dr n. med. Grzegorz Kierzynka

dr n. med. Grzegorz Kierzynka

Brak opinii
Dodaj opinię
Bankowa 5-7, Jelenia Góra, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
dr n. med. Grzegorz Kierzynka
dr n. med. Grzegorz Kierzynka
Brak opinii

Informacje

  • 31 wizyt na profilu

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka to specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO), Towarzystwa Chirurgów Polskich (TchP) i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki (PTChR). Współpracuje z różnymi placówkami prywatnymi i publicznymi, wtym z prywatnym ośrodkiem KCM Clinic w Jeleniej Górze.

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu (1999 r.), gdzie również uzyskał stopień doktora nauk medycznych (2010 r.). Egzamin specjalizacyjny w zakresie chirurgii ogólnej zdał w 2010 r., a w dziedzinie chirurgii plastycznej –w 2016 r. Odbył staże specjalizacyjne w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z którą jest zawodowo związany do tej pory, i w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Bydgoszczy.

Swoje doświadczenie zawodowe pogłębiał na kursach w zakresie korekcji powiek, uszu i nosa, plastyki biustu, odsysania tłuszczu, modelowania sylwetki, przeszczep tłuszczu, a także różnych technik stosowanych w medycynie estetycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach oraz uczęszcza na sympozja i zjazdy polskie i zagraniczne, aby stale podnosić swoje kwalifikacje i poznawać najnowsze techniki w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

Specjalizacje

Jednym z obszarów zainteresowańdra. n. med. Grzegorza Kierzynki stanowi wykorzystanie tkanek własnych w chirurgii rekonstrukcyjnej i estetycznej. Z tego względu specjalizuje się w rekonstrukcji i powiększaniu piersi własnymi tkankami i tkanką tłuszczową oraz operacjach rekonstrukcyjnych w obrębie małżowin usznych i nosa, a także operacjach odbudowy i przywracania funkcji dłoni i ręki.

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka wykonuje pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Przeprowadza operacje piersi – powiększanie biustu implantami lub własnym tłuszczem, jak również mastopeksję i redukcję piersi. Oferuje zabiegi mające na celu poprawę wyglądu sylwetki, takie jak liposukcja, lifting ud, plastyka brzucha, ramion i pośladków oraz korekta ginekomastii u mężczyzn. Odnośnie do zabiegów w obrębie twarzy i głowy, u tego specjalisty można wykonać korektę odstających uszu oraz plastykę małżowin, operacje plastyczne nosa, blefaroplastykę, lifting oraz modelowanie ust.

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka zajmuje się także medycyną estetyczną– oferuje takie procedury jakiniekcje toksyny botulinowej, interwencje z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, wypełnianie zmarszczek i bruzd własnym tłuszczem oraz lifting nićmi.

Lokalizacja

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka przyjmuje pacjentów w publicznych ośrodkach– najstarszym w Polsce Oddziale Chirurgii Plastycznej SCM w Polanicy-Zdroju oraz na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu. Współpracuje także z prywatnymi klinikami, w tym zKCM Clinic w Jeleniej Górze.

Ukończone specjalizacje:

  • chirurgia plastyczna
  • chirurgia ogólna

Cena konsultacji:

  • 150 - 250 zł
dr n. med. Grzegorz Kierzynka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!