dr n. med. Anita Huryń

dr n. med. Anita Huryń

Brak opinii
Dodaj opinię
Jagiellońska 77, Szczecin, Zachodniopomorskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr n. med. Anita Huryń
dr n. med. Anita Huryń
Brak opinii

Informacje

  • 639 wizyt na profilu

Dr n. med. Anita Huryń jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem, obejmującym opieką zarówno dorosłych, jak i dzieci. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Dermatologii Esteticon w Szczecinie. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD, Europejskiego Towarzystwa Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej), International Dermoscopy Society (IDS, Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopii) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD).

Dr n. med. Anita Huryń specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry. Pacjenci zgłaszają się do niej z takimi problemami jak trądzik młodzieńczy i różowaty, czy łojotokowe zapalenie skóry. Wśród innych, często spotykanych chorób, wyróżnić można alergie oraz łuszczycę. W ramach dermatologii ogólnej, dr n. med. Anita Huryń diagnozuje także bielactwo i choroby tkanki łącznej, takie jak toczeń czy twardzina układowa.

Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu dermatoskopii, ekspertka diagnozuje znamiona i zmiany skórne. W przypadku stwierdzenia konieczności ich wycięcia, pacjenci mogą poddać się takiemu zabiegowi, wykonywanemu za pomocą chirurgii tradycyjnej lub laseroterapii.

Lasery to jedna z wielkich pasji dr n. med. Anity Huryń. Zdaje ona sobie sprawę, jak wiele problemów skórnych może zostać rozwiązanych z ich pomocą, dlatego z chęcią używa ich w swojej praktyce. Wykorzystuje je między innymi do usuwania zmian barwnikowych i zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych. Usuwa blizny, rozstępy, a także zmarszczki. Z pomocą laserów walczy także z chorobami, takimi jak wcześniej wspomniany trądzik czy rumień.

Dr n. med. Anita Huryń wykonuje również zabiegi, pozwalające na rewitalizację i odmłodzenie skóry. Wśród nich znalazło się m.in. wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Kolejnymi zabiegami medycyny estetycznej, którym można się poddać u dr n. med. Huryń, jest mezoterapia igłowa oraz Regeneris, polegający na odbudowie tkanek dzięki osoczu bogatopłytkowemu. W gabinecie dostępne są także zabiegi nieinwazyjnego liftingu i korekty powiek.

Ze względu na swoją specjalizację w wenerologii, diagnozuje także choroby przenoszone drogą płciową.

Dr n. med. Anita Huryń wierzy, że medycyna estetyczna umożliwia ludziom zachowanie takiego wyglądu, jaki najbardziej lubią, przez długie lata. Swój gabinet założyła z myślą o osobach, dla których ważna jest równowaga pomiędzy pięknem zewnętrznym i wewnętrznym. Dlatego jest to miejsce komfortowe, pozwalające otworzyć się pacjentom i sięgnąć po to, co dla nich cenne. Dzięki temu w ostatecznym efekcie poprawia się zarówno zdrowie, jak i ogólna jakość życia pacjentów.

Dr n. med. Anita Huryń jest właścicielką gabinetu Esteticon, mieszczącego się w Szczecinie. Jest to w pełni nowoczesna, ekskluzywna placówka, wyposażona w najnowszej generacji sprzęt i produkty renomowanych marek. Gabinet na każdym kroku stara się spełnić oczekiwania pacjentów i podnosić swój poziom.

Dr n. med. Anita Huryń jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom lekarza uzyskała w 2002 roku. Od tej pory zajmuje się między innymi dermatologią i medycyną estetyczną, z czego ta druga jest jej wielką pasją.

Swoje doświadczenie ekspertka zdobywała między innymi w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje, cyklicznie uczestnicząc w konferencjach i zjazdach.

W życiu prywatnym jest pasjonatką podróży.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2011

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Dermatologiczne

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

dr n. med. Anita Huryń udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!