Dr n. med. Artur Śliwiński

(14) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 8.500 zł do 12.000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center to... (aptos Szczecin)

lek.med. Violetta Grącka - Chrzanowska

Brak opinii
Szczecin
Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w klinice Medestetic w Szczecinie.  Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska w swojej klinice Medestetic oferuje pacjentom zabiegi na twarz oraz ciało, które pomagają niwelować problemy takie jak: pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry, wąskie usta, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny, rostępy, przebarwienia, nadpotliwość... (lifting nićmi aptos Szczecin)

Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 1.600 zł do 6.950 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (aptos Szczecin)

dr Aleksander Żmudziński

Brak opinii
Szczecin
Cena od: 100 zł do 2.399 zł
Lek. med. Aleksander Żmudziński jest cenionym laryngologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz modelujących sylwetkę. Pracuje we własnej klinice Centrum Medyczne Olimedica, znajdującej się w Szczecinie.  Doświadczony specjalista w zakresie leczenia chorób uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Entuzjasta stosowania małoinwazyjnych metod zabiegowych, w tym... (aptos Szczecin)

dr n. med. Anita Huryń

Brak opinii
Szczecin
Dr n. med. Anita Huryń jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem, obejmującym opieką zarówno dorosłych, jak i dzieci. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Dermatologii Esteticon w Szczecinie. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD, Europejskiego Towarzystwa Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej)... (złote nici Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(12) 100% poleca
Szczecin
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (aptos Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100% poleca
Szczecin
Cena od: 1.500 zł do 4.500 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (aptos Szczecin)

lek. med. Anna Kępka

Brak opinii
Szczecin
Cena od: 450 zł
Lek. med. Anna Kępka jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz cenionym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME), nieustannie zgłębia swoją wiedzę oraz zdobywa nowe doświadczenia, mogąc w ten sposób przywracać swoim pacjentom młody wygląd i pewność siebie. Pasja oraz chęć niesienia pomocy innym zmotywowały... (lifting nićmi aptos Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jako wieloletnia pacjentka Dr.Osadowskiej mogę zdecydowanie przyznać ze zawsze jestem zadowolona z efektów zabiegów, jakie mi proponuje. Uważam że, jest wspaniałym lekarzem z profesjonalnym podejściem do pacjenta, a przy tym jest miłą i sympatyczną osobą o wysokiej kulturze osobistej. Zawsze poświęca mi odpowiednią ilość czasu aby dokładnie wytłumaczyć zabieg i uprzedzić o wszelkich możliwych efektach ubocznych, także w jej rękach czuję się bezpieczna. Takie podejście do pacjenta bardzo mi odpowiada i za to wysoko sobie cenię Panią Doktor. Umiejętnie proponuje leczenie, którego efekt jest widoczny a jednocześnie nie zaburza naturalnego wyglądu. Efekty są rewelacyjne i nigdy nie zawiodłam się na Pani Doktor. Wiem że regularnie podnosi swoje kwalifikacje i bierze udział w międzynarodowych kongresach i szkoleniach. Jej klinika jest bardzo nowoczesna, pięknie i stylowo wykończona ale co najważniejsze wiele razy miałam możliwość korzystania z najwyższej klasy sprzętu medycznego. Zespół który Dr. Osadowska zaangażowała do tworzenia swojej kliniki to wspaniali ludzie z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Odwiedzając klinikę Dr. Osadowskiej czuję się bardzo komfortowo, a przyjazna i miła atmosfera pomaga swobodnie poddać się wszystkim zabiegom. To jest po prostu fantastyczna, profesjonalna klinika. Wszystkim gorąco polecam!!! Od ostatniego roku mój mąż zaczął odwiedzać klinikę Dr. Osadowskiej i wiem ze on sam jak i ja jesteśmy zadowoleni z efektów wszystkich zabiegów. Dziękuję Pani Doktor Ilonie Szczęśliwa pacjentka Joanna :)

Niepotrzebnie tak długo zwlekałam na umówienie się na konsultację, dr. Krajewski rozwiał moje wszelkie wątpliwości, bardzo się cieszę z mojej decyzji jaką był zabieg. Miło jest dochodzić do siebie po zabiegu w miłej atmosferze, jaka panuje w tej Klinice. Polecam i pozdrawiam całą ekipę .