dr n. med. Grzegorz Kierzynka
dr n. med. Grzegorz Kierzynka

dr n. med. Grzegorz Kierzynka Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Bankowa 5-7, Jelenia Góra, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
dr n. med. Grzegorz Kierzynka
dr n. med. Grzegorz Kierzynka Premium
Brak opinii

Informacje

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka to specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO), Towarzystwa Chirurgów Polskich (TchP) i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki (PTChR). Współpracuje z różnymi placówkami prywatnymi i publicznymi, w tym z prywatnym ośrodkiem KCM Clinic w Jeleniej Górze.

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu (1999 r.), gdzie również uzyskał stopień doktora nauk medycznych (2010 r.). Egzamin specjalizacyjny w zakresie chirurgii ogólnej zdał w 2010 r., a w dziedzinie chirurgii plastycznej – w 2016 r. Odbył staże specjalizacyjne w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, z którą jest zawodowo związany do tej pory, i w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Bydgoszczy.

Swoje doświadczenie zawodowe pogłębiał na kursach w zakresie korekcji powiek, uszu i nosa, plastyki biustu, odsysania tłuszczu, modelowania sylwetki, przeszczep tłuszczu, a także różnych technik stosowanych w medycynie estetycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach oraz uczęszcza na sympozja i zjazdy polskie i zagraniczne, aby stale podnosić swoje kwalifikacje i poznawać najnowsze techniki w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

Specjalizacje

Jednym z obszarów zainteresowań dra. n. med. Grzegorza Kierzynki stanowi wykorzystanie tkanek własnych w chirurgii rekonstrukcyjnej i estetycznej. Z tego względu specjalizuje się w rekonstrukcji i powiększaniu piersi własnymi tkankami i tkanką tłuszczową oraz operacjach rekonstrukcyjnych w obrębie małżowin usznych i nosa, a także operacjach odbudowy i przywracania funkcji dłoni i ręki.

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka wykonuje pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Przeprowadza operacje piersi – powiększanie biustu implantami lub własnym tłuszczem, jak również mastopeksję i redukcję piersi. Oferuje zabiegi mające na celu poprawę wyglądu sylwetki, takie jak liposukcja, lifting ud, plastyka brzucha, ramion i pośladków oraz korekta ginekomastii u mężczyzn. Odnośnie do zabiegów w obrębie twarzy i głowy, u tego specjalisty można wykonać korektę odstających uszu oraz plastykę małżowin, operacje plastyczne nosa, blefaroplastykę, lifting oraz modelowanie ust.

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka zajmuje się także medycyną estetyczną – oferuje takie procedury jak korekcja zmarszczek, interwencje z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, wypełnianie zmarszczek i bruzd własnym tłuszczem oraz lifting nićmi.

Lokalizacja

Dr n. med. Grzegorz Kierzynka przyjmuje pacjentów w publicznych ośrodkach – najstarszym w Polsce Oddziale Chirurgii Plastycznej SCM w Polanicy-Zdroju oraz na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu. Współpracuje także z prywatnymi klinikami, w tym z KCM Clinic w Jeleniej Górze.

Ukończone specjalizacje:

  • chirurgia plastyczna
  • chirurgia ogólna

Cena konsultacji:

  • 150 - 250 zł

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Miejsca pracy

dr n. med. Grzegorz Kierzynka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!