustracją, kiedy wszystko czego dotknęłam było mokre. Mogę śmiało powiedzieć, że jakość mojego życia znacznie się poprawiła. Co ciekawe ogólnie zaczęłam pocić się mniej, bo wcześniej pociłam się też m.in. z nerwów. kiedy czułam, że mam mokre dłonie. Jedynym minusem był objaw osłabienia mięśni dłoni, który utrzymywał się jakiś czas po nastąpieniu maksymalnej poprawy, ale z tego co ustaliłam z panią doktor byłam pierwszym takim przypadkiem. Efekt zabiegu utrzymał się przez ok. 10 miesięcy. Podsumowując, zabieg leczenia nadpotliwości dłoni gorąco poleciłabym każdemu, kto zmaga się z tym problemem. Sama dwa dni temu go powtórzyłam i na pewno będę do niego wracać.

Czuje się świetnie
anonymous314110

Witam. Uważam , że klinika "Bellazone" to idealne miejsce jeśli ktoś chce się pozbyć różnych dolegliwości. Aktualnie jestem kilka dni po zabiegu usuwania nadpotliwości pach laserem i uważam, że te pieniądze były najlepiej wydanymi pieniędzmi w moim dotychczasowym życiu. Czuje się świetnie, a problemu już nie ma. W klinice panuje bardzo miły nastrój , a podejście do klienta jest bardzo indywidualne. Zostalem poinformowany w zupełności o przebiegu zabiegu oraz dolegliwościach. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Chirurg posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie co sprawia, że człowiek w jego rękach czuje się bezpiecznie. Również po zabiegu nadal pozostaje troska o pacjenta. Krótko mówiąc pełen profesjonalizm i polecam tą klinikę każdemu. Pozdrawiam